Sprzątanie skierniewice okolice

Sprzątanie skierniewice okolice nr 197105

Lokalizacja: Skierniewice, Warszawa, Łódź (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Użytkownik
mucoy ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Wyślij e-mail
tel: 509400062
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-20:00
sb: 08:00-20:00
Godziny pracy ustalane według zapotrzebowania
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

www.mucoy.pl


Zapraszamy do współpracy między innymi administratorów obiektów, wspólnoty mieszkaniowe, przychodnie, firmy budowlane, placówki publiczne czy osoby prywatne.

Nasza oferta dla Ciebie

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI

Ofertę z tego zakresu kierujemy do podmiotów, które są zainteresowane stałym świadczeniem usługi utrzymania czystości. Na przestrzeni kilkunastu lat pozytywne cechy outsourcingu zostały potwierdzone rosnącą liczbą korzystających firm, instytucji oraz urzędów. Nasi klienci otrzymają optymalny program utrzymania czystości, który nasi pracownicy zrealizują z pełnym profesjonalizmem. Nasz atut to właściwa dyspozycja czasu pracowników w stosunku do ich zadań, wiedza dotycząca używanego sprzętu oraz środków chemicznych. Utrzymanie czystości przez naszą firmę odciąży Państwa od obowiązków z tej dziedziny i pozwoli na poświęcenie czasu innym, równie istotnym elementom funkcjonowania firmy czy instytucji. Dla zainteresowanych przeprowadzamy wstępne kalkulacje kosztów związane z wdrożeniem usługi.

Outsourcing to wykorzystywanie zasobów zewnętrznych, zlecanie wyspecjalizowanym podmiotom zewnętrznym procesów niezbędnych dla funkcjonowania własnego przedsiębiorstwa, które zostaną tam zrealizowane efektywniej niż byłoby to możliwe we własnym zakresie.

SPRZĄTANIE INTERWENCYJNE

Nasza firma posiada doświadczenie w usuwaniu zabrudzeń powstałych w trakcie prac remontowych bądś budowlanych. Sprawnie zajmiemy się doprowadzeniem obiektu do stanu pozwalającego na przeprowadzenie czynności odbiorowych. Zdobyta wiedza i sprawna ekipa pozwala nam na efektywne wykorzystanie powierzonego czasu i terminowe wywiązanie się z umowy.

Nasze usługi są związane także z nieprzyjemnymi zdarzeniami losowymi, które powodują konieczność przeprowadzenia prac sprzątających. Zajmiemy się usunięciem skutków pożarów, zalań, pracami wysokościowymi oraz innymi nietypowymi.

USŁUGI JEDNORAZOWE

Masz brudną tapicerkę samochodową, dywan lub kanapę? A może potrzebujesz wsparcia w trakcie przeprowadzania porządków? Oferujemy szereg prostych usług, z których większość nie wymaga szczególnych nakładów finansowych.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


PLIKI DO POBRANIA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU mucoy
Sprzątanie skierniewice okolice - galeria
Sprzątanie skierniewice okolice Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Tworzenie oprogramowania na zlecenie   Następna usługa: Delay Studio, sala prób