Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Uczelnia państwowa czy prywatna?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Uczelnia państwowa czy prywatna?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Bancroft 15 mar 2011, 17:26
    Ja bym się opowiedziała za państwową. Zgoda, że poziom uczelni warto ocenić indywidualnie, nie musi to zależeć od tego czy uczelnia publiczna czy nie. Jednak inaczej się patrzy na dyplom uczelni istniejącej kilka czy kilkanaście lat, inaczej uczelni z hm, dłuższą tradycją (juz nie mówię wielowiekową) uśmiech
    Cytuj
  • 30m1n1k4 15 mar 2011, 19:00
    Dokładnie tak sądzę.
    Cytuj
  • KoKoszka 15 mar 2011, 21:05
    Nie ma co myśleć stereotypami, prywatna uczelnia też może prezentować wysoki poziom i wydać noblistówprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Beetlejuice85 15 mar 2011, 22:18
    Zgadzam się, a ilu znam leserów na państwowym uniwerku. Idą na studia chyba tylko dlatego, że za darmo, żeby mieć zniżki itp. Moim zdaniem jak ktoś musi zapłacić to już ma większą motywację do nauki!uśmiech
    Cytuj
  • WitoldEs 16 mar 2011, 0:02
    Na pewno nieprawdą jest, że na prywatnych studiach wystarczy płacić żeby zdać. Ja bym raczej zwrócił uwagę na to, że studia dzienne i zaoczne dzieli przepaść. Słyszałem, że wielu pracodawców tak uważa i absolwentów po zaocnych nawet nie zaprasza na rozmowę.
    Cytuj
  • Yago 16 mar 2011, 7:45
    Ja mam porównanie, bo studiowałem na państwowej polibudzie, a potem zacząłem w prywatnej szkole drugi kierunek. Niestety w porównaniuz polibudą poziom był wręcz żałosny... Po tym co tam widziałem nikt mnie juz nie przekona, że dyplom uczelni państwowej i prywatnej są tyle samo warte!
    Cytuj
  • Grantorino 16 mar 2011, 11:37
    A co Cię tak zraziło?
    Cytuj
  • Yago 16 mar 2011, 14:08
    Nagminne ściąganie, prace bezczelnie kopiowane z internetu, oddawanie nieswoich projektów, oceny "za ładne oczy"... długo by wymieniać. Straszna żenada:/
    Cytuj
  • WitoldEs 16 mar 2011, 17:13
    Może po prostu wybrałeś kiepska uczelnię? Ja też studiowałem w prywatnej i nie miałem takich obserwacji.
    Cytuj
  • Yago 16 mar 2011, 19:19
    Może jesteś kiepskim obserwatoremprzymrużenie oka Nie, a tak powaznie to mam znajomych, któzy potwierdzają moją opinię na podstawie inych prywatnych szkół.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum
Poprzednia: Kursy grafiki