favore.pl
Agencja Reklamowa IDEA PLUS Loga, Tablice, Banery !!

Agencja Reklamowa IDEA PLUS Loga, Tablice, Banery !! nr 2201

Lokalizacja: Gniezno (woj. wielkopolskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
120 /
Kontakt
Agencja Reklamowa Idea Plus s.c.
Wyślij e-mail
Reymonta 21
62-200 Gniezno

tel: 61 426993161 4269931
tel: 507 029666507 029666
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-16:00
OPIS USŁUGI

 

Wyślij e-mail Szanowni Państwo
Witamy na stronach AGENCJI REKLAMOWEJ "IDEA PLUS", najdynamiczniej rozwijającej się AGENCJI REKLAMOWEJ na naszym lokalnym rynku. Działamy od 1997 roku.

Naszym celem jest znalezienie sposobu, aby Klient, który obdarza nas zaufaniem czuł wymierne korzyści ze współpracy z nami. Pomagamy w sprzedaniu produktu i usługi, wypromowaniu marki i stworzeniu dobrego wizerunku firmy. Chcielibyśmy, aby nasi Klienci docenili korzyści wynikające z kompleksowej obsługi w jednym miejscu


Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. Zespół naszych pracowników łączy nowoczesny sposób myślenia z bogatą wiedzą na temat reklamy i marketingu. Naszym atutem jest elastyczność, oraz partnerskie podejście do Klienta. Wierzymy, że efektem owocnej współpracy jest usługa najwyższej jakości.

REKLAMA JEST NASZĄ PASJĄ!

Wszystko co zobaczycie Państwo na naszych stronach zostało stworzone przez nas

LOGO FIRMY

Logo firmy to nie tylko znak graficzny. Dwa podstawowe elementy czyli: charakterystyczna nazwa oraz oryginalne, wyróżniające się logo, powinny tworzyć spójną całość. Logo jest fundamentem wizerunku firmy. To potężne narzędzie marketingu i komunikacji firmy z otoczeniem. Należy pamiętać jednak, że samo logo nie zagwarantuje sukcesu w biznesie, ale identyfikacja firmy poprzez logo jest niezwykle ważna.
Swoje logo nasz Klient otrzymuje zapisane w najbardziej popularnych formatach graficznych (wektorowych) CDR, jak i JPG.
Koszty przygotowania przez nas logotypu oscylują na poziomie 200-500 zł. 
 
 
 
Tablice reklamowe
 
Tablice reklamowe są jedną z najbardziej popularnych form reklamy. Mają za zadnie zwrócić uwagę potencjalnego Klienta na firmę jak i doprowadzić go do niej. W przypadku Klienta, który poprzez tą formę reklamy ma po raz pierwszy styczność z firmą, tablice odgrywają znaczącą rolę. Są wizytówką firmy. Tablice wykonujemy na różnych podłożach (w zależności od potrzeb oraz warunków ekspozycji): blacha, płyta PCV, plexi. Grafika wykonana jest z wycinanej komputerowo folii samoprzylepnej lub coraz częściej z folii zadrukowanej. Ta druga opcja daje bardzo szerokie możliwości graficzne. Wydruk taki może zawierać bowiem: fotografie, teksty, logotypy. Istnieje wiele sposobów uatrakcyjnienia "płaskich" tablic reklamowych poprzez dodanie elementów przestrzennych, zastosowanie folii odblaskowej itp. Najczęściej tablice montowane są na ścianie. Na życzenie Klienta wykonujemy również konstrukcje wolnostojące, dzięki którym reklama Państwa firmy może być eksponowana w praktycznie dowolnych miejscach.
Tablice reklamowe już od 120zł./m2 
 

 

Tablice informacyjne

Tablice informacyjne to zawsze wyzwanie. Muszą zawierać zwykle dużo danych: dział, funkcja, nazwisko itp. Muszą spełniać rolę nośnika informacji przy jednoczesnym utrzymaniu estetycznego wyglądu dostosowanego do aranżacji i otoczenia firmy. Tabliczki takie w zależności od budżetu jakim dysponuje Klient możemy wykonać na kilka sposobów:

  1. Grafika z folii samoprzylepnej naklejana na PCV, plexi, itp.
  2. Grawerton grafika wgrzewana w blachę A4 (złota lub srebrna)
  3. Systemy tabliczek wykonywanych z aluminium z wymiennymi panelami - grafika drukowana lub wyklejana z folii (system o bardzo nowoczesnej formie)


 
Banery reklamowe

Banery reklamowe sš jedna z najprostszych form reklamy. Doskonale potrafiš zaprezentować firmę, jej produkt i usługi. Banery wykonywane sš z folii PCV, na której wykonujemy nadruk cyfrowy lub naklejamy wycięty z foli samoprzylepnej litery.  Wykonujemy banery w każdym rozmiarze i w pełnej kolorystyce.

Zapewniamy profesjonalny montaż 
 
 


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
120 /
Kontakt
Agencja Reklamowa Idea Plus s.c.
Wyślij e-mail
Reymonta 21
62-200 Gniezno

tel: 61 426993161 4269931
tel: 507 029666507 029666
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-16:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Agencja Reklamowa IDEA PLUS Loga, Tablice, Banery !! - galeria
Agencja Reklamowa IDEA PLUS Loga, Tablice, Banery !! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Kompleksowa pielęgnacja dłoni - manicure... W - wa   Następna usługa: Pielęgnacja stóp - najnowsze metody - Warszawa