Etaty !

Etaty ! nr 211860

Lokalizacja: Kraków, Warszawa, Wrocław, Lublin (woj. mazowieckie)Więcej: etap tworzenia sieci placówek konsultacyjnych, reprezentujących Colway24

INFORMACJE
Cena
Rabat 19% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Hygiaino Group & Colway24 / Warszawa
Wyślij e-mail
jedyna dystrybucja interaktywna ( szukaj w google: Colway24 ) Hygiaino Group
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 19%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
preferowana korespondencja i ustalenia spotkań w Colway24
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Oferujemy współpracę

na etacie konsultanta z zakresem HR, alternatywne stanowiska w Dziale Rozwoju Kontaktów z Klientami (Customer Business Development - CBD).

 

Nie jesteśmy jedynymi przedstawicielami firmy wchodzącej w skład oferty pakietowej Krajowego Programu Naturalnej Ochrony Zdrowia. Specyficzność i odrębność systemowa z zainicjowaną interaktywną konsumpcją (poza siecią handlowych placówek w internecie) skłaniają do zapoznania potencjalnych kandydatów z rzetelną informacją dotyczącą możliwości rozwoju i powiązanych korzyści finansowych.

Preferujemy zdrowe podejście do zamierzeń firmy macierzystej na drodze wzajemnej współpracy i obopólnych korzyści w oparciu o system gwarantujący rozwój trwałych struktur i najlepszych relacji biznesowych. Tak więc zanim ktokolwiek dokona wyboru grupy do współpracy z firmą powinien przeanalizować poruszane aspekty działalności w dowolnej strukturze podlegającej firmie macierzystej tym bardziej, że tworzone są stacjonarne placówki konsultacyjne ( każde województwo ) z działalnością wychodzącą daleko poza obręb własnych interesów prowadzonego sklepu.

 

Jedyną wyłączność na dystrybucję produktów na bazie kolagenu naturalnego uzyskała firma Colway S.J. i z racji przyjętego sposobu sprzedaży nikt nigdy nie będzie posiadał monopolu dystrybucyjnego.

 

Świętą niemalże zasadą każdego zdrowego MLM-u z etycznego punktu widzenia jest zachowanie linii sponsorowania na drodze kontaktu, rekomendacji i dalszej współpracy.

Idą nowe lepsze czasy rozwoju firmy wraz z  dodatkowymi mechanizmami marketingowymi i systemem opartym na etyce naszej specjalności co w konsekwencji wyeliminuje chore rozwiązania jednostronnej korzyści.

 

ANI ŻYCIA, ANI LUDZI NIE DA SIĘ OSZUKAĆ ! MUSIMY PAMIĘTAĆ, ŻE TO CO ROBIMY ZAGŁUSZA TO CO MÓWIMY !Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


PLIKI DO POBRANIA
RABATY
Rabat 19 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU wars49_hygiaino
Etaty ! - galeria
Etaty ! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: PRALNIA CHEMICZNA / WODNA - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ   Następna usługa: Remontowo - budowlane