Oferta współpracy

Oferta współpracy nr 213878

Lokalizacja: Kraków, Warszawa, Wrocław, Lublin, Łódż (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Cena
10 / zestaw Rabat 20% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Hygiaino Group & Colway24 ( KPNOZ )
Wyślij e-mail
kraj

jedyna dystrybucja interaktywna ( szukaj w google: hygiaino24 ) Hygiaino Group
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 20%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
preferowana korespondencja / ustalenia spotkań w Colway24
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Stanowiska konsultanta regionalnego w ramach tworzonych placówek systemowych z Krajowego Programu Naturalnej Ochrony Zdrowia. Z inicjatywy Hygiaino Group wdrażamy program prozdrowotny z realną profilaktyką interaktywną o podwójnym znaczeniu.

 

Program stanowi alternatywę w stosunku do abonamentów medycznych przemysłu chorobowego i nie podlega ustawowemu narzuceniu. Na zasadzie indywidualnego wyboru i akceptacji istniejącego zaplecza medycyny naturalnej oferujemy możliwości uznane i docenione na sympozjum WHO ( Genewa 2008 ) jako podsumowanie blisko 30-letniej działalności w sektorze zdrowia ( 60 mln podziękowań korporacji za rezultaty zdrowotne ).

Ostatnia dekada w dziedzinie odżywiania (wewnętrznego i zewnętrznego ) oraz powiązane osiągnięcia światowej biotechnologii każą łączyć w całość zaplecze suplementowe  pod kątem zapotrzebowania genetycznego ludzkiego organizmu. Niepodważalne znaczenie biologiczne dysponowanych preparatów ustanowiło selekcję liczących się firm z tytułu wyłączności patentowej ochrony lub dystrybucji. Na drodze wdrażania KPNOZ jesteśmy otwarci na współpracę z innymi firmami w branży z naciskiem na unikalne znaczenie zaplecza i potwierdzone rezultaty zdrowotne.

Jedynym ograniczeniem współpracy są regulacje etyczne poszczególnych firm przy specyficznej formie dystrybucji produktu. Istotnym elementem nadrzędnym w scalaniu programu prozdrowotnego jest realna profilaktyka ( z elementami leczenia naturalnego schorzeń ) w oparciu o system interaktywnej refundacji wewnętrznej. Istnieje możliwość wykorzystania mechanizmu rekomendacji w aspekcie zarobkowym z gwarancją osiągnięcia stałego dochodu pasywnego bez względu na miejsce zamieszkania.

W związku z uwarunkowaniem formalnym dotychczasowe kontrakty nie są objęte obligatoryjnie systemem interaktywnej konsumpcji a za jego wdrożenie ( lub brak ) odpowiadają liderzy-koordynatorzy grup.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


PLIKI DO POBRANIA
RABATY
Rabat 20 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU wars49_hygiaino
wspólne cele - Oferta współpracy
Oferta współpracy Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: Inteligentny Dom   Następna usługa: MARCOSTA GIĘTARKA ROLKOWA DO RUR I PROFILI 100