Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Szybkie Odchudzanie, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szybkie Odchudzanie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • serenity85 1 maj 2013, 19:41
    zadna krotkofalowa dieta nie jest skuteczna. zdrowa dieta przez cale zycie - to jedyny sposob na piekna sylwetke :-)
    Cytuj
  • MartynKa79 5 maj 2013, 17:50
    Kochana, teraz to rzuciłaś sloganem. Mogłabyś doprecyzować w jakim to było kontekście i co rozumiesz mówiąc o krótkofalowej diecie? Nie każdy jest gruby z powodu jedzenie w nadmiarze i nie zawsze otyłość wynika ze złej diety. Nie słyszałaś o tym? uśmiech
    Cytuj
  • falkalo 6 maj 2013, 11:39     (ostatnio zmieniony przez autora 7 sty 2014, 13:32, w całości zmieniany 4 razy)
    Nie ma czegoś takiego jak szybkie schudnięcie. To wymaga sporej pracy, aby uniknąć efektu jojo. Przede wszystkim wybierz się do dietetyka, który dobierze dietę specjalnie dla Twoich potrzeb.


    [url=http://ezebra.pl/]tanie kosmetyki ezebra[/url]
    Cytuj
  • ZoHaHa 10 maj 2013, 9:44
    MartynKa79 napisał:A ile zrzuciłaś na Cambrige? Zaliczyłaś wszystkie etapy czy nadal walczysz?
    jakoś mi umknęło że pytałaś przymrużenie oka

    Ja schudłam 12 kg, trochę mi to zajęło bo chudłam mniej więcej 2 kg na miesiąc ale zadowolona jestem i z całej diety i z efektu końcowego.
    Cytuj
  • kafara 13 maj 2013, 13:54
    Ja byłam jakiś czas temu ba DC. potem nie ukrywam że ją przerwałam. przyszły wakacje, wiele okazji do dobrego jedzenia i jakoś tak wyszło. Teraz znów muszę ją zacząć od nowa. Wiem że jest skuteczna i jak myślę o dietowaniu to tylko z DC.
    Cytuj
  • Marcinmich 14 maj 2013, 14:54     (ostatnio zmieniony przez autora 14 maj 2013, 15:00, w całości zmieniany 1 raz)
    Sport, sport, sport! W tym tkwi sukces! Oczywiście zmiana diety rozumie się sama przez się! Ale żadne diety duńskie, kopenhaskie czy dukany! Mniej węglowodanów, więcej białka i warzyw! sukces gwarantowany! Wiem z autopsji!
    Cytuj
  • ZoHaHa 16 maj 2013, 9:38
    kafara napisał:Ja byłam jakiś czas temu ba DC. potem nie ukrywam że ją przerwałam. przyszły wakacje, wiele okazji do dobrego jedzenia i jakoś tak wyszło. Teraz znów muszę ją zacząć od nowa. Wiem że jest skuteczna i jak myślę o dietowaniu to tylko z DC.
    dla mnie zmorą kiedys było grillowanie, gdzie nie pojechaliśmy, każdy grillował, w weekendy u nas rodzinka i znajomi i znowu grill... powstrzymywałam się ale czasami się nie dało. A teraz jem razem z nimi, robie sobie dietetyczne szaszłyki z indyka, do tego warzywa na parze i jem zadowolona przymrużenie oka A przepis pochodzi właśnie z DC uśmiech
    Cytuj
  • emgielka 16 maj 2013, 11:26     (ostatnio zmieniony przez autora 16 maj 2013, 17:24, w całości zmieniany 3 razy)
    przy odchudzaniu należy uważać. Bo później mogą być nie miłe konsekwencje. Moja koleżanka strasznie schudła w krótkim okresie czasy. I na ciele pojawiły jej się rozstępy, które ciężko było jej usunąć. Profilaktycznie polecam używać olejeku nawilżająco- ujędrniający . Bogaty jest w olejek migdałowy, pomaga odnowić lipidową barierę skóry. Skóra staje się bardziej sprężysta, nawilżona, jędrna i smukła. Szczególnie polecany podczas stosowania diety lub dla kobiet w ciąży, gdyż zawarty w produkcie olejek migdałowy sprawia, że skóra jest bardziej elastyczna i sprężysta, a wszelkie rozstępy stają się mniej widoczne.
    Cytuj
  • kafara 21 maj 2013, 11:53
    Duży ubytek wagi w krótkim czasie to bardzo złe odchudzanie. Jeśli ktoś musi ze względów zdrowotnych to owszem, tak jest na pierwszym stopniu DC ale to dla nielicznych. Warto zrzucać kilogramy z wagą, aby organizm nie tracił ważnych witamin i minerałów.
    A co do przepisów, przyznam się, że ja często jak nie wiem co zrobić na obiad korzystam z tych przepisów diety Cambridge. Dziś mam w planach sałatkę z drobiu uśmiech
    Cytuj
  • ElaW 23 maj 2013, 22:19
    Ile bym nie schudła, jakich diet bym nie stosowała, moje uda zawsze były po prostu tłuste. W końcu zdecydowałam się na zabieg SLIMLIPO w Elite w Warszawie. W końcu mam szczupłe uda którymi chwalę się nosząc krótkie sukienki, niby nic a czuję jakbym zrobiła duży krok naprzód w życiu.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum