favore.pl
Favore.plUsługiUsługi dla firmy i biuraUsługi sprzątania

Sprzątanie, czyszczenie

Twoje miejsce pracy nie lśni czystością? Jeśli odwiedzają Cię klienci, nie możesz sobie pozwolić na brudne podłogi i zakurzone meble! Tu znajdziesz mnóstwo ofert profesjonalnych usług porządkowych, w tym odkurzania, czyszczenia tapicerek, podłóg i łazienek. Twoje biuro będzie błyszczeć! Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

W Twojej firmie przydałaby się ekipa sprzątająca? Chcesz by Twoje biuro lśniło czystością? Zaproś do swojej firmy ekspertów w sprzątaniu i czyszczeniu – najlepsze usługi porządkowe są na wyciągnięcie ręki!

Opisz dokładnie metraż biura, częstotliwość sprzątania, zakres obowiązków itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 160  

Firmy sprzątające biura - Dobrze wiemy, że czystość w miejscu pracy to czynnik konieczny, żeby mieć możliwość efektywnego wykonywania swojej pracy. Dlatego właśnie przedstawiamy Państwu katalog firm, które fachowo wniosą ład do biura tak, żeby nie przeszkadzać pracownikom. Na terenie miastfunkcjonuje sporo firm trudniących się sprzątaniem. Wśród nich natkniemy się na firmy, które ograniczają swoją działalność wyłącznie do sprzątania biur. Rozwój miast powoduje powstawanie coraz nowych budynków biurowych. Ten czynnik, jak również skupisko instytucji oraz urzędów przyczynia się do tego, że popyt na tego typu usługi rośnie. Usługi sprzątające bazują na dbaniu o zachowanie porządku w miejscu zlecenia. Mogą to być usługi wszechstronne, od porządkowania powierzchni wewnętrznych, do dbania o porządek na terenach przylegających. Myli się ten, kto utożsamia sprzątanie biur z czynnościami prostymi i sprowadzającymi się do umycia podłogi. Często elementem zlecenia jest również mycie okien zewnętrznych, co wymaga zatrudnienia firmy, która wykonuje prace na wysokościach. Firmy, które oferują takie usługi, zrealizują je nie tylko fachowo, ale też podpiszą umowę ze zleceniobiorcą. Dzięki temu ma on gwarancję, że jego zlecenie będzie wykonane rzetelnie i tak, jak tego oczekiwał. Z naszą pomocą znajdziesz firmę, zapewniającą przeszkoloną kadrę świadczącą usługi z najwyższej półki. Nieskazitelna czystość biur to jeden z pierwszych czynników składających się na markę firmy. Swój wkład w ten wizerunek ma także rzetelna firma sprzątająca.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację