Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Kolektory słoneczne, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kolektory słoneczne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • emgielka 18 kwi 2013, 12:30
    korektory słoneczne sprawdzają się w praktyce, Używamy ich już 3 lata i po rachunkach widzę mniejsze zużycie. Polecam dobrego fachowca firmę Eko-Tech Sławomira Jaskulskiego
    Cytuj
  • Asariel 6 gru 2013, 10:47     (ostatnio zmieniony przez autora 9 gru 2013, 8:11, w całości zmieniany 1 raz)
    Kupując [url=http://]kolektory słoneczne[/url] zrobisz prezent przede wszystkim sobie, bo oszczędzisz dużo pieniędzy. Grubszy portfel dostrzeżesz już po kilku latach uśmiech
    Cytuj
  • solgro-poczesna 8 sty 2014, 22:37
    Kolektory słoneczne - poczytaj trochę o kolektorach i ogniwach - teraz mają wejść jakieś nowe dotacje do kolektorów i ogniw. Zawsze można zapytać w firmach co w trawie piszczy.
    Cytuj
  • sadekowski 24 wrz 2014, 21:48
    Kolektory słoneczne są coraz bardziej popularne. Może to właśnie zasługa tego dofinansowania NFOSiGW. Sam skorzystałem z kredytu z częściową spłatą kapitału. Ja zdecydowałem się na solary z Buderusa bo tak mi doradziło paru fachowców.
    Cytuj
  • Masa 20 paź 2014, 20:53
    A orientuje się ktoś może z jakiej firmy można kupić takie kolektory?
    Cytuj
  • Buderus 23 gru 2014, 10:16
    Masa,

    Jeśli interesuje Pana zakup kolektorów słonecznych, polecam uwadze markę Buderus, która cieszy się dużym zaufaniem klientów decydujących się na takie rozwiązanie cieplne. Listę oddziałów, z którymi może się Pan skontaktować w tej sprawie, znajdzie Pan na naszej stronie internetowej.

    Zachęcam do zadawania pytań.

    Pozdrawiam,
    Konsultant marki Buderus
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: malowanie tapety