Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Ogrodzenie metalowe czy drewniane?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ogrodzenie metalowe czy drewniane?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • plny 9 sie 2013, 2:07
    Ja jestem zwolennikiem ogrodzeń stalowych.
    Cytuj
  • metalhim 24 sie 2013, 15:45
    póki co muszę się zadowolić siatkę leśną, przynajmniej na czas budowy, dobra firma Griw, jeśli mogę podpowiedzieć
    Cytuj
  • szarlottka 9 gru 2013, 17:15
    Ja jestem za drewnianym ogrodzeniem. Jeśli się o nie odpowiednio dba to wygląda pięknieuśmiech My właśnie kończymy budowę domu i rozglądamy się za ogrodzeniem.
    Cytuj
  • kifonda 24 wrz 2014, 8:18
    Ani takie, ani takie. Teraz jest moda na plastikowe.
    Służą latami, nie są wymagające, a niektóre są prześliczne. Stawiałbym właśnie na plastiki.
    Cytuj
  • DytulaJ 5 paź 2014, 14:54
    Plastiki?! Ale to przecież pod wpływem temperatury, wody czy słońca to się zniszczy .... wg. mnie lepiej jednak postawić na metal.
    Cytuj
  • Ecia 6 paź 2014, 13:30
    Teraz zmieniliśmy na metalowe, i patrząc na poprzednie, drewniane był to dobry ruch
    Łatwiej w utrzymaniu, tylko co jakiś czas pomalować.
    Natomiast drewniane, oj kilka razy sąsiad nam uszkodził przymrużenie oka
    Cytuj
  • zelkaa 17 lis 2014, 19:45
    Nam kiedyś sąsiad wjechał samochodem w ogrodzenie w nocy he heuśmiech Mieliśmy siatkę i wszystko się rozpadło. W najbliższym czasie chcemy tą nieszczęsną siatkę wymienić na jakąś metalową bramę. Przęsła mamy już wybrane, chcemy jeszcze dokupić [url=http://]dekoracje stalowe[/url] w sklepie intranetowym i będziemy mogli ruszać z robotą.
    Cytuj
  • nabierak 22 lis 2014, 18:23     (ostatnio zmieniony przez autora 22 lis 2014, 18:25, w całości zmieniany 2 razy)
    Nie lubię jak ktoś stawia pytanie typ jajko czy kura i tylko dwie odpowiedzi są do wyboru. Ja widziałem wiele ogrodzeń, bo od dawna interesuje się tematem w kontekście mojej działki i najlepiej podobają mi się ogrodzenia z elegancko przygotowanego betonu, można je zbudować wysoko, można przedzielać prześwitem, świetnie komponują się z żywopłotem. Nie wyobrażam sobie eleganckiego żywopłotu obok prostych metalowych drutów. Obecnie myślę o czymś takim:

    Cytuj
  • kex45 22 lut 2015, 16:04
    Ja do siebie wybrałem ogrodzenie z PCV. Solidna konstrukcja, gwarancja na 10 lat i można stworzyć własny projekt.
    Cytuj
  • kornelia55 31 lip 2015, 12:36
    Zdecydowanie metalowe i to najlepiej jeszcze jak będzie odpowidnio ocynkowane uśmiech
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Stara wanna