KURSY NURKOWANIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH Gdańsk w Gd

KURSY NURKOWANIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH Gdańsk w Gd nr 10134

Lokalizacja: Gdańsk (woj. pomorskie)Więcej: DOM TECHNIKA (NOT),obok Centrum MADISON ul.RAJSKA 6 pok. 305

INFORMACJE
Użytkownik
Kontakt
Argonaut
Wyślij e-mail
ul. Rajska 6
Gdańsk

tel: 510 17 88 19
tel: 503 69 56 98
BIURO jest czynne w piątki od 17:00-19:00 www.argonaut.gda.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pt: 17:00-19:00
Biuro (zapisy) jest czynne w każdy Piątek od 17:00-18:00 www.argonaut.gda.pl
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

KURSY NURKOWANIA REKREACYJNEGO PADI

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Nauczenie się nurkowania nie jest trudne, ale jak każda warta wysiłku aktywność, wymaga czasu i zaangażowania. Uczestnicząc w kursie podstawowym Open Water Diver PADI, będziesz brał udział w zajęciach teoretycznych, praktycznych na basenie oraz w nurkowaniach szkoleniowych na wodach otwartych.
Co to jest PADI?

PADI to Międzynarodowe Stowarzyszenie Instruktorów Zawodowych (Professional Association of Diving Instructors) zrzeszające instruktorów nurkowania rozsianych ze wszystkich kontynentów (130.000 członków).

Instruktorzy PADI co roku szkolą ok. 1 miliona nurków na całym świecie i jest to więcej niż pozostałe organizacje nurkowe razem wzięte. W ramach PADI działa ponad 4.300 centrów nurkowych w 175 krajach.

Materiały dydaktyczne PADI są przetłumaczone na ponad 20 języków. Szacuje się, że udział PADI w rynku światowym wynosi około 70%. PADI jest pierwszą organizacja nurkową na świecie, która dostarczyła standardów szkolenia nurkowego. Standardy szkoleniowe PADI sprawiają, że kurs prowadzony w Polsce przez polskiego instruktora PADI nie różni się od kursu prowadzonego w Egipcie, USA czy Australii.

System ten jest stale udoskonalany a instruktorzy są informowani na bieżąco o wszelkich zmianach i mają obowiązek wprowadzać te zmiany do swoich programów. Programy kursów są opracowane tak, by przekazać wszystkie niezbędne wiadomości, nie obciążając jednak nadmiarem wiedzy teoretycznej. Kolejne kursy i szkolenia specjalistyczne stwarzają możliwości rozwijania umiejętności jak również poszerzania wiedzy, a proces ten może trwać wiele lat. Szkolenia nurkowe.

Systemem nurkowania PADI ukierunkowany jest przede wszystkim na bezpieczeństwo nurkowania jak również na efektywność przekazywania wiedzy i umiejętności. Wiedza nurkowa prezentowana jest w bardzo przystępnej atrakcyjnej formie zarówno dla dzieci jak i dorosłych.SKIN DIVER - Nurek ABC (maska, fajka i płetwy)


SKIN DIVER przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 8 lat i dorosłych zainteresowanych odkrywaniem podwodnego świata przy pomocy sprzętu do nurkowania w ABC (maska, fajka, płetwy) i tych, którzy nie są jeszcze gotowi do podjęcie pełnego szkolenia nurkowego.
Program prowadzony jest w ciągu 12 godzin szkoleniowych, podczas których zdobywa się wiedzę na temat: sprzętu, teorii nurkowania, środowiska naturalnego, rozwiązywania problemów oraz kwestii bezpieczeństwa podczas nurkowania ABC.

Ponadto zdobywa się praktyczne umiejętności w zakresie technik ubierania sprzętu, sposobów wchodzenia do wody, kontroli pływalności, pływania po powierzchni, oczyszczania fajki z wody i wykonywania zanurzeń z powierzchni pod wodę.
Kurs kończy się wydaniem międzynarodowego certyfikatu PADI SKIN DIVER.Wyślij e-mail DISCOVERY LOCAL DIVING - Odkrywanie miejsc lokalnych
Wyślij e-mail DISCOVERY SCUBA DIVING - Odkryj Nurkowanie
Wyślij e-mail SCUBA DIVER - Nurek Odkrywca
Wyślij e-mail
Wymagania:
1. Minimalny wiek 10 lat;
2. Zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do nurkowania;
3. Dwa zdjęcia (jak do dowodu osobistego, legitymacji szkolnej).

Przebieg kursu:
Szkolenie w ramach Scuba Diver jest takie samo jak jak na kursie Open Water Diver z tym, że Certyfikat uzyskuje się po ukończeniu trzech pierwszych sesji teoretycznych (z quizami), trzech pierwszych basenów oraz nurkowań szkoleniowych na wodach otwartych nr 1 i 2.

Uprawnienia:
Certyfikat PADI Scuba Diver jest rozpoznawany i honorowany na całym świecie. Posiadacz tego certyfikatu jest uprawniony do:
- nurkowania pod bezpośrednim nadzorem Divemastera, Asystenta instruktora lub Instruktora,

Wyślij e-mail do głębokości 12 m;
- wypożyczania sprzętu nurkowego, ładowania zestawów powietrznych oraz do innych usług nurkowych
podczas nurkowania pod nadzorem we wszystkich Centrach Nurkowych na całym świecie.
(dotyczy nie tylko Centrów Nurkowych PADI);
- do planowania, wykonywania i logowania nurkowań bezdekompresyjnych na wodach otwartych,
gdy nurkuje pod nadzorem Divemastera, Asystenta Instruktora lub Instruktora;
- kontynuowania edukacji nurkowej w celu ukończenia pełnego kursu Open Water Diver;

ZAPRASZAMY YVETTE i TOMASZ DOBROCZEK trojmiasto.pl

Wyślij e-mail Wyślij e-mail Pierwsze zajęcia pod wodą, polecamy szczególnie dla dzieci od 8 roku życia. Prowadzimy na basenie szkolenia teoretyczne, prosta teoria, czyli podstawowe zasady zachowania się pod wodą i potem zajęcia w basenie, pierwszy oddech pod wodą. Na tych zajęciach nauczymy Was "puszczania bąbelków", czyli podstawowej zasady w nurkowaniu z aparatem powietrznym, stąd nazwa kursu - Bubblemaker. W ramach zajęć zapewniamy sprzęt w rozmiarach dziecięcych plus pianki.
Dzieci !!! możecie też zabrać swoich rodziców, mogą oni ukończyć zajęcia zwane Discover Scuba (odkryj nurkowanie) , czyli razem możecie wejść z nami pod wodę i spróbować nurkowania.Każdy, kto posiada dyplom ukończenia zajęć Bubblemaker może się zapisać na kurs Komando Foki PADI (PADI Seal Team) i rozpocząć dalsze zajęcia pod wodą i na basenie. W skład kursu wchodzi 5 Misji Wodnych (Aqua Mission), uczymy się tutaj podstawowych nurkowych umiejętności oraz dostajemy maximum zabawy i przyjemności pod wodą. Po ukończeniu 5 misji stajecie się członkami Komando Foki, dostajecie certyfikaty PADI i w wieku 10 lat możecie przystapić do uczestnictwa w kursie podstawowym OWD, który upoważnia Was do nurkowania na wodach otwartych. Dalej możecie się szkolić na Mistrza Komando Foki. Tutaj musicie zaliczyć już 10 specjalistycznych misji wodnych i po ukończeniu ich wszystkich zostajecie członkami PADI Master Seal Team, czyli basen macie opanowany po mistrzowsku. Zapraszamy wszystkich chętnych do spróbowania z nami zabawy pod wodą.

Bubblemaker to program basenowy dla dzieci od 8 do 10 lat. Jeśli Ty jesteś na kursie nurkowania, Twoje dziecko może być razem z Tobą. Jeśli uważasz, że nurkowanie nie jest dla Ciebie pozwól swemu dziecku odkryć podwodny świat. Ten program to przede wszystkim nauka poprzez zabawę. Rozmaite gry i zabawy sprawią, że Twoje dziecko chętnie weźmie udział w zajęciach i pod okiem instruktora oswoi się z wodą i nabierze prawidłowych nawyków nurkowych - puszczania bąbelków powietrza czyli swobodnego oddychania pod wodą.
Zajęcia prowadzone są na basenie, gdzie dzieci w asyście instruktora przebywają pod wodą na maksymalnej głębokości 2 metrów. Każde dziecko wyposażone jest w kompletny sprzęt nurkowy.
Jeśli uznasz, że Twojemu dziecku podoba się nurkowanie to w trakcie jego zajęć możesz razem z nim zanurzyć się pod wodę.
Program prowadzony jest w ciągu 1 spotkania basenowego gdzie twoje dziecko podczas zabawy pozna podstawowe zasady nurkowania.

Wyślij e-mail

ZAPRASZAMY YVETTE i TOMASZ DOBROCZEK trojmiasto.plWyślij e-mail

Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Jest to pierwszy stopień w nurkowej hierarchii.
Na tym kursie nauczycie się Państwo obchodzić ze sprzętem, podstawowych zachowań w wodzie itp.

Ukończenie tego kursu uprawnia Państwa do uprawiania nurkowania ze sprzętem na całym świecie.

A oto jak taki kurs wygląda:

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail , w celu wpisania się na listę kursantów, wpłacenia zaliczki oraz pobrania materiałów szkoleniowych (książka, kaseta video, tablice RDP).

Następnie należy umówić się na dogodny dla siebie termin rozpoczęcia kursu, najczęściej jest to piątek.

KROK 2 Wyślij e-mail


Pierwszym modułem kursy są zajęcia teoretyczne, które odbywają sie w naszej salce wykładowej w centrum nurkowym.
Doświadczony instruktor PADI zapozna państwa z podstawowymi zasadami jakie obowiązują pod wodą, zasadą działania sprzętu nurkowego itp.

Zajęcia teoretyczne trwają około 5 godzin.

Po zakończonych zajęciach wybiora państwo dogodny termin na rozpoczęcie kolejnego modułu kursu.


KROK 3 Wyślij e-mail


Zajęcia basenowe skaładają się z zestawu ćwiczeń odbywających sie pod wodą. Tutaj nauczycie się państwo jak przygotować sprzęt do nurkowania, jak zachowywać sie pod wodą lub jak oczyścić maskę z wody...

Zajęcia na basenie trwają około 4 godzin.

Po zakończonych zajęciach wybiora państwo dogodny termin na rozpoczęcie kolejnego modułu kursu.


KROK 4 Wyślij e-mail


Kolejne dwa moduły to nurkowania na wodach otwartych.

Podczas tego etapu odbywają się cztery nurkowania (dwa nurkowania dziennie) w jeziorze podczas których wykorzystacie państwo w praktyce więdzę i umiejętności zdobyte do tej pory na kursie.


KROK 5 Wyślij e-mail


Jedyne co pozostaje zrobić to odebrać międzynarodowy certyfikat PADI Open Water Diver, który uprawnia do nurkowania i wypożyczania sprzętu w bazach nurkowych na całym świecie.Nauczenie się nurkowania nie jest trudne, ale jak każda warta wysiłku aktywność, wymaga czasu i zaangażowania. Uczestnicząc w kursie podstawowym Open Water Diver PADI, będziesz brał udział w zajęciach teoretycznych, praktycznych na basenie oraz w nurkowaniach szkoleniowych na wodach otwartych.

Kurs podstawowy Open Water Diver PADI jest szkoleniem elastycznym i opartym na osiągnięciach. Oznacza to, że centrum czy baza nurkowa PADI może zaproponować taki harmonogram szkolenia, który będzie odpowiedni do twojego wolnego czasu oraz od tempa przyswajania wiedzy i umiejętności. Możliwe jest ukończenie zajęć praktycznych na basenie oraz nurkowań szkoleniowych w ciągu kilku dni ? trzech, czterech ? pod warunkiem, że wcześniej zapoznasz się z podręcznikiem i filmem szkoleniowym.

ZAPRASZAMY YVETTE i TOMASZ DOBROCZEK trojmiasto.pl


Niemniej jednak, niektóre osoby preferują bardziej spokojny tryb uczenia się. Wyślij e-mail w celu zapoznania się z indywidualnym harmonogramem szkolenia.

1. Teoria nurkowania - ta część szkolenia ma na celu zapoznanie Cię z podstawowymi zagadnieniami teoretycznymi dotyczącymi nurkowania. Nauczysz się m.in. tego, jaki wpływ na ciało nurka ma ciśnienie otaczającej go wody, jak wybrać sprzęt oraz co brać pod uwagę podczas planowania nurkowań. Wyślij e-mail

Część teorii nurkowania opanowujesz samodzielnie, czytając każdy z pięciu rozdziałów w podręczniku na kurs PADI Open Water Diver Manual oraz oglądając film szkoleniowy Open Water Diver Video, (podczas którego będziesz mógł obejrzeć umiejętności nauczanych na kursie). Jeżeli do nauki lubisz wykorzystywać komputer, możesz zaopatrzyć się w podręcznik i film szkoleniowy w formie CD-ROM. Po przeczytaniu podręcznika omawiasz z instruktorem sprawdziany wiedzy, piszesz krótkie quizy, dzięki czemu instruktor może ocenić Twoje postępy w nauce. Pod koniec kursu napiszesz egzamin, który sprawdza opanowanie całego wymaganego materiału teoretycznego.


Wyślij e-mail

3. Nurkowania zaliczeniowe na wodach otwartych - po zakończeniu zajęć praktycznych na basenie, wraz z nowymi nurkowymi przyjaciółmi oraz Twoim instruktorem PADI, będziesz kontynuował naukę podczas tzw. nurkowań na wodach otwartych. Jest to ten moment, kiedy zaczniesz wykorzystywać w praktyce to, czego nauczyłeś się dotychczas - dzięki temu będziesz mógł doświadczyć podwodnej przygody - oczywiście na poziomie podstawowym. Nurkowania szkoleniowe możesz odbyć w swojej okolicy lub w bardziej egzotycznym miejscu podczas wakacji.

Zaczniesz nurkować szybciej niż się tego spodziewasz. Zazwyczaj możesz ukończyć kurs Open Water Diver PADI w ciągu trzech ? czterech dni do sześciu tygodni, w zależności od częstotliwości zajęć z instruktorem. Kursy PADI są oparte na osiągnięciach, co oznacza, że celem instruktora jest nauczenie nurkowania, a nie przetrzymywanie Cię w klasie na wykładach. Oznacza to, że uczysz się w swoim własnym tempie ? szybciej lub wolniej w zależności od czasu, który potrzebujesz do tego, aby stać się nurkiem, ufającym w swe umiejętności.

Jeśli chcesz wiedzieć, z czym wiąże się nauka nurkowania,
Wyślij e-mail , aby uzyskać więcej informacji na temat kursu PADI Open Water Diver. Wyślij e-mail , aby otrzymać harmonogram najbliższych kursów.

Jeżeli porównamy naukę nurkowania z innymi szkoleniami sportów out-doorowych, to zobaczymy, że kurs nurkowania wcale nie jest drogi. Możesz się spodziewać zbliżonej opłaty jak za:


* Dzień nauki pływania na desce surfingowej
* Weekend nauki wspinaczki skałkowej
* Weekend nauki pływania kajakiem
* Weekend nauki wędkarstwa muchowego
* Trzy godziny nauki gry w golfa
* trzy godziny prywatnych zajęć pływania na nartach wodnych
* jedną wspaniałą noc w pubie!

.

Czego potrzebuję, aby zacząć nurkować?

What equipment to buy? Consult with your PADI Dive Center.Gdy chcesz rozpocząć kurs podstawowy Open Water Diver PADI warto zaopatrzyć się w maskę, płetwy i fajkę. Jest to osobisty sprzęt dobierany indywidualnie do każdego z nas ? odwiedź Wyślij e-mail , gdzie uzyskasz pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu.

Rekomendowane jest zainwestowanie we własny sprzęt wraz z rozpoczęciem szkolenia, ponieważ:

* nauka nurkowania będzie bardziej komfortowa, gdy będziesz się uczył w wybranym sprzęcie
* nauka nurkowania będzie bardziej komfortowa, gdyż będziesz używał dobrze dopasowanego do Ciebie sprzętu
* nurkowie, którzy posiadają własny sprzęt częściej nurkują
* posiadanie sprzętu nurkowego jest częścią przyjemności jaką niesie nurkowanie

Dobór sprzętu będzie uzależniony od typu nurkowania i miejsca, w którym będziesz je uprawiał ? wody ciepłe, umiarkowane, zimne oraz nurkowanie techniczne.

Skąd mam wiedzieć, który sprzęt jest najlepszy?

Odpowiedź jest prosta ? nie ma najlepszego sprzętu. Ale jest za to sprzęt najlepszy dla Ciebie. Sprzęt nurkowy dostępny jest w wielu modelach, rozmiarach, typach i o wielorakim przeznaczeniu. Pracownicy Wyślij e-mail są przeszkoleni w zakresie właściwego doboru sprzętu, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania, rozmiary i ? nie zrujnuje portfela. Pracownicy nie tylko zaoferują pomoc w wyborze, ale także w późniejszym serwisie, dzięki któremu będziesz mógł doświadczać nurkowania przez lata. Wyślij e-mailJeżeli masz chrapkę na przygodę i niesamowite wrażenia, masz spory potencjał do tego, aby zostać pasjonatem nurkowania.

Powinieneś jednak zwrócić uwagę na poniższe wymagania:

Minimalny wiek: Jeżeli masz ukończone 10 lat, to na kursie powinien towarzyszyć Ci rodzic lub prawny opiekun. Osoby, które ukończyły 12 lat mogą wziąć udział w kursie bez konieczności obecności rodzica lub prawnego opiekuna, ale za ich przyzwoleniem. Kursanci, którzy mają mniej 15 lat i ukończą pozytywnie kurs, otrzymają certyfikat nurkowy na poziomie Open Water Diver Junior, który można podnieść do poziomu Open Water Diver po ukończeniu 15 lat.

Zdrowie: Dla bezpieczeństwa, przed rozpoczęciem szkolenia, kursanci wypełniają krótki kwestionariusz dotyczący ich stanu zdrowia oraz urazów i chorób, które mogą spowodować problem podczas nurkowania. Jeżeli jakakolwiek choroba lub uraz dotyczą Ciebie, udaj się do lekarza w celu wykonania badań dopuszczających do uprawiania nurkowania. W niektórych rejonach, każda z osób przystępująca do kursu nurkowania musi przejść takie badania zanim rozpocznie szkolenie.

Umiejętności pływackie:Przed ukończeniem kursu PADI Open Water Diver, instruktor poprosi Cię o zademonstrowanie umiejętności pływackich ? powinieneś przepłynąć 200 metrów wpław (lub 300 metrów w sprzęcie ABC ? w masce, z fajką i w płetwach). Nie jest to test na czas i możesz pływać dowolnym stylem. Będziesz także wykonywał ćwiczenie utrzymywania się na powierzchni wody przez 10 minut (dowolnym sposobem).

Osoby niepełnosprawne fizycznie: każda osoba, która spełnia wymagania zaliczeniowe może wziąć udział w kursie i otrzymać po nim certyfikat nurkowy. Istnieje wiele alternatywnych technik wykonania umiejętności dla osób niepełnosprawnych, a które pozwalają na spełnienie wymagań zaliczeniowych. Osoby cierpiące na paraplegię, z amputacjami lub innymi urazami kończyn bardzo często uzyskują certyfikaty PADI. Nawet osoby o bardziej poważnych urazach biorą udział w nurkowaniach.
Porozmawiaj z instruktorem PADI z naszego centrum nurkowego PADI, aby uzyskać więcej informacji.Wszędzie, gdzie jest woda!


To, gdzie będziesz nurkował, zależne jest od Twojego poziomu doświadczenia, warunków oraz Twoich zainteresowań. Na przykład, jeżeli właśnie skończyłeś kurs Open Water Diver PADI nie będziesz nurkował pod lodem Antarktydy od razu na kolejnym nurkowaniu. Ale nie ograniczaj swoich zamierzeń tylko do czystej, ciepłej wody w morzach, które zobaczysz w katalogach biur podróży. Wiele najlepszych miejsc nurkowych jest zdecydowanie bliżej niż się tego spodziewasz i są bardziej niezwykłe niż sądzisz. Wyślij e-mail

Nurkowanie daje unikalną możliwość pokonania własnych słabości i dokonania nowych przemian w życiu. Gdy zostaniesz nurkiem zobaczysz, że wpłynie to na Twój sposób postrzegania świata i radzenia sobie z codziennością.

Zapraszamy na naszą stronę : Wyślij e-mail
Zapisy i informacje:


tel. kom. 0601-62-78-13
tel. kom. 0607-70-19-19
tel. kom. 0-510-17-88-19
tel. kom. 0-698-58-38-58
e-mail: Wyślij e-mail

Wyślij e-mail
ZAPRASZAMY YVETTE i TOMASZ DOBROCZEK trojmiasto.pl

ADVANCED OPEN WATER DIVER

Wyślij e-mail
PADI Advanced Open Water Diver (Zaawansowany Nurek Wód Otwartych) to nastepny stopień wtajemniczenia w dziedzinie nurkowania. Podwodny świat jest fascynujący! Gdy tylko poczujesz sie już w nim swobodnie, na pewno zapragniesz doświadczyć go głębiej (w przenośni i dosłownie), dokładniej, zbadać jego wszelkie zakamarki i odkryć nowe uroki i tajemnice. Bedą ci potrzebne nowe umiejetności, wiedza i uprawnienia. Przyjdź wtedy do nas na kurs PADI AOWD.ZAPRASZAMY YVETTE i TOMASZ DOBROCZEK trojmiasto.pl

JAKIE UPRAWNIENIA DAJE MI KURS AOWD


Twoje uprawnienia "pogłębia się" znacznie, bo bedziesz mógł nurkować do 30m a także wziąć udział we wszystkich kursach specjalizacyjnych (włącznie z nurkowaniem podlodowym, nitroxowym i innymi niedostepnymi jeszcze nurkowi OWD). Bedziesz mógł także przystąpić do szkolenia na stopień Rescue Diver (Nurek Ratownik) i Divemaster.

Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Wyślij e-mail


Umiejętności Ratownictwa są ważne dla każdego nurka. Kurs PADI Nurek Ratownik w sposób przyjenmy wykształca umiejętności ratownicze niezbędne w mało prawdopodobnym wypadku nurkowym, zapewniając tobie i twoim partnerom bezpieczniejsze nurkowania. Kurs składa się z kilku wykładów teoretycznych i dwunastu scenariuszy szkoleniowych przeprowadzanych na Wodach Otwartych, rozwijających twoją wiedzę od podstaw aż do poziomu. Na którym potrafisz już ratować i kierować akcją ratowniczą. Po raz pierwszy uczysz się patrzeć także na innego nurka i jego bezpieczeństwo tak samo jak na swoje.

Kładąc nacisk na Prewencję omawiane są najczęstsze problemy, pokazano na co należy zwracać uwagę, jak zapobiegać problemom i jak poprawić błąd aby nigdy się już nie powtórzył.ZAPRASZAMY YVETTE i TOMASZ DOBROCZEK trojmiasto.pl

Wyślij e-mail


MASTER SCUBA DIVER


Stopień Master Scuba Diver jest drogą dla osób, które nie chcą traktować nurkowania jako zawód, ale pragną zostać profesjonalistami w tej dziedzinie.

Wymagania:
Aby zostać Master Scuba Diver kandydaci muszą:
- mieć ukończone kursy PADI: AOWD, Emergency First Response)
- zdobyć 5 różnych specjalizacji nurkowych PADI
- mieć zalogowanych 50 nurkowań w książce nurkowej
- mieć ukończone 15 lat

Uprawnienia:
Stopień Master Scuba Diver nie jest kursem typowo szkoleniowym, jest to raczej podsumowanie Twojego dotychczasowego doświadczenia, które pozwoli szkolącemu Cię Instruktorowi PADI stwierdzić, że Twoje umiejętności zasługują na miano Mistrza Nurkowania.


Wyślij e-mail Wyślij e-mail

ZAPRASZAMY YVETTE i TOMASZ DOBROCZEK trojmiasto.pl

Zapraszamy na naszą stronę : Wyślij e-mail
Zapisy i informacje:


tel. kom. 0601-62-78-13
tel. kom. 0607-70-19-19
tel. kom. 0-510-17-88-19
tel. kom. 0-698-58-38-58
e-mail: Wyślij e-mail


Wyślij e-mailZAPRASZAMY YVETTE i TOMASZ DOBROCZEK
Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail


ZAPRASZAMY YVETTE i TOMASZ DOBROCZEK trojmiasto.pl

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU argonaut
1 2 3 z 3  
pozytywna
rozwiń Skąd znaleźć w sobie motywację do treningu? Najlepiej wie o tym Adam Korol, który przecież już niczego udowadniać nie musi. Mistrz olimpijski i wielokrotny wioślarski mistrz świata dziś startuje w triathlonie. Jak sam mówi: .... w pływaniu pomógł mi Tomasz Dobroczek z firmy Argonaut i chyba tylko dzięki niemu udało mi się przepłynąć 950m .... Cały wywiad z Adamem Korolem i jego opinia o sposobie motywacji w triathlonie w artykule Triathlon Sport : https://www.triathlonsport.pl/wywiady/mistrz-adam-korol-emeryt-tylko-na-papierze.html Wystawiona 28-07-2018 11:22 przez Triathlon (37.47.235.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Nauka Pływania Gdańsk Trójmiasto nauka pływania - dziecko Bardzo dobra atmosfera, przyjazna dla dzieci. Duże zaangażowanie, indywidualne podejście do dziecka. Jeżeli dziecko radzi sobie lepiej jest kierowane do bardziej zaawansowanej grupy. Duży plus za doradztwo w zakupie dodatkowego sprzętu. Do tego basen na PG - rewelacja. Gorąco polecam szkołę pływania! http://www.argonaut.gda.pl/gdansk/kontakt_NaukaPlywaniaAquaAerobic/ Wystawiona 13-02-2013 14:46 przez AT (91.238.233.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Zawsze w życiu mam szczęście spotykać na swojej drodze ludzi, których pasja i zamiłowanie do tego, co robią pozwalają mi się cieszyć nowymi doznaniami w życiu. Tomek i jego zaangażowanie w to, co robi pozwoliło mi otworzyć nowe okno na świat podwodny. Jako instruktor rzeczowy i wymagający przekazał swoje doświadczenie i umiejętności najlepiej jak potrafił. Myślę, że tylko, kiedy będę w Gdańsku na pewno wybiorę się z Nimi na kolejne nurkowania żeby się dalej szkolić. Gorąco polecam !!! http://www.argonaut.gda.pl/gdansk/kontakt_NaukaPlywaniaAquaAerobic/ Mariusz Skowroński Wystawiona 08-09-2012 18:06 przez Mariusz Skowroński (79.188.79.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Ja skorzystałam z lekcji - nauka pływania. REWELACJA. Nikt nie trącał mnie kijem i na mnie nie krzyczał. Prowadzący spokojnie tłumaczył co i jak robić. No cóż dla dorosłego nauczyć się pływać w miesiąc (tylko 4 zajęcia) to chyba coś. POLECAM!!! http://www.argonaut.gda.pl/naukaplywaniadladoroslych.php#start Wystawiona 24-07-2012 11:57 przez Monika (178.180.76.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Centrum nurkowania ARGONAUT: fachowa obsługa w miłej stratosferze, duże poczucie bezpieczeństwa i zaufania podczas nurkowań, kompleksowa oferta. Tomasz Dobroczek przestawił mnie z " egipskiego ", zrobił to profesjonalnie i z entuzjazmem. Warty podkreślenia jest nacisk na bezpieczeństwo i odpowiedzialność za partnera. W tych obszarach nie ma co liczyć na pobłażanie prowadzących. Z pełnym spokojem oddałem im pod opiekę siebie i swoich dwóch synów. - ARGONAUCI tak trzymać ! http://www.argonaut.gda.pl/padi_rekreacja/padirekreacja_orginal.php#start Wystawiona 21-07-2012 14:26 przez Andrzej Copala (178.182.2.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Z tym klubem zrobiłem 2 kursy : Deep i Nitrox . Bardzo wysoki poziom usług. Idealnie dopasowują się do potrzeb klienta. Realizują prawie wszytko czego będziesz oczekiwała - jednego nie zrobią - złamania zasad bezpieczeństwa. W najbliższym czasie mój syn będzie robił z Nimi pierwsze kroki w nurkowaniu - im mogę zaufać oddając syna w wodzie. http://www.argonaut.gda.pl/padi_rekreacja/padirekreacja.php Wystawiona 18-07-2012 22:08 przez Tymek (178.182.12.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Polecam Naukę Pływania dla Dzieci z Rodzicem w Szkole Pływania Argonaut. Chodzę na basen Gdańskiego MOSiR-u na Chełmie z dzieckiem. Zajecia z nauki pływania są prowadzone naprawdę bardzo dobrze, widać jak mój maluch czyni postępy. Bardzo fajną sprawą jest również możliwoś odrabiania nie obecności, wiadomo jak to z chorobami u dzieci. Wystawiona 16-07-2012 23:23 przez Aneta (178.182.94.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Na Aqua-aerobik chodzę 3 rok, W ciągu tego czasu schudłam 25 kg. Mam sporą nadwagę, ponieważ do tej pory źle się odżywiałam. Ćwiczenia w basenie na pewno dobrze wpływają na mój kręgosłup i ogólną kondycję. Myślę, że teraz po zaleceniach Pani Yvetty uda mi się zgubić zbędne kilogramy. http://www.argonaut.gda.pl/aquaaerobic/aquaaerobic.php Wystawiona 11-07-2012 22:12 przez Jolanta (77.114.25.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Basen Politechniki ...w okolicach Gdańska nie ma lepszego. Bardzo fajny obiekt, jest gdzie popływać / kultura na torze, Dzieci nie wychodzą z wody. Super spędzony dzień , bardzo polecam.!!!! http://www.argonaut.gda.pl/BasenSportowyMOSiRGdanskChelmPolitechnikiGdanskiejwGdansku.php Wystawiona 08-07-2012 10:27 przez Krzysiek Borowski z Dzieciakami (178.180.222.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Yvette jest bardzo fajną prowadzącą, zajęcia prowadzone przez nią, są na tyle urozmaicone, że nigdy mi się nie nudziło. Do tego basen na PG jest ozonowany, więc obyło się bez efektów ubocznych, no może poza pomarszczona skórą od godzinnego moczenia się Ja bardzo lubię ten sposób ćwiczeń, bo przynajmniej nie pociłam się i było całkiem przyjemnie w wodzie http://www.argonaut.gda.pl/oferta_argonaut_aqua_aerobic_nauka_plywania_basen_kursy_nurkowania_gdansk_w_gdansku_trojmiasto.php Wystawiona 06-07-2012 09:04 przez Magda (188.146.130.*)   Zgłoś nadużycie
1 2 3 z 3  
KURSY NURKOWANIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH Gdańsk w Gd - galeria
KURSY NURKOWANIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH Gdańsk w Gd Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Kurs Inteligencji Finansowej.   Następna usługa: Kolagen Naturalny Colway - oferta współpracy