favore.pl
Systemy alarmowe Dziwnów, Dziwnówek

Systemy alarmowe Dziwnów, Dziwnówek nr 141451

Lokalizacja: Dziwnów, Dziwnówek, okolice (woj. zachodniopomorskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
60 / miesiąc Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
raftom (6)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Rafał Jamborski
RAFBUD
Wyślij e-mail
ul. Włościańska 23/8
70-021 Szczecin

tel: 514 157 327514 157 327
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
Aktualna cena monitorowania systemów alarmowych (wsparcie patroli interwencyjnych):
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail Wyślij e-mail

      60 zł + VAT / m-c
Wyślij e-mail
Podstawowe Zabezpieczenie już za 280 zł + VAT!         ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O ATRAKCYJNE RABATY!
Wyślij e-mail
Kontakt z Przedstawicielem, rejon zachodniopomorski:

              Rafał Jamborski

              kom.:
603-242-047
                        Nasza oferta gwarantuje kompleksową obsługę Klientów na terenie całego kraju. Dbamy w profesjonalny sposób o bezpieczeństwo zarówno dużych przedsiębiorstw, instytucji, zakładów przemysłowych, jak również mniejszych firm oraz gospodarstw domowych. Wyślij e-mailJak działamy Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
O rodzaju ochrony decyduje specyfika obiektu. Mając na uwadze bezpieczeństwo Klientów dbamy o najwyższą jakość usług i odpowiednią ilość jednostek ochrony fizycznej na obiektach. Nasi pracownicy są doskonale przygotowani do działania w momentach zagrożenia. Mają doświadczenie
w zakresie zapobiegania napadom, kradzieżom, włamaniom, zniszczeniom oraz aktom wandalizmu. Są dobierani według ściśle określonych kryteriów i rekrutowani w zależności od rodzaju obiektu
oraz realizowanych zadań.
Na życzenie Klienta sporządzamy dokładny plan ochrony obiektu, uwzględniający charakterystykę budynku, stopień zagrożenia, kubaturę, sposób zabezpieczenia, dyslokację posterunków, procedury interwencji na wypadek zagrożenia oraz zakres obowiązków pracowników ochrony.
Za kontrolę pracy naszych pracowników ochrony i stan zabezpieczeń odpowiadają Kierownicy Zmiany oraz Szefowie Ochrony Obiektów. Wszystkie chronione przez nas obiekty są także pod stałym nadzorem Dyspozytora Dyżurnego w Centrum Operacyjnym oraz doświadczonych Kierowników Ochrony. W sytuacji zagrożenia pracownicy ochrony stacjonarnej mają możliwość wezwania zmotoryzowanego patrolu interwencyjnego Solid Security.
Wyślij e-mail
Umundurowanie oraz sprzęt techniczny
Umundurowanie naszych pracowników uzależnione jest od typu i charakteru obiektu. W miejscach reprezentacyjnych takich jak urzędy czy centra handlowe obowiązuje strój klubowy. Składa się on z granatowej marynarki, białej koszuli, firmowego krawata, szarych spodni oraz ciemnych butów. Na terenie innych obiektów np. sportowych lub magazynowych, dysponujemy ubraniami typu operacyjnego. Składają się one z czarnego uniformu, niebieskiej koszuli lub czarnej koszulki oraz obuwia taktycznego w kolorze czarnym. Wszyscy nasi pracownicy ochrony zobligowani są do noszenia

w widocznym miejscu identyfikatora osobistego zawierającego nr służbowy, funkcję oraz nazwę
 

i logo firmy. W zależności od potrzeb są wyposażeni w broń palną , środki przymusu bezpośredniego lub środki ochrony osobistej. Nasi agenci utrzymują stałą łączność radiową na częstotliwościach przydzielonych przez Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty. Dzięki temu nie mają połączenia z osobami niepowołanymi. Zastosowanie wysokiej klasy sprzętu oraz wewnętrznych procedur łączności gwarantuje w momencie zagrożenia natychmiastową pomoc jednostek wspomagających.
Obiekty podlegające obowiązkowej ochronie
W myśl zapisów prawnych (art. 5 ustawy z dnia 22 sierpnia 1997r. O Ochronie Osób i Mienia) ochronę podmiotów, których obszary, obiekty lub urządzenia podlegają obowiązkowej ochronie, może pełnić tylko Specjalistyczna Uzbrojona Formacja Ochronna. W naszej firmie w ramach SUFO stosowane są specjalne środki i procedury bezpieczeństwa. Jednostkę tworzą wyłącznie pracownicy ochrony fizycznej posiadający licencje. Wszyscy są odpowiednio umundurowani oraz wyposażeni w środki przymusu bezpośredniego i broń palną, zgodnie z obowiązującym planem ochrony dla danego obiektu. Nasi pracownicy przechodzą wszechstronne szkolenie wstępne, a następnie systematyczne treningi na kursach praktycznych i zajęciach teoretycznych. Dzięki temu, zawsze są gotowi do podejmowania zadań o najwyższym stopniu trudności. Na terenie całego kraju w ramach SUFO świadczymy, wszystkie rodzaje usług w zakresie przewidzianym koncesją. Ściśle współpracujemy z właściwymi terytorialnie Komendantami Wojewódzkimi Policji. Dzięki temu mamy możliwość aktywnego wpływania na poprawę bezpieczeństwa publicznego. Zgodnie z naszymi procedurami nadzór i kontrolę nad obiektami umieszczonymi w "ewidencji wojewody" może sprawować jedynie wyspecjalizowany zespół oraz doświadczeni Kierownicy Obiektów. Stanowi to gwarancję bezpieczeństwa oraz daje pewność wysokiej jakości usług.
Wyślij e-mail
Pion ochrony informacji niejawnych
Mając na uwadze realizację i zawieranie umów z których wykonaniem wiąże się dostęp do informacji niejawnych stanowiących tajemnicę państwową i służbową w Solid Security utworzono na podstawie Art. 1 ust. 2 ppkt 5 zgodnie z Art. 18 ustawy z dnia 22 stycznia 1999 roku o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. Nr 11 poz. 95 z 1999 r. z późn. zmianami) PION OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNYCH.
Utworzenie pionu ochrony informacji niejawnych umożliwiło naszej firmie realizowanie zadań ochronnych w obiektach podlegających obowiązkowej ochronie, ważnych z punktu interesu i obronności państwa oraz wszędzie tam, gdzie przechowywane są informacje, których utrata może narazić na poważne straty jednostkę, która ją przetwarza.
Posiadanie przez naszych pracowników ochrony poświadczeń bezpieczeństwa osobowego pozwala im wykonywać zadania ochronne w ramach umowy z którą wiąże się dostęp do informacji niejawnych oraz daje kontrahentom rękojmię solidności i rzetelności pracowników wyznaczonych do realizacji usług.
Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail Wyślij e-mail


Jak wynika ze statystyk policyjnych, w Polsce co roku dokonywanych jest ponad 30 tysięcy kradzieży z włamaniem. Skutecznym i relatywnie tanim sposobem ograniczenia liczby takich przestępstw jest monitoring.
Solid Security jest niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie. Na terenie całego kraju chronimy kilkadziesiąt tysięcy obiektów, nad którymi czuwa ponad 300 załóg interwencyjnych. Nasze centra monitorowania, obejmują zasięgiem wszystkie większe aglomeracje w kraju oraz miejscowości ościenne w pobliżu biur regionalnych firmy.
Nasz całodobowy system nadzoru, wspierany przez obecność wykwalifikowanych patroli interwencyjnych, zapewnia Klientom stałe poczucie bezpieczeństwa na terenie całej Polski. Z myślą o Kontrahentach i zachowaniu wysokich standardów ochrony wdrożyliśmy także szczegółowe procedury kontroli w stacjach monitorowania. Stosowane przez nas środki bezpieczeństwa gwarantują dostęp do stacji wyłącznie osobom upoważnionym.
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
KONTAKT:

Specjalista ds. Ochrony Osób i Mienia:
Rafał Jamborski

kom.:
603-242-047

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPCJE DODATKOWE
Darmowa wycena systemu alarmowego, cctv... rozwiń Cena: 0 zł Nie wiesz z jakimi kosztami musisz się liczyć myśląc o systemie alarmowym? Zadzwoń i umów się na niezobowiązującą wycenę!
Zabezpieczenia jak w banku! rozwiń Cena: 0 zł Nadawanie sygnałów alarmowych poprzez nadajnik GPRS, radiowy, poprzez dialer telefoniczny...
Nieograniczona liczba interwencji ! rozwiń Cena: 0 zł Zawsze możesz na nas liczyć, nie martwisz się o dodatkowe koszty. W cenie abonamentu jest nieograniczona liczba uzasadnionych interwencji!!!
RABATY
Rabat 15 %
Przy zamówieniu 2 000 złRabat na system alarmowy
Rabat 18 %
Przy zamówieniu 15 000 złRabat nr 3
Rabat 20 %
Przy zamówieniu 20 000 złPowyżej kwoty 20 000 zł negocjacja ceny !!!
Rabat 10 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
60 / miesiąc Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
raftom (6)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Rafał Jamborski
RAFBUD
Wyślij e-mail
ul. Włościańska 23/8
70-021 Szczecin

tel: 514 157 327514 157 327
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU raftom
1 2 z 2  
pozytywna
rozwiń Jak dla mnie super Wystawiona 20-06-2012 12:17 przez Iwonka (83.8.123.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń polecam, pozdrawiam Wystawiona 20-06-2012 12:15 przez janek (83.8.123.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Bardzo dobra firma, godni polecenia Wystawiona 12-06-2012 22:06 przez Bożena (83.8.65.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Wszystko ok, polecam Wystawiona 23-04-2012 15:53 przez Irena (83.8.64.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Jak dla mnie super;) pokoj ekstra wygląda ;) słowni, wycena spoko, a materiały w przystępnej cenie. Jestem zadowolona z wykonanych prac;) pozdrowka, dla Pana Rafała i Tomka Można spokojnie sie z nimi dogadać. A jak cos jest nie tak to wszysto robią, aby było dobrze. Polecam :) Wystawiona 26-11-2011 19:09 przez Julka (83.11.86.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Mają bardzo tanie materiały, lepsze ceny niż w hurtowni, reszta też ok. Jak do tej pory najlepsza firma na jaka trafiłem. Wystawiona 16-10-2011 14:57 przez Wierzba (188.33.150.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Już od samej wyceny mile wspominam:) Ciekawe pomysły, punktualność i pełna kultura, co najważniejsze-zero naciągania, zrobili wycenę ze szczegółowym kosztorysem ,dzięki czemu wiedziałam na co pójdzie każda złotówka. Bardzo szybko zrobili, wpadła ekipa 4 os, w tydzień uwinęli się z malowaniem całego domu :) i o to chodzi:) Ceny bardzo dobre, jakość tak samo:) Pozdrawiam :) Wystawiona 16-10-2011 14:54 przez Agnieszka (188.33.150.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Jestem bardzo wymagajacy i z czystym sumieniem moge polecic. Wystawiona 28-08-2011 18:07 przez Stanislaw (109.243.55.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Wielki pozytyw, obiecali zrobić remont kuchni przez weekend (zalezalo mi), siedzieli po 14h, ,ale zrobili i to na tip top, Po jakimś czasie znalazlem w jednym miejscu obicie, przyjechali na drugi dzien, poprawili :) BVardzo mile zaskoczenie, nie spotkalem sie jeszcze z taka ekipa. SUPER! Wystawiona 27-08-2011 16:25 przez Marek (46.112.208.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Wszystko ok Wystawiona 27-08-2011 00:20 przez Świerzno/Kamien Pomorski (46.112.218.*)   Zgłoś nadużycie
1 2 z 2  
pozytywna
rozwiń Jak dla mnie super Wystawiona 20-06-2012 12:17 przez Iwonka (83.8.123.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń polecam, pozdrawiam Wystawiona 20-06-2012 12:15 przez janek (83.8.123.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Bardzo dobra firma, godni polecenia Wystawiona 12-06-2012 22:06 przez Bożena (83.8.65.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Wszystko ok, polecam Wystawiona 23-04-2012 15:53 przez Irena (83.8.64.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Jak dla mnie super;) pokoj ekstra wygląda ;) słowni, wycena spoko, a materiały w przystępnej cenie. Jestem zadowolona z wykonanych prac;) pozdrowka, dla Pana Rafała i Tomka Można spokojnie sie z nimi dogadać. A jak cos jest nie tak to wszysto robią, aby było dobrze. Polecam :) Wystawiona 26-11-2011 19:09 przez Julka (83.11.86.*)   Zgłoś nadużycie
Zobacz wszystkie

Wystaw opinię
Systemy alarmowe Dziwnów, Dziwnówek - galeria
Systemy alarmowe Dziwnów, Dziwnówek Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 12)
Poprzednia usługa: Ogłoszenia Towarzyskie   Następna usługa: Malarskie