Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Szybkie Odchudzanie, strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szybkie Odchudzanie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • MartynKa79 31 maj 2013, 10:01
    Marcinmich napisał:Sport, sport, sport! W tym tkwi sukces! Oczywiście zmiana diety rozumie się sama przez się! Ale żadne diety duńskie, kopenhaskie czy dukany! Mniej węglowodanów, więcej białka i warzyw! sukces gwarantowany! Wiem z autopsji!
    Zakładając, że wybierzesz warzywa o niskim indeksie glikemicznym, bo inaczej to i zwykła marchewka Cię zgubi przymrużenie oka A tak na serio. Diety duńskie, kopenhaskie i inne dukany, różnią się od Diety Cambridge tym, że nie są nijak sensownie zbilansowane i nie uwzględniają odżywania i suplementacji braków, które powstają podczas odchudzania. Pewnie głównie dlatego, że nie są to diety produktowe. Stąd też i efekt jojo potem, bo nie oszukujmy się - jeśli po restrykcyjnej kopenhaskiej wrócisz do normalnego jedzenia, to nie ma siły, aby nie nadrobić tego, co się zrzuciło. Ja pomijam takie oczywistości jak 3 kg w dół w 4 dni z powodu odwodnienia, kiedy ludzie oszukują się, że to efekt diety. Dieta Cambridge różni się od tych wszystkich wynalazków tym, że... jesz. I to smacznie i zdrowo. I po to jest tak rozłożona w czasie, aby wszystkie procesy, które z chudnięciem się wiążą, miały czas zaowocować efektem. I abyśmy nauczyli się też nowych nawyków i przy nich pozostali. Tak w skrócie.
    Cytuj
  • Borsuk7000 6 sie 2013, 17:33
    Ja osobiście nie wierzę w różne podejrzane diety ,,schudnij 10 kilo w dwa dni" itp. Odchudzanie to ciężka i długotrwała praca, często żeby była skuteczna niezbędne jest skorzystanie z pomocy fachowca lub fachowców. Jeśli szukasz dobrych i sprawdzonych porad, a nie niepewnych poradników to polecam ci usługi centrum dietetycznego Correctline Tam można liczyć na bardziej fachowe porady niż internetowe poradniki szybkiego odchudzania często pisane przez amatorów, a nie doświadczonych ekspertów.
    Cytuj
  • Magda6789 8 sie 2013, 12:25     (ostatnio zmieniony przez autora 8 sie 2013, 12:26, w całości zmieniany 1 raz)
    Bardzo fajnym suplementem diety okazał się być Ultra Slim. Najlepszy suplement na rynku. Jego działanie zależy głównie od tego co jemy. Stosowało go już wiele osób i opinie są bardzo pozytywne uśmiech
    Cytuj
  • majka_000 19 wrz 2013, 15:55
    witam,
    Jesli checie szybko i skutecznie schudnąć ! POLECAM NATURHOUSE KATOWICE TEATRALNA 9 !!
    Miałam sporą nadwagę i kompleksy. Dzięki pomocy Pani Dietetyk, co tygodniowych wizyt i suplementów diety w pół roku schudłam 15 kg bez efektu jo-jo ! teraz czuję się świetnie i wymieniłam całą garderobę na nową przymrużenie oka)

    3 mam kciuki za wszystkie osoby na diecie ! Zmień swoje nawyki żywieniowe na zawsze !

    "jesteś tym co jesz"
    Cytuj
  • majestic24 21 wrz 2013, 17:06
    Można stosować rożne środki wspomagające chudniecie, ale nie zapominajmy o dobrej diecie i treningu, bo bez nich to nic nie osiągniemy. Ja zaczynałem od odpowiedniej diety oraz planu ćwiczeń i gdy to miałem dopiero zacząłem stosować niemiecki środek na zabicie uczucia głodu o nazwie drslim. Dlatego powtarzam najpierw dieta i plan ćwiczeń o [potem inne środki.
    Cytuj
  • Marta30S 23 wrz 2013, 8:28
    emgielka napisał:przy odchudzaniu należy uważać. Bo później mogą być nie miłe konsekwencje. Moja koleżanka strasznie schudła w krótkim okresie czasy. I na ciele pojawiły jej się rozstępy, które ciężko było jej usunąć.
    Dokładnie,wszystko co z organizmem dzieje się zbyt szybko, niesie za sobą kiepskie konsekwencje...

    Już wolałabym sie wybrać na jakieś wczasy odchudzajace bo to przynajmniej pewna sprawa i odchudzanie pod okiem fachowców, a nie samemu i nie wiadomo jak...

    Przykład: z amituru wczasy w Szczyrku, nie dość że i diety ustawiają, i program odchudzania to jeszcze kondycję można podreperować. Moim zdaniem fajna sprawa, - a, no i jeszcze jak się załatwia formalności przez biuro amitur, to cena identyczna jak w ośrodku, ale bonusowo gadżety, katalog i inne takie (warto zerknąć do oferty wklejonej wyżej)
    Cytuj
  • Vizzy 23 wrz 2013, 9:23
    Tymi rozstępami od chudnięcia nie ma co straszyć, one pojawiają się przecież przy gwałtownym TYCIU czyli czyms zgoła odmiennym. Chyba że sa wynikiem efektu jojo, na diety trzeba uważać, zbyt restrykcyjne w zamian z kilka kilo mogą popusć nam zdrowie i urode.
    Cytuj
  • zylek 24 wrz 2013, 14:48
    Nie oczekujcie cudu z dnia na dzień.
    Zielona kawa naprawdę wiele daje. Zasady są dwie - stosujecie się do zasad kuracji to raz, a dwa musicie kupić oryginalny produkt.
    Nie liczcie, że zakup lipnego produktu, da wam jakiekolwiek korzyści.
    Cytuj
  • 25 wrz 2013, 10:29
    szczerze to polecam skorzystać pomocy jakiegoś dietetyka lub centrum odchudzania. Ja skorzystałam z Amplus i schudłam już 10 kg. Czuję się świetnie.
    Cytuj
  • pawelR43 29 wrz 2013, 14:36
    można brać jakieś [url=http://] supplementy diety [/url] ktore dobrze zabijają uczucie głodu, jeśłi mamy problem z ciągłym jedzeniem.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum