Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Wady i zalety ogrzewania podłogowego, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wady i zalety ogrzewania podłogowego

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • iFuture 20 lut 2013, 21:21     (ostatnio zmieniony przez autora 20 lut 2013, 21:22, w całości zmieniany 1 raz)
    Acha, elektrycznej podłogówki absolutnie nie polecam. No chyba że pieniądze nie grają roli uśmiech
    Cytuj
  • Aquarella 26 lut 2013, 9:48
    Mnie się podoba pomysł z ogrzewaniem podłogowym, zwłaszcza w łazience - kafelki nie są zimne, tylko przyjemnie ciepłe, dzięki czemu nie marzną stopy uśmiech
    Poza tym jest to fajne ekologiczne rozwiązanie. Trzeba tylko zatroszczyć się o odpowiedni uśmiech
    Cytuj
  • tgmwroclaw 27 lut 2013, 14:12
    Jedyna wada podłogówki, to koszt wykonania-robocizny, bo materiały drogo nie wychodzą. Mam u siebie ogrzewanie podłogowe od 4 lat ale tylko w kuchni i łazienkach i bardzo żałuję, że nie zrobiłem wszędzie. Teraz na ogrzewanie podłogowe można dobrać wszelakie okładziny typu panele, kafle, tarkett, więc przy ogrzewaniu podłogowym ograniczeń co do sposobu wykończenia wnętrz praktycznie nie ma uśmiech
    Cytuj
  • emgielka 18 kwi 2013, 12:22
    najlepiej o wady i zalety ogrzewania podłogowego zapytaj się specjalisty. Ja polecam Pana Sławomira, który ostatnio pomagał mi w przeglądzie całej instalacji.
    Cytuj
  • mon1ka123 19 kwi 2013, 10:53     (ostatnio zmieniony przez autora 19 kwi 2013, 10:54, w całości zmieniany 1 raz)
    Zastanawiam się nad instalacją ogrzewania podłogowego wodnego. Jest to dobry pomysł czy lepiej zdecydować się na elektryczne?
    Cytuj
  • Brooks 19 kwi 2013, 16:50
    mon1ka123 napisał:Zastanawiam się nad instalacjąogrzewania podłogowego wodnego. Jest to dobry pomysł czy lepiej zdecydować się na elektryczne?
    dobry pomysł, duża efektywność
    Cytuj
  • faworytowy 22 kwi 2013, 13:42
    Nawet kiedy pomieszczenie jest małe, jak w przypadku łazienki, odradzałbym ogrzewanie podłogowe, tym bardziej na prąd, którego cena stale wzrasta. No chyba, że ktoś jest miliarderem - wtedy tak. Ja owszem mam ogrzewanie podłogowe w łazience, to super sprawa, kafelki są ciepłe,nie ziębią stóp, ale ja palę w centralnym ,wtedy mam ciepło i w całym domu i w łazience kafelki są ciepłe. Zresztą w samej łazience przez to także jest ciepło mimo, że prócz podłogowego ogrzewania na ściane wisi kaloryfer w postaci drabinki.
    Cytuj
  • olanowik 7 maj 2013, 17:40
    ogrzewanie podłogowe to bardzo fajna sprawa. Mam ogrzewanie podłogowe elekrtryczne (drut oporowy) pod kaflami w łazience i kuchni. Instalowałam raczej po to by było ciepło w stopy, ale w efekcie w tych pomieszczeniach odczuwalnie podnosi się temperatura. Polecam.
    Cytuj
  • Readytofly 26 maj 2013, 8:31
    Moim zdaniem ogrzewanie podłogowe oparte na obiegu wody to już przeszłość. Teraz stosuje się bardziej folię grzewczą, która jest pod tym względem bardziej ekonomiczna niż tradycyjne metody, a do tego szybciej się nagrzewa i jest łatwiejsza w montażu. Na polskim rynku najlepsze tego typu produkty i usługi oferuje Enekosystem.
    Cytuj
  • PatrycjaZak 18 cze 2013, 11:54
    Readytofly napisał:Moim zdaniem ogrzewanie podłogowe oparte na obiegu wody to już przeszłość. Teraz stosuje się bardziej folię grzewczą, która jest pod tym względem bardziej ekonomiczna niż tradycyjne metody, a do tego szybciej się nagrzewa i jest łatwiejsza w montażu. Na polskim rynku najlepsze tego typu produkty i usługi oferuje Enekosystem.
    Dokładnie, moi klienci się czasami pytają o tę firmę i jak z nimi współpracujemy, to nie ma nigdy kłopotów. Dobrym rozwiązaniem jest ogrzewanie lokali usługowych czy hoteli tą metodą. Jest o wiele efektywniejsza niż standardowe ogrzewanie
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum