Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Co sądzicie o kuchniach z Ikea?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co sądzicie o kuchniach z Ikea?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Xanadu70 11 cze 2011, 22:03
    Czy ma ktoś z Was meble kuchenne kupione w Ikea? Chcemy wyremontować kuchnię i rozważam własnie zestaw z tej firmy, ale mój mąż uważa, że one sa słabej jakości. Ja szczerze mówiąc mam inne zdanie, ale co innego oglądać w sklepie, a co innego uzytkować przez dłuższy czas we własnym domu... dlatego licze na Wasze opinie.
    Cytuj
  • caipirinha 11 cze 2011, 23:47
    Moi rodzice mają kuchnię Faktum i bardzo sobie chwalą. Są trwałe, ładne i mają dużo fajnych bajerów ułatwiających życie, np spowalniacze do szuflad, separatory do szuflad itp. Ikea ma to wszystko przemyślane i naprawdę wiele to usprawnia, zwłaszcza w kuchni, gdzie musisz mieć wszystkie potrzebne rzeczy pod ręką.
    Cytuj
  • franusia 12 cze 2011, 0:33
    Moja koleżanka 4 lata temu kupiła sobie kuchnię z serii, której już nie ma, Stat w takim ślicznym, śmietankowym kolorze. Po czterech latach wygląda jakby ja kupiła tydzień temu, tak że nie można nic zarzucić jeśli chodzi o trwałość. Ja sobie pluję w brodę, że sama jej nie kupiłam, bo jest naprawdę śliczna!
    Cytuj
  • latynowska8 12 cze 2011, 8:14
    Moim zdaniem Ikea ogólnie ma rzeczy kiepskiej jakości. Co prawda kuchni nie mam, ale kanapa po roku dosłownie do wyrzucenia, konstrukcja się "rozjechała" a komody też zniszczone. Nie polecam.
    Cytuj
  • Farrel 12 cze 2011, 10:29
    Ikea to masówka i niestety często tandeta. Ładne te ich mebelki, fajnie funkcjonalnie pomyslane, ale jesli chodzi o materiały to nie radzę się spodziewać niczego wielkiego. Bez rewelacji.
    Cytuj
  • caipirinha 12 cze 2011, 13:50
    A ja mam sporo rzeczy z Ikei (choć nie kuchnię akurat) i nie uważam, że są tandetne. Co do mebli to myślę, że jak na ten przedział cenowy to bardzo przyzwoita jakość.
    Cytuj
  • Niania90 12 cze 2011, 15:55
    No właśnie nie ma co oczekiwać, że zestaw za kilka tysięcy będzie wyglądał i słuzył jak meble z litego drewna za kilkadziesiąt tysięcy! Taki mają moi teściowie, ale to już zupełnie inna bajka. Ich kuchnia kosztowała tyle co wyposażenie całego mieszkania u nas. My też mamy kuchnie faktum i jestem nią zachwycona! Nowoczesny, fajny wygląd, wszystko sprawnie działa i wygląda solidnie. Ja polecam.
    Cytuj
  • 30m1n1k4 12 cze 2011, 18:35
    Mnie się wizualnie podobają ikeowskie rzeczy, a co do jakości to trudno mi powiedzieć, mam z Ikei tylko materacuśmiech Bardzo dobry zresztą.
    Cytuj
  • franusia 12 cze 2011, 21:57
    Warto wiedzieć, że ikea daje 25 lat gwarancji na kuchnie, to chyba argument zauśmiech skoro dają taka gwarancję to chyba nie sprzedają byle czego.
    Cytuj
  • Farrel 12 cze 2011, 23:40
    Tylko ponoć taki długi okres gwarancji dotyczy wad materiałowych, a nie ogólnie wytrzymałości mebli. Nie sądzę żeby te prowadnice, zamykacze do szuflad tyle wytrzymały, bo się po prostu wyrabiają. Czy blat z laminatu.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 7  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Zakup koparki