favore.pl
Usługi transportowe

Usługi transportowe nr 1712

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
220 / zestaw
Kontakt
SKIRA TRANS - Firma transportowa
Wyślij e-mail
Antonia Vivaldiego 5a
52-129 Wrocław

tel: 71 783603371 7836033
tel: 606 804060606 804060
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
 
SKIRA TRANS - Firma transportowa
SKIRA TRANS jest firmą świadczącą usługi transportowe. Zaliczają się do nich przeprowadzki prywatne, przeprowadzki przedsiębiorstw oraz obsługa logistyczna firm i instytucji.


Świadczone przez naszą firmę usługi transportowe:

1. Transport drogowy:
 • Transport krajowy – ładowność do 24 ton
 • Transport międzynarodowy – ładowność do 10 ton
 • Transport towarów kompletnych i drobnicowych
 • Stała obsługa firm w zakresie transportu i logistyki
 • Dystrybucja do odbiorców wg wskazań
2. Realizacja zleceń ekspres drogowy na terenie całej Polski:
     przewozimy przesyłki kurierskie, listy, osoby.

3. Transport towarów na trasach lokalnych (Dolny Śląsk).

4. Przeprowadzki prywatne, przeprowadzki przedsiębiorstw.

Przeprowadzki prywatne

Firma Skira Trans wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i jednocześnie mając świadomość różnorodności ich oczekiwań, przygotowała specjalną ofertę usług tak aby dostosować się do potrzeb każdego klienta.

Oprócz dużych przeprowadzek prywatnych, wycenianych każdorazowo przez naszych konsultantów, postanowiliśmy zaproponować naszym klientom drobne usługi lokalne jak i kompleksowe przeprowadzki rozliczane według stawki godzinowej. Umożliwia to umówienie przeprowadzki podczas jednej, krótkiej rozmowy telefonicznej! Klient płaci za rzeczywisty czas pracy, a nasi pracownicy wykonują wszystkie prace jakie są wymagane podczas przeprowadzki od pakowania do rozpakowania uwzględniając również potrzebę posprzątania przed czy po przeprowadce.

W stałej, gwarantowanej stawce godzinowej otrzymujesz od nas: komplet materiałów zabezpieczających, obsługę przez zespół doświadczonych pracowników, optymalnych rozmiarów meblowóz oraz pełne ubezpieczenie mienia na czas realizacji usługi.


Oferta przeprowadzek prywatnych

Przeprowadzki full service
Full service czyli od drzwi do drzwi. Konsultant naszej firmy przychodzi do klienta do mieszkania lub biura, ocenia czas i orientacyjny koszt przeprowadzki. Następnie nasi pracownicy pakują rzeczy, rozbierają meble, znoszą do samochodu, przewożą, wnoszą do nowego mieszkania czy biura i rozpakowują oraz montują z powrotem domowe sprzęty. W cenę wliczone są materiały zabezpieczające, ewentualnie sprzątanie pomieszczeń.

Przeprowadzki elastyczne
Stworzyliśmy także ofertę "elastycznych przeprowadzek" dla osób szukających oszczędności lub mających do przewiezienia niewiele bądź wiele rzeczy. Pozwala to na jaknajbardziej ekonomiczne wykorzystanie ekipy przeprowadzkowej, może ona składać się od 1 do 100 pracowników czy od 1 do kilku samochodów. Wyceniana na podstawie ustalonej stawki godzinowej za każdego pracownika i samochód.

Zrób to sam
Przygotowaliśmy również wariant "Zrób to sam" dla osób poszukujących usług transportowych, sam pakujesz , sam znosić my dajemy ci specjalny samochód z kierowcą za którego płacisz wegług stałej stawki godzinowej.


Cennik przeprowadzek prywatnych

Przeprowadzki full service - 220 zł/h
Cena zawiera:
- Cztery osoby do pakowania i pomocy
- Materiały zabezpieczające
- Narzędzia do demontażu i montażu mebli
- Samochód z windą rozładunkową

Przeprowadzki elastyczne
Przeprowadzka liczona według stawki godzinowej sam decydujesz ile osób czy samochodów potrzebujesz. Oczywiście stale nasz konsultant doradza jak on by to zaplanował. Jest to bardzo elastyczny i oszczędny sposób na przeprowadzkę.

Cena zawiera:
- osoby do pakowania i pomocy stawka za godzine pracy 25 zł
- Materiały zabezpieczające - gratis
- Narzędzia do demontażu i montażu mebli - gratis
- Samochód z windą rozładunkową w stałej cenie 120 zł/h
- Samochód kontener 24 m3 w stałej cenie 100 zł/h

Zrób to sam - 100 zł/h
Cena zawiera:
- Jedna osoba (kierowca)
- Samochód kontener 24 m3.
 
Nasze doświadczenie

Czym można wyróżnić się na rynku transportowym? Przede wszystkim doświadczeniem zdobytym podczas realizacji niezliczonej ilości usług. W jakich elementach przejawia się doświadczenie w branży transportowej i w jak pozwala nam osiągnąć przewagę nad konkurencją? Co sprawia, że oferowane przez nas usługi są polecane przez naszych klientów?

W odróżnieniu od wielu firm potrafimy:

 • zaplanować szczegółowo proces transportu, co pozwala przewidzieć wszelkie problemy mogące wystąpić w trakcie jej realizacji i umożliwia ich eliminację przed rozpoczęciem zlecenia,
 • efektywnie zarządzać pracą zespołu przeprowadzkowego a poprzez to skrócić czas potrzebny na wykonanie przeprowadzk oraz obniżyć koszty,
 • wykorzystać możliwości i minimalizować niedogodności wynikające z charakteru architektonicznego obiektów, zwiększając tym samym wydajność pracy zespołu,
 • skutecznie zabezpieczać wszelkiego rodzaju przedmioty oraz transportować je z zachowaniem należytej ostrożności,
 • demontować elemety stałego wyposażenia i w zależności od preferencji klieta złożyć je w miejscu przeznaczonym do tego,
 • transportować przedmioty o dużej masie i niestandardowych gabarytach
ajlepsi pracownicy

Pracownicy Skira Trans każdego dnia podnoszą swoje kwalifikacje, by sprostać wymaganiom stawianym nam przez naszych klientów. Zdobyte doświadczenia i bieżąca weryfikacja jakości pracy naszego zespołu pozwalają otrzymać najwyższy standard usług dostępny na rynku. Aby utrzymać taki stan rzeczy zatrudniamy najlepszych kandydatów - posiadających niezbędne doświadczenie, odpowiednie predyspozycje i dysponujących dużym potencjałem do dalszego rozwoju.

Nasi pracownicy są zatrudnieni na podstawie stałych umów o pracę - nie korzystamy z usług przypadkowych osób. Nie oferujemy naszych usług w oparciu o pracę ludzi, których profesjonalizmu i kultury osobistej nie możemy zagwarantować.

Nie jesteśmy firmą rodzinną - o zatrudnieniu u nas decydują wyłącznie kompetencje i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Nie przeszkadza to jednak w tworzeniu rodzinnej atmosfery panującej w naszym zgranym zespole.

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
220 / zestaw
Kontakt
SKIRA TRANS - Firma transportowa
Wyślij e-mail
Antonia Vivaldiego 5a
52-129 Wrocław

tel: 71 783603371 7836033
tel: 606 804060606 804060
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
brak opinii pozytywnych - pokaż wszystkie opinie
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Usługi transportowe - galeria
Usługi transportowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: !! technologia wentylacji wiodąca w przyszłość!   Następna usługa: Sieci komputerowe - Instalacja, serwis, administracja