Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wypadanie włosów, strona 16

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wypadanie włosów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ecia 31 sie 2017, 22:56
    Ktoś próbował kozieradkę ? Jak efekty ?
    Cytuj
  • aniawel 13 lis 2017, 18:40
    Miałam podobnie i przede wszystkim postawiłam na zdrową dietę, dodałam też suplement wzmacniajacy włosy. No i wbrew pozorom wazna tez jest codzienna pielegnacja wlosow, np. dobrze sprawdzaja sie kosmetyki regenerujace ( mi pomogl Bombar z Inoaru), bo jednak gdy wlosy jest mocny, silny to nie wypada uśmiech u mnie jest juz lepiej, wlosy wypadaja w malych ilosciach uśmiech chociaz w okresie jesienno-zimowym chyba zawsze wypada ich troszke wiecej, wiec nie ma tez co panikowac uśmiech
    Cytuj
  • UllKa 18 lis 2017, 11:01
    Może warto pomyśleć o wzmocnieniu organizmu od środka. Dobre rezultaty przynosi zażywanie olejku konopnego cbd Pharma.
    Cytuj
  • beata122 4 gru 2017, 14:50
    Kozieradka ma niestety bardzo intensywny zapach przymrużenie oka Zażywam witaminy na włosy. Słyszałam też, że czarna rzepa jest bardzo dobra.
    Cytuj
  • trajeljo 5 gru 2017, 20:15
    Miałam bardzo duży problem z wypadaniem włosów po porodzie. Czułam się okropnie i wiedziałam, że może być tylko gorzej. Pamiętam, że w tamtym okresie najlepiej pomógł mi Vitapil. Ładnie zregenerował włosy i co najważniejsze nie musiałam ukrywać się pod czapkami.
    Cytuj
  • weronika_fox 6 gru 2017, 9:58
    Warto zacząć się zdrowiej odżywiać. Skoro wypadają to pewnie znaczy, ze organizm jest osłabiony...
    Cytuj
  • trajeljo 4 sty 2018, 11:01
    Jeśli chodzi o nadmierne wypadanie włosów to zdecydowanie u mnie najlepiej sprawdził się Vitapil. Stosowałam wiele wcierek ale tylko podrażniały skórę mojej głowy. Po Vitapilu włosy są dużo bardziej sprężyste i co najważniejsze wyrosło mi mnóstwo baby hair. uśmiech
    Cytuj
  • fleszyn 11 sty 2018, 9:34     (ostatnio zmieniony przez autora 28 sty 2018, 12:24, w całości zmieniany 1 raz)
    Jest kilka domowych sposobow na wypadanie włosów:
    picie dużych ilości wody
    dostarczanie organizmowi witamin i mikroelementów w postaci warzyw i owoców
    oraz dbanie o dobrą pielęgnację włosów Bo często zdarza sie,ze włosy wypadają własnie przz nieodpowiednią ich pielęgnację. Katowanie ich prostownicą i suszarką. ogólnie gorace powietrze nie jest odpowiednie dla naszych włosow....
    http://schorzenia.net/domowe-sposoby-na-wypadanie-wlosow/
    Cytuj
  • SanDra222 31 sty 2018, 8:49
    Z wypadaniem włosów trzeba iść do lekarza, bo przyczyny mogą być hormonalne i chorobowe. Trzeba to wykluczyć, a w razie potrzeby leczyć. MI też kilka tygodni temu okropnie zaczęły wypadać. Dostałam od lekarza taki płyn na receptę i łykam biotebal, efekty są. Jednak u mnie przyczyną jest stres, więc tym się muszę zająć przede wszystkim, może być gorzej uśmiech
    Cytuj
  • Mirka85 27 wrz 2018, 15:05
    Oczywiście warto wspomagać się suplementami ale pamiętajcie, że prawidłowa pielęgnacja też ma ogromne znaczenie i wpływa na kondycję włosów. Powiedzcie mi czym suszycie włosy? Ja kiedyś miałam zwykłą suszarkę bez regulacji temperatury i też bardzo wypadały mi włosy. Nie raz się też poparzyłam przy suszeniu. Dopiero jak zmieniłam na bardzo dobrą suszarkę babyliss z regulacją siły "podmuchu" i temoperatury to włosy przestały mi wypadać. Tak samo jest z myciem - jak myjecie włosy za groąca wodą to tez to osłabia cebulki i włosy wypadają.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum