Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Szybkie Odchudzanie, strona 9

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szybkie Odchudzanie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 4 paź 2013, 13:51
    Ok, ale tylko bezpiecznymi metodami, stawiajcie raczej na takie rozwiązania.
    Cytuj
  • zylek 13 lis 2013, 11:56
    Czy mówi wam coś ten produkt?
    ForeverSlim
    Przetestujcie - moje doświadczenia pokazują, że to jak na razie jedyny produkt na odchudzanie, który rzeczywiście coś daje.
    Patrzcie na skład, nie bierzcie tabletek, które pochodzą z lewych źródeł.
    Z tego mogą wyjść jedynie problemy...
    Cytuj
  • Mira_K 14 lis 2013, 17:34
    Nie znam, raczej odchudzam się bez wspomagaczy.
    Cytuj
  • charlotte1991 17 lis 2013, 14:15
    Też odchudzam się bez wspomagaczy. Nauczyłam się jeść zdrowo i ćwiczę 6 razy w tygodniu. Zrzuciłam już 10 kg zostało jeszcze ok 5 i powinno być idealnieuśmiech
    Cytuj
  • sonique321 21 lis 2013, 8:16     (ostatnio zmieniony przez autora 27 lis 2013, 0:03, w całości zmieniany 1 raz)
    A o tym, że szybkie odchudzanie jest bardzo niezdrowe i w praktyce może pozostawić kobiecie brzydką i obwisłą skórę, to nikt już nie pomyślał? Organizm powinien chudnąć powoli w swoim tempie, a nie przeżywać terapię szokową.
    Poza tym pomyślmy o tym jaka jest przyczyna naszego tycia. Nie zawsze jest to przecież nadmierne objadanie się nie wiadomo jaką ilością słodyczy. Czasem mamy zwyczajnie zaburzoną przemianę materii, czego przyczyną mogą być nagromadzone w jelicie grubym kamienie kałowe. Zapewne niewielu o nich słyszało, ale cóż taka jest prawda i może to zatruwać nasz organizm. Jak wygląda [url=http://www.skuteczneoczyszczanie.pl/hydrokolonoterapia/]rozpuszczanie złogów[/url]? Po prostu stosuje się metodę hydrokolonoterapii, czyli płukania jelita grubego. Od zwykłej lewatywy różni się tym, że pozwala przepłukać całe jelito grube uśmiech
    Cytuj
  • Frankfuterka 21 lis 2013, 10:05
    Szybkie odchudzanie to (oczywiście wg mnie) głupota. Wiadomo, że każdy chce być już TERAZ piękny i powabny, ale jednak warto chyba troszkę o zdrowiu pomyśleć. Nie mówiąc już o trwałości efektów takiego express-odchudzania. Lepiej wziąć się za siebie, jeść nieco mniej, ale różnorodnie, pić dużo wody (można dodawać cytrynkę, która oczyszcza i przyśpiesza metabolizm) poświęcić przynajmniej pół godzinki dziennie na ćwiczenia, chodzić na spacery, nie objadać się przed telewizorem i przestawić się na taki tryb życia już na zawsze, a nie tylko w chwili, kiedy chce się zrzucić parę kilo. Ale wiadomo to wymaga silnej woli, przynajmniej na początku przymrużenie oka



    Cytuj
  • lizardqueen 23 lis 2013, 12:50     (ostatnio zmieniony przez autora 23 lis 2013, 12:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie bardzo wierzę w szybkie odchudzanie, a już na pewno nie bez przykrych konsekwencji dla organizmu. Według mnie do tego trzeba się zabrać rzetelnie i ostrożnie. Warto najpierw określić, do czego ma się predyspozycje i jaki styl zdrowia. Może w tym pomóc zrobienie odpowiedniego [url=http://]testu[/url]. Łatwiej wtedy można określić, jak należy dbać o siebie, w tym również walczyć ze zbędnymi kilogramami.
    Cytuj
  • 23 lis 2013, 17:46
    Szybko czyli niezbyt bezpiecznie. W mojej ocenie bez samodyscypliny nie da rady nic sensownego w tym temacie z samą sobą zrobić. Męczyć się - głodzić czy łykać dziwnego pochodzenia pigułki nie wspominając już o różnych innych ekstremach odradzam. Ewentualnie leki wspomagające [url=http://] odchudzanie[/url] plus regularne, wartościowe jedzenie i wspomniana już samodyscyplina w moim mniemaniu jest najrozsądniejszym rozwiązaniem problemu.
    Cytuj
  • AstaLawista 30 lis 2013, 16:05
    Najlepiej to uprawiać sport przymrużenie oka potrzebna tylko mobilizacja i najlepiej ktoś do towarzystwa. Sama próbuję się zmobilizować żeby jeszcze trochę poruszać się na świeżym powietrzu. I to przekonuje mnie coraz bardziej.
    Cytuj
  • emgielka 8 gru 2013, 10:07
    Szybkie odchudzanie jest nie możliwe. Zawsze później jest efekt jojo.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum