Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Mój pierwszy ogród, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Mój pierwszy ogród

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Daria05 23 lip 2013, 10:43
    Do ogrodu także można wstawić elegancki kosz na odpadki. Coś takiego wygląda ładniej niż brzydkie plastikowe paskudztwa.
    Cytuj
  • 24 lip 2013, 13:40
    Ja polecam wam [url=]ogrody zimowe[/url] - bo one naprawdę wspaniale wyglądają uśmiech
    Ta firma robiła u mnie jesienią tamtego roku świetnie to zrobili uśmiech
    Cytuj
  • jarzebina 29 lip 2013, 9:57
    Temat na czasie, tyle się mówi o segregacji teraz. Ja akurat wolałabym nie zagracać ogrodu 3-5 pojemnikami plastikowymi, zero estetyki, taki drewniany to już przynajmniej wygląda porządnie, nie psuje efektu. A żeby już było całkiem ekologicznie, warto dokupić też kompostownik na odpady organiczne.
    Cytuj
  • szczepan1900 29 lip 2013, 12:29
    klikor napisał:Już wiosna ruszamy do ogrodów może widzieliście coś ciekawego, jakieś nowinki jakie mają dla nas producenci artykułów do ogrodu n.p oświetlenie, dekoracje, krzewy to proszę o przykłady w tym wątku, to będzie mój pierwszy ogród. Przed zimą się wprowadziliśmy no i przyszedł czas na porządki na zewnątrz.
    łatwym sposobem na wprowadzenie troche zieleni na tarasie są gotowe kompozycje, niektóre firmy ogrodnicze oferują takie zestawy.
    Cytuj
  • MartynKa79 31 lip 2013, 16:19
    Kosz nie musi wcale szpecić, ani zajmować wiele miejsca uśmiech Co myślicie o takim z Andrewex'u?



    Cytuj
  • Daria05 5 sie 2013, 12:38
    Te kosze są całkiem fajne, doskonale pasują, choć ja wolę ten brązowy.
    Cytuj
  • jarzebina 6 sie 2013, 21:34
    Dokładnie taki miałam na myśli, pisząc wyżej, chociaż też wolałabym brązowy. Moim zdaniem to własnie idealne rozwiązanie do ogrodu, który, mając być oazą spokoju, nie może być zagracony paskudnymi plastikowymi pojemnikami przymrużenie oka
    Cytuj
  • pawelpiotr 2 wrz 2013, 14:20
    Ja w tym roku zainwestowałem w oświetlenie w moim ogrodzie uśmiech tak jak i w domu tak też do ogrodu wybralem oświetlenie ledowe uśmiech wiadomo same oszczędności uśmiech kupiłem piekne lampki retro i mój ogród wieczorowa porą wygląda po prostu bajecznie uśmiech
    Cytuj
  • waloria 3 wrz 2013, 9:08
    MartynKa79 napisał:Kosz nie musi wcale szpecić, ani zajmować wiele miejsca uśmiech Co myślicie o takim z Andrewex'u?

    Mi się bardzo podoba, w szczególności kolor.

    ______

    [url=http://nauka-jazdy-warszawa.com/kurs-kat-b-samochod/]nauka-jazdy-warszawa.com[/url]
    Cytuj
  • Ezeki11 16 wrz 2013, 10:46
    Do ogrody, jeśli chcemy mieć zadbany trawnik polecam kupić jakiś [url=http://]system nawadninia[/url]. Możemy też samemu to robić, ale jeśli mamy duży trawnik lub ogród może to być męczące. Do tego warto zainwestować w akcesoria, narzędzia ogrodowe.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum