Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wypadanie włosów, strona 12

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wypadanie włosów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aserehe 1 paź 2015, 21:11
    No właśnie cena to jest problem, dlatego warto rozglądać się za promocjami uśmiech Teraz w Biedronce np. możecie kupić kosmetyki z serii Total Keratin Complex do włosów, z kreatyną która pomaga odbudować zniszczone włosy, nadać im połysk i zdrowy wygląd uśmiech Dostępne są szampon, odżywka i maska, opakowania po 1000 ml, za 11,99 zł, także nie zaszkodzi spróbować uśmiech
    Cytuj
  • petarda 1 paź 2015, 23:33
    na wypadanie włosów nie znam niczego bardziej skutecznego (a do tego w równie atrakcyjnej cenie) jak ampułki Radical. nawet moja dermatolozka powiedziała, że mają świetny skład. dla mnie najbardziej istotna jest oczywiście ich skuteczność, a tę potwierdzam w 100%. pomogły mi opanowac sytuację z wypadaniem włosów po operacji, zawsze pomagają też w okresie wiosennym, czy jesiennym. Polecam, mozna kupić w SP lub na allegro.
    Teraz jeszcze testuję szampon Biokap, skład ma super, ale trudno jeszcze mi ocenić działanie, bo dopiero 2 razy umyłam nim włosy.
    Cytuj
  • sylwusia163 2 paź 2015, 21:24
    Ja na wilgotne włosy położyłam olejek z oeprolu w kapsułkach i zawinęłam w ręcznik na godzine. Włosy ekstra wzmocnione i gładkie.
    Cytuj
  • nina_ky 5 paź 2015, 12:20
    Miałam kiedyś te kapsułki, faktycznie były bardzo skuteczne. Ich minusem jest jednak zapach.
    Cytuj
  • Oczko011 5 paź 2015, 14:23
    Złe odżywianie albo po prostu taka pora klimatyczna. Skrzyp sobie kup, na pewno pomoże
    Cytuj
  • veganka 5 paź 2015, 19:38
    nina_ky napisał:Miałam kiedyś te kapsułki, faktycznie były bardzo skuteczne. Ich minusem jest jednak zapach.
    no tak ale trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy liczy się skuteczność, z doświadczenia wiem, że te najładniej pachnące kosmetyki sa najmniej skuteczne więc dla mnie ładny zapach to nie wyznacznik wyboru kosmetyku.
    Cytuj
  • Mea300 7 paź 2015, 13:45
    Najlepiej udać się do lekarza od włosów. Pewnie masz za mało jakiejś witaminy a zbędne wydawanie pieniędzy na szampony nie pomoże
    Cytuj
  • jarzebina 11 paź 2015, 22:51
    veganka napisał:
    nina_ky napisał:Miałam kiedyś te kapsułki, faktycznie były bardzo skuteczne. Ich minusem jest jednak zapach.
    no tak ale trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy liczy się skuteczność, z doświadczenia wiem, że te najładniej pachnące kosmetyki sa najmniej skuteczne więc dla mnie ładny zapach to nie wyznacznik wyboru kosmetyku.
    Jakie kapsułki macie na myśli? Bo mowa tutaj była o kilku róznych markach.
    Cytuj
  • pistacja 12 paź 2015, 14:20
    Też jestem ciekawa, o jakie kapsułki chodzi.
    Cytuj
  • Tomaotoma 12 paź 2015, 17:39
    Włosy nigdy nie wypadają bez powodu, zawsze taki stan pokazuje, że coś jest nie tak z naszym organizmem. Mam znajomą, która w bardzo dramatycznym momencie swojego życia zupełnie straciła włosy ze stresu i przez prawie dwa lata musiała nosić perukę bo to, co jej odrosło, było słabiutkie i przerzedzone. Ja nie mogę ogarnąć swoich włosów po urodzeniu dziecka. Do tego jeszcze dochodzi niedoczynność tarczycy, która w niczym nie pomaga a wręcz przeciwnie, nasila negatywne skutki.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum