favore.pl
INDYWIDUALNY w 100% skuteczny kurs grafiki komput. DTP CERTYFIKAT UE

INDYWIDUALNY w 100% skuteczny kurs grafiki komput. DTP CERTYFIKAT UE nr 130124

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: Warszawa przy stacji metra Stare Bielany lub dojazd do klienta

INFORMACJE
Cena
1 990 / sztuka Rabat 5% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
MacPress (8)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Marcin Wnuk
Ośrodek Edukacji Komputerowej MacPress
Wyślij e-mail
Kasprowicza 62
01-836 Warszawa

tel: 602511950602511950
tel: 22/835500322/8355003
kontakt na komórkę cały dzień
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 5%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn: 10:00-20:00
wt: 10:00-20:00
śr: 10:00-20:00
cz: 10:00-20:00
pt: 10:00-16:00
sb: 10:00-14:00
nd: 10:00-14:00
KONTAKT NA KOMÓRKĘ CAŁODOBOWO
rozwiń
OPIS USŁUGI

Indywidualny kurs grafików/operatorów DTP

Informacja o programie


Zadaniem kursu jest wyszkolenie kursanta w stopniu umożliwiającym mu podjęcie SAMODZIELNEJ pracy i wykonywanie zawodu grafika/operatora DTP, czyli projektanta i wykonawcy szaty graficznej folderów reklamowych, bannerów, ulotek, książek, gazet i czasopism. Jest to stosunkowo młody zawód i adepci naszych kursów nie maja większych kłopotów ze znalezieniem stosownej pracy – szczególnie w dobie zwiększonego zapotrzebowania na specjalistów wykonujących materiały reklamowe.

Zajęcia sa prowadzone przez osobę z wyższym wykształceniem kierunkowym i długoletnią praktyką redakcyjną m.in. w Trybunie, Gazecie Wyborczej i Super Ekspresie. Nasz wykładowca przez wiele lat prowadził kursy DTP w Publishing Institute autoryzowane stosownym certyfikatem przez Apple Computer IMC Poland.
Jego absolwentami są osoby przygotowujące np. Gazetę Policyjna i Super Express. Redagował także przez pewien czas dział DTP w czasopiśmie poligraficznym „Vidart”. Prowadził również zajęcia w Zespole Szkól Poligraficznych przy ul Stawki a wiec placówce o ugruntowanej renomie w całym kraju. Obecnie jest redaktorem naczelnym Polonia INFO International – pierwszego czasopisma dla Polaków w RFN, wydawanego pod patronatem marszałka Senatu RP.

Program kursu obejmuje naukę 3. dominujących na świecie programów DTP, a wiec Adobe Photoshopa, Adobe Illustratora i QuarkXPressa lub InDesigna.
Zajęcia obejmują ok. 17-20 dwugodzinnych sesji i w ramach tego czasu kursanci poznają zarówno teorię jak i praktykę przygotowywania profesjonalnych prac do druku. Zajęcia sa prowadzone INDYWIDUALNIE kursant jest wiec sam na sam z wykładowca. Powoduje to nieporównanie lepsze i szybsze opanowanie materiału aniżeli w sytuacji zajęć grupowych.
Cena pełnego dwustopniowego kursu bez opłaty egzaminacyjnej to 1990 netto/2450 brutto zł.Dla porównania wiele firm oferuje kurs grupowy o takim zakresie tematycznym za 3600-6200 tys. zł


Na naukę Adobe Photoshopa przeznaczamy polowe ogólnego czasu zajęć. W ramach tej części, kursanci zapoznają się z podstawowymi pojęciami grafiki bitowej. Poznają zasady selekcji, operacje na selekcjach, montaże kanałowe itp. a także tryby kolorystyczne i różnice miedzy nimi, zasady korekcji barwnej i wszelkie narzędzia oferowane przez program Photoshop. Podczas dalszych zajęć uczniowie uczą się skanowania, zasad interpolacji plików i korekcji barwy i kontrastu. Po opanowaniu podstaw Photoshopa zajmujemy się efektami specjalnymi, fotomontażem i praca na warstwach. Omawiane są także formaty zapisu, różnice i wymagania formatowe dla innych aplikacji. Kursant uczy się jak przygotować plik do druku na zwykłej drukarce, a jak to zrobić na potrzeby naświetlarki lub prezentacji multimedialnej
Generalnie zadaniem tej części kursu jest zapoznanie kursantów z pełnym spektrum możliwości Photoshopa oraz zasadami przygotowania plików do druku. Niezbędnym jest tu duża ilość ćwiczeń, toteż w miarę potrzeb wracamy w późniejszym czasie do Photoshopa aby kursanci nie mieli problemów ze swobodną operalizacją całości zdobytej wiedzy. W trakcie pracy kursanci samodzielnie wykonują prace bądące następnie podstawa zaliczenia kursu i stworzenia własnego „Portfolio”.

 

Następną aplikacją jest Adobe Illustrator. Program ten jest niezbędny do tworzenia grafiki wektorowej np. loga, znaki firmowe, herby itp.
Po gruntownym poznaniu Photoshopa kursanci zwykle nie maja klopotów z opanowaniem tego programu toteż najczęściej na Illustratora przeznaczamy 8-10 godzin. Kursanci podobnie jak wcześniej przygotowują sami prace będące elementem końcowego opracowania dyplomowego.


Ostatnim programem jest QuarkXPress lub In Design. Podczas nauki obu aplikacji kursanci zapoznają się z zasadami edycji redakcyjno-graficznej, wymaganiami niezbędnymi dla utrzymania jedni kompozycyjnej oraz oczywiście dokładnie poznają możliwości samych programów. Polem ćwiczeń jest początkowo opracowywanie wizytówek, potem prostych stron a wreszcie profesjonalnym łamaniem kolumn gazetowych lub folderów reklamowych.
Po opanowaniu tej części materiału kursanci uczą się drukowania pliku w separacji, eksportem pliku do PDF-ów i przygotowaniem pliku do profesjonalnego druku lub prezentacji.

Kurs kończy się egzaminem w trakcie którego kursanci samodzielnie przygotowują publikacje od skanowania począwszy, a na wydruku do formatu pdf kończąc. Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności jest honorowany przez wszystkie firmy DTP.


Nasze kursy posiadają autoryzację Mazowieckiego Urzędu Pracy i osoby bezrobotne mogą odbyć kurs BEZPŁATNIE, a miarą ich jakości może być fakt że kilka miesięcy temu dwoje absolwentów bez trudu uzyskało pracę w Super Ekspresie, a jedno z nich mimo dość trudnego testu wstępnego, zostało przyjęte jako osoba z doświadczeniem w branży.

Dla niepewnych swych możliwości proponujemy BEZPŁATNĄ LEKCJĘ PRÓBNĄZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

OPCJE DODATKOWE
Każdy z programów oddzielnie rozwiń Cena: 1 100 zł Można poznawać tylko wybrane programy. Za każdy z programów w stopniu zaawansowanym płacimy tylko 1100 netto zł
RABATY
Rabat 5 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
brak opinii neutralnych - pokaż wszystkie opinie
INDYWIDUALNY w 100% skuteczny kurs grafiki komput. DTP CERTYFIKAT UE - galeria
INDYWIDUALNY w 100% skuteczny kurs grafiki komput. DTP CERTYFIKAT UE Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 33)
Poprzednia usługa: Korepetycje, matematyka, chemia, fizyka Poznań   Następna usługa: Programowanie sterowników PLC Siemens