favore.pl
INDYWIDUALNY w 100% skuteczny kurs grafiki komput. DTP CERTYFIKAT UE

INDYWIDUALNY w 100% skuteczny kurs grafiki komput. DTP CERTYFIKAT UE nr 130124

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: Warszawa przy stacji metra Stare Bielany lub dojazd do klienta

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
1 990 / sztuka Rabat 5% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
MacPress (8)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Marcin Wnuk
Ośrodek Edukacji Komputerowej MacPress
Wyślij e-mail
Kasprowicza 62
01-836 Warszawa

tel: 602511950602511950
tel: 22/835500322/8355003
kontakt na komórkę cały dzień
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 5%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn: 10:00-20:00
wt: 10:00-20:00
śr: 10:00-20:00
cz: 10:00-20:00
pt: 10:00-16:00
sb: 10:00-14:00
nd: 10:00-14:00
KONTAKT NA KOMÓRKĘ CAŁODOBOWO
rozwiń
OPIS USŁUGI

Indywidualny kurs grafików/operatorów DTP

Informacja o programie


Zadaniem kursu jest wyszkolenie kursanta w stopniu umożliwiającym mu podjęcie SAMODZIELNEJ pracy i wykonywanie zawodu grafika/operatora DTP, czyli projektanta i wykonawcy szaty graficznej folderów reklamowych, bannerów, ulotek, książek, gazet i czasopism. Jest to stosunkowo młody zawód i adepci naszych kursów nie maja większych kłopotów ze znalezieniem stosownej pracy – szczególnie w dobie zwiększonego zapotrzebowania na specjalistów wykonujących materiały reklamowe.

Zajęcia sa prowadzone przez osobę z wyższym wykształceniem kierunkowym i długoletnią praktyką redakcyjną m.in. w Trybunie, Gazecie Wyborczej i Super Ekspresie. Nasz wykładowca przez wiele lat prowadził kursy DTP w Publishing Institute autoryzowane stosownym certyfikatem przez Apple Computer IMC Poland.
Jego absolwentami są osoby przygotowujące np. Gazetę Policyjna i Super Express. Redagował także przez pewien czas dział DTP w czasopiśmie poligraficznym „Vidart”. Prowadził również zajęcia w Zespole Szkól Poligraficznych przy ul Stawki a wiec placówce o ugruntowanej renomie w całym kraju. Obecnie jest redaktorem naczelnym Polonia INFO International – pierwszego czasopisma dla Polaków w RFN, wydawanego pod patronatem marszałka Senatu RP.

Program kursu obejmuje naukę 3. dominujących na świecie programów DTP, a wiec Adobe Photoshopa, Adobe Illustratora i QuarkXPressa lub InDesigna.
Zajęcia obejmują ok. 17-20 dwugodzinnych sesji i w ramach tego czasu kursanci poznają zarówno teorię jak i praktykę przygotowywania profesjonalnych prac do druku. Zajęcia sa prowadzone INDYWIDUALNIE kursant jest wiec sam na sam z wykładowca. Powoduje to nieporównanie lepsze i szybsze opanowanie materiału aniżeli w sytuacji zajęć grupowych.
Cena pełnego dwustopniowego kursu bez opłaty egzaminacyjnej to 1990 netto/2450 brutto zł.Dla porównania wiele firm oferuje kurs grupowy o takim zakresie tematycznym za 3600-6200 tys. zł


Na naukę Adobe Photoshopa przeznaczamy polowe ogólnego czasu zajęć. W ramach tej części, kursanci zapoznają się z podstawowymi pojęciami grafiki bitowej. Poznają zasady selekcji, operacje na selekcjach, montaże kanałowe itp. a także tryby kolorystyczne i różnice miedzy nimi, zasady korekcji barwnej i wszelkie narzędzia oferowane przez program Photoshop. Podczas dalszych zajęć uczniowie uczą się skanowania, zasad interpolacji plików i korekcji barwy i kontrastu. Po opanowaniu podstaw Photoshopa zajmujemy się efektami specjalnymi, fotomontażem i praca na warstwach. Omawiane są także formaty zapisu, różnice i wymagania formatowe dla innych aplikacji. Kursant uczy się jak przygotować plik do druku na zwykłej drukarce, a jak to zrobić na potrzeby naświetlarki lub prezentacji multimedialnej
Generalnie zadaniem tej części kursu jest zapoznanie kursantów z pełnym spektrum możliwości Photoshopa oraz zasadami przygotowania plików do druku. Niezbędnym jest tu duża ilość ćwiczeń, toteż w miarę potrzeb wracamy w późniejszym czasie do Photoshopa aby kursanci nie mieli problemów ze swobodną operalizacją całości zdobytej wiedzy. W trakcie pracy kursanci samodzielnie wykonują prace bądące następnie podstawa zaliczenia kursu i stworzenia własnego „Portfolio”.

 

Następną aplikacją jest Adobe Illustrator. Program ten jest niezbędny do tworzenia grafiki wektorowej np. loga, znaki firmowe, herby itp.
Po gruntownym poznaniu Photoshopa kursanci zwykle nie maja klopotów z opanowaniem tego programu toteż najczęściej na Illustratora przeznaczamy 8-10 godzin. Kursanci podobnie jak wcześniej przygotowują sami prace będące elementem końcowego opracowania dyplomowego.


Ostatnim programem jest QuarkXPress lub In Design. Podczas nauki obu aplikacji kursanci zapoznają się z zasadami edycji redakcyjno-graficznej, wymaganiami niezbędnymi dla utrzymania jedni kompozycyjnej oraz oczywiście dokładnie poznają możliwości samych programów. Polem ćwiczeń jest początkowo opracowywanie wizytówek, potem prostych stron a wreszcie profesjonalnym łamaniem kolumn gazetowych lub folderów reklamowych.
Po opanowaniu tej części materiału kursanci uczą się drukowania pliku w separacji, eksportem pliku do PDF-ów i przygotowaniem pliku do profesjonalnego druku lub prezentacji.

Kurs kończy się egzaminem w trakcie którego kursanci samodzielnie przygotowują publikacje od skanowania począwszy, a na wydruku do formatu pdf kończąc. Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności jest honorowany przez wszystkie firmy DTP.


Nasze kursy posiadają autoryzację Mazowieckiego Urzędu Pracy i osoby bezrobotne mogą odbyć kurs BEZPŁATNIE, a miarą ich jakości może być fakt że kilka miesięcy temu dwoje absolwentów bez trudu uzyskało pracę w Super Ekspresie, a jedno z nich mimo dość trudnego testu wstępnego, zostało przyjęte jako osoba z doświadczeniem w branży.

Dla niepewnych swych możliwości proponujemy BEZPŁATNĄ LEKCJĘ PRÓBNĄZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPCJE DODATKOWE
Każdy z programów oddzielnie rozwiń Cena: 1 100 zł Można poznawać tylko wybrane programy. Za każdy z programów w stopniu zaawansowanym płacimy tylko 1100 netto zł
RABATY
Rabat 5 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Cena
1 990 / sztuka Rabat 5% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
MacPress (8)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Marcin Wnuk
Ośrodek Edukacji Komputerowej MacPress
Wyślij e-mail
Kasprowicza 62
01-836 Warszawa

tel: 602511950602511950
tel: 22/835500322/8355003
kontakt na komórkę cały dzień
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 5%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn: 10:00-20:00
wt: 10:00-20:00
śr: 10:00-20:00
cz: 10:00-20:00
pt: 10:00-16:00
sb: 10:00-14:00
nd: 10:00-14:00
KONTAKT NA KOMÓRKĘ CAŁODOBOWO
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU MacPress
pozytywna
rozwiń REWELACJA!Kurs u p.Marcina to był strzał w 10!Pasjonat tematyki z OGROMNĄ wiedzą i doświadczeniem,którą przekazuje umiejętnie w sposób przejrzysty i zrozumiały.Zajęcia są dostosowane czasowo do naszych potrzeb, a indywidualny tok pracy pozwala na dopasowanie do własnych umiejętności i oczekiwań,a także jeśli trzeba zatrzymanie się i przećwiczenie dłużej tego,co sprawia nam trudności-co przy kursie grupowym jest niemożliwe.Świetnie ułożona kolejność przerabianych materiałów pozwala na optymalne opanowanie programów.W razie problemów czy pytań p.Marcin jest dostępny nawet poza godzinami zajęć.Kurs prowadzony bardzo ciekawie,przepleciony humorem.Nawet mając gorszy dzień wychodziłam z uśmiechem na ustach.Jestem BARDZO zadowolona,że trafiłam do p.Marcina.SZCZERZE POLECAM! Wystawiona 21-03-2018 21:52 przez Ewa (80.52.195.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Gorąco polecam. Indywidualny tok pracy pozwala na dostosowanie godzin do swoich innych zajęć. Pan Marcin jest bardzo pomocny (także poza godzinami zajęć). Duże doświadczenie Pana Marcina oraz dobrze ułożony plan pracy pozwala w krótkim czasie opanować programy graficzne i samodzielnie z nich korzystać. Zajęcia prowadzone są bez pośpiechu - powtarzałam kilkakrotnie materiał, który był trudniejszy do przyswojenia, dzięki czemu nabrałam wprawy w obsłudze programów. Wystawiona 20-03-2018 09:57 przez Ola (78.10.39.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Bardzo polecam kurs! Indywidualny tok nauczania w miłej atmosferze. Jeżeli ktoś myśli o karierze DTPowca, bądź chce nauczyć się podstaw obsługi programów i narzędzi potrzebnych do dalszego rozwoju to bardzo polecam. Już w czasie trwania kursu podszkoliłam się i uwierzyłam w siebie na tyle, by znaleźć staż (płatny!) i możliwość dalszej współpracy z firmą. Wystawiona 10-06-2015 10:04 przez ikot (83.24.119.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Jeżeli myślicie o karierze operatora dtp, czy też rozwinąć swój dotychczasowy "warsztat" lub po prostu chcecie poznać narzędzia i techniki dzięki którym wyzwolicie swój potencjał twórczy to nie mogliście lepiej trafić. Marcin nie owija w bawełnę - system 1 na 1 w jego wykonaniu to jak dla mnie świetna sprawa. Fachowa wiedza, poparta latami doświadczenia w branży prasowej, praktyczna nauka obsługi programów pakietu Adobe CS oraz programu Quark - oraz dużo ciekawych informacji dzięki którym nauka idzie zawsze ciekawiej :) Zajęcia to solidny fundament pod rozpoczęcia kariery jako operator dtp. Marcin jest szczerym do bólu, otwartym i cierpliwym nauczycielem, nie zostawi tematu dopóki go nie opanujecie - jeżeli chcecie wiedzy to pewno może was wiele nauczyć. Dla mnie najlepszy wybór spośród wszystkich innych ofert na rynku a to z kilku powodów: - doskonały stosunek ceny do jakości - dostępność wykładowcy - Marcin jest praktycznie na waszą wyłączność, jeśli łamiecie sobie głowę i nie potraficie poradzić sobie z funkcjami programu to po prostu do niego zadzwońcie. Zawsze pomoże. - indywidualny tok i tempo nauczania. Przychodząc na zajęcia miałem znikome (jak się okazało) pojęcie o dtp; zanim zdecydowałem się na ten kurs brałem pod uwagę inne zajęcia w pewnej znanej placówce - 10 dni po 8h dziennie i koszt 6000,- Dzisiaj już wiem że wybór tamtego kursu były strzałem w stopę. Jeżlie jesteś osobą początkującą, tak jak ja, to nie ogarniesz informacji z zakresu obsługi trzech lub czterech programów na tyle w tak krókim czasie jakim jest 10 dni - choćbyś bardzo chciał ponieważ przerobienie technik to jedno ale potrzeba też czasu i praktyki na różnorodnych "materiałach" aby móc dojśc do wprawy. Można iść na kursy indywidualne do innych osób ale wątpię że znajdzie się ktoś kto ma tyle praktyki i doświadczenia aby przekazać wam to co Marcin. Jestem zadowolony z kursu i szczerze polecam. Uważam że nie znajdziecie nic lepszego w Wawie. Wystawiona 06-06-2015 01:07 przez Franek (199.189.86.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Naprawdę gorąco polecam. Ogromna wiedza wykładowcy i umiejętność jej przekazywania sprawia, że po kursie możemy wynieść naprawdę bardzo dużą wiedzę oraz zapał do pracy :) Wystawiona 30-05-2014 15:16 przez piotrek (79.185.137.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Z uwagi na indywidualny cykl zajęć istnieje możliwość dostosowania program do własnych oczekiwań. Zajęcia grupowe nie zawsze pozwalają na synchronizację tempa realizacji programu z indywidualnymi preferencjami. Zdecydowanie polecam. Wystawiona 08-01-2013 11:40 przez Krzysztof (83.6.65.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Szkoli z pasją i entuzjazmem a przy tym z dużym poczuciem humoru.Na każdym kroku widać jego profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Uczy w sposób jasny i przejrzysty a indywidualny tok nauki umożliwia wielokrotne przećwiczenie i doszlifowanie danego tematu pod jego okiem. POLECAM !!! Wystawiona 06-04-2012 18:20 przez Mariusz (176.106.106.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Wysokiej klasy fachowiec, doskonały dydaktyk choć czasami niemożliwy nerwus, jeśli przypadkiem mamy zaćmienie. Wystawiona 08-07-2011 18:09 przez Ania (178.182.125.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń REWELACJA!Kurs u p.Marcina to był strzał w 10!Pasjonat tematyki z OGROMNĄ wiedzą i doświadczeniem,którą przekazuje umiejętnie w sposób przejrzysty i zrozumiały.Zajęcia są dostosowane czasowo do naszych potrzeb, a indywidualny tok pracy pozwala na dopasowanie do własnych umiejętności i oczekiwań,a także jeśli trzeba zatrzymanie się i przećwiczenie dłużej tego,co sprawia nam trudności-co przy kursie grupowym jest niemożliwe.Świetnie ułożona kolejność przerabianych materiałów pozwala na optymalne opanowanie programów.W razie problemów czy pytań p.Marcin jest dostępny nawet poza godzinami zajęć.Kurs prowadzony bardzo ciekawie,przepleciony humorem.Nawet mając gorszy dzień wychodziłam z uśmiechem na ustach.Jestem BARDZO zadowolona,że trafiłam do p.Marcina.SZCZERZE POLECAM! Wystawiona 21-03-2018 21:52 przez Ewa (80.52.195.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Gorąco polecam. Indywidualny tok pracy pozwala na dostosowanie godzin do swoich innych zajęć. Pan Marcin jest bardzo pomocny (także poza godzinami zajęć). Duże doświadczenie Pana Marcina oraz dobrze ułożony plan pracy pozwala w krótkim czasie opanować programy graficzne i samodzielnie z nich korzystać. Zajęcia prowadzone są bez pośpiechu - powtarzałam kilkakrotnie materiał, który był trudniejszy do przyswojenia, dzięki czemu nabrałam wprawy w obsłudze programów. Wystawiona 20-03-2018 09:57 przez Ola (78.10.39.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Bardzo polecam kurs! Indywidualny tok nauczania w miłej atmosferze. Jeżeli ktoś myśli o karierze DTPowca, bądź chce nauczyć się podstaw obsługi programów i narzędzi potrzebnych do dalszego rozwoju to bardzo polecam. Już w czasie trwania kursu podszkoliłam się i uwierzyłam w siebie na tyle, by znaleźć staż (płatny!) i możliwość dalszej współpracy z firmą. Wystawiona 10-06-2015 10:04 przez ikot (83.24.119.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Jeżeli myślicie o karierze operatora dtp, czy też rozwinąć swój dotychczasowy "warsztat" lub po prostu chcecie poznać narzędzia i techniki dzięki którym wyzwolicie swój potencjał twórczy to nie mogliście lepiej trafić. Marcin nie owija w bawełnę - system 1 na 1 w jego wykonaniu to jak dla mnie świetna sprawa. Fachowa wiedza, poparta latami doświadczenia w branży prasowej, praktyczna nauka obsługi programów pakietu Adobe CS oraz programu Quark - oraz dużo ciekawych informacji dzięki którym nauka idzie zawsze ciekawiej :) Zajęcia to solidny fundament pod rozpoczęcia kariery jako operator dtp. Marcin jest szczerym do bólu, otwartym i cierpliwym nauczycielem, nie zostawi tematu dopóki go nie opanujecie - jeżeli chcecie wiedzy to pewno może was wiele nauczyć. Dla mnie najlepszy wybór spośród wszystkich innych ofert na rynku a to z kilku powodów: - doskonały stosunek ceny do jakości - dostępność wykładowcy - Marcin jest praktycznie na waszą wyłączność, jeśli łamiecie sobie głowę i nie potraficie poradzić sobie z funkcjami programu to po prostu do niego zadzwońcie. Zawsze pomoże. - indywidualny tok i tempo nauczania. Przychodząc na zajęcia miałem znikome (jak się okazało) pojęcie o dtp; zanim zdecydowałem się na ten kurs brałem pod uwagę inne zajęcia w pewnej znanej placówce - 10 dni po 8h dziennie i koszt 6000,- Dzisiaj już wiem że wybór tamtego kursu były strzałem w stopę. Jeżlie jesteś osobą początkującą, tak jak ja, to nie ogarniesz informacji z zakresu obsługi trzech lub czterech programów na tyle w tak krókim czasie jakim jest 10 dni - choćbyś bardzo chciał ponieważ przerobienie technik to jedno ale potrzeba też czasu i praktyki na różnorodnych "materiałach" aby móc dojśc do wprawy. Można iść na kursy indywidualne do innych osób ale wątpię że znajdzie się ktoś kto ma tyle praktyki i doświadczenia aby przekazać wam to co Marcin. Jestem zadowolony z kursu i szczerze polecam. Uważam że nie znajdziecie nic lepszego w Wawie. Wystawiona 06-06-2015 01:07 przez Franek (199.189.86.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Naprawdę gorąco polecam. Ogromna wiedza wykładowcy i umiejętność jej przekazywania sprawia, że po kursie możemy wynieść naprawdę bardzo dużą wiedzę oraz zapał do pracy :) Wystawiona 30-05-2014 15:16 przez piotrek (79.185.137.*)   Zgłoś nadużycie
Zobacz wszystkie

Wystaw opinię
INDYWIDUALNY w 100% skuteczny kurs grafiki komput. DTP CERTYFIKAT UE - galeria
INDYWIDUALNY w 100% skuteczny kurs grafiki komput. DTP CERTYFIKAT UE Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 33)
Poprzednia usługa: Korepetycje, matematyka, chemia, fizyka Poznań   Następna usługa: Programowanie sterowników PLC Siemens