Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

W czym jest żelazo?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

W czym jest żelazo?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • karolinaobara 29 wrz 2011, 14:50
    Właśnie coś słyszałam o tym żelazie w radiu.... ale nie do końca rozumiem czym to żelazo różni się od innych???
    co to są te chelaty ? i jak się przyswaja???
    Cytuj
  • Gmarcin 4 paź 2011, 11:40
    możecie zawsze kupic sobie suplement, witaminy, np. "floradix żelazo i witaminy", jak sama nazwa wskazuje, zawiera żelazo przymrużenie oka
    Cytuj
  • nowika 6 paź 2011, 18:38
    poszukując odp na Twoje pytanie Karolina wygooglowałam tą stronę wszystko bardzo przystępnie wyjaśnili
    Cytuj
  • karolinaobara 24 paź 2011, 23:23
    o super!! kupuje Chelaferr zwlaszcza ze polecaja ten suplement na nie jednym forum!!! przyswajalnosc jest porownywalna do produktow pochodzenia zwierzecego i dawkowanie 1 tabletka - cos dla mnie przymrużenie oka dzieki!!!!!!!
    Cytuj
  • nowika 30 paź 2011, 8:23
    O chelatach ostatnio był ciekawy artykuł w Przyjaciółce, kurcze teraz widzę jak wielu ludzi dotyka anemia ;/
    Cytuj
  • pistacja 29 sty 2013, 12:19     (ostatnio zmieniony przez autora 29 sty 2013, 12:20, w całości zmieniany 1 raz)
    O ile dobrze kojarzę szpinak ma sporo żelaza i ogólnie jest bardzo zdrowy uśmiech
    Cytuj
  • notFound 30 sty 2013, 13:13
    pistacja napisał:O ile dobrze kojarzę szpinak ma sporo żelaza i ogólnie jest bardzo zdrowy uśmiech
    Do tego pyszny! uśmiech a ci co mówią, że jest okropny albo nie umieją go przyrządzić w pyszny sposób albo nawet nie próbowali..

    Zielony kalafior, ryby, orzechy też są bogate w żelazo.
    Cytuj
  • Blue89 30 sty 2013, 17:42
    W szpinaku i brokułach -zdrowe i smaczne.
    Cytuj
  • 12 mar 2013, 12:40
    w papryce i natce pietruszki uśmiech i w wątróbce przymrużenie oka
    Cytuj
  • PatrycjaZak 15 lip 2014, 13:08
    Sporą dawkę dobrze przyswajalnego żelaza masz również w tabletkach MultiCODE. Jest tam również sporo innych witamin i minerałów i dlatego dostarczasz do organizmu wszystkich potrzebnych składników. Ja biorę tę multiwitaminę regularnie odk ilku miesięcy i czuję się bardzo dobrze, nie mam problemów z przeziębieniami czy innymi dolegliwościami.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum