favore.pl
Pielęgnacja stóp - najnowsze metody  - Warszawa

Pielęgnacja stóp - najnowsze metody - Warszawa nr 2203

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Dorota Nowak
Studio MD Dorota Nowak
Wyślij e-mail
ul. Dzielnicowa 19,
04-666 Warszawa

tel: 22 613134322 6131343
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-20:00
sb: 08:00-17:00
Niedziela - na zapisy.
rozwiń
OPIS USŁUGI

Pielęgnacja stóp ma bardzo ważne znaczenie dla zdrowia stóp i dla ogólnego dobrego samopoczucia. Nie zawsze możliwe jest samodzielne wykonanie pedicure w domu.

Warto oddać się w profesjonalne ręce kosmetyczki w gabinecie

Pedicure kosmetyczny wykonywany jest przy użyciu nowoczesnej frezarki. Dzięki temu urządzeniu zabieg wykonywany jest szybko, bezboleśnie,bez obawy skaleczenia. Sprzęt ten zaopatrzony jest w sterylne, wymienne, szybkoobrotowe końcówki. Specjalny system pochłaniania i spryskiwania daje gwarancję bezpieczeństwa i komfortu. Usuwanie odcisków, modzeli i nagniotków jest szybkie i bezbolesne.

Zabieg pielęgnacji stóp powinien być powtarzany 1x w miesiącu.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail Wyślij e-mail "ZDROWE NOGI"

Najnowsze metody specjalistycznej pielęgnacji stóp:

Zabieg bardziej rozbudowany, usuwający oprócz zrogowaciałego naskórka także odciski, modzele, nagniotki. Odrębnym tematem są wrastające paznokcie. Korygujemy je za pomocą klamer a także stosujemy specjalne rureczki "Suci - Protektor". Wykonujemy też rekonstrukcje płytki paznokcia za pomocą specjalnej Nagelmasse firmy GEHWOL. Polecane przez nas miękkie silikonowe ortezy pozwalają schorowanym i zdeformowanym stopom poczuć komfort podczas chodzenia Polega na usunięciu zrogowaciałego naskórka, obcięciu paznokci i wykonaniu masażu stóp. Do pielęgnacji stóp używamy preparatów firmy Gehwol i Allpresan. Różnorodne kremy i pianki wyraźnie poprawiają kondycje stóp Wrastające paznokcie to bardzo bolesny problem. Kiedyś jedyną formą leczenia było chirurgiczne zrywanie paznokcia. Ta metoda okazała się mało skuteczna. Nie można w ten sposób zlikwidować przyczyny wrastania paznokci. Po odrośnięciu paznokieć zaczyna wrastać ponownie. Gabinet Zdrowe Nogi proponuje bezbolesną, skuteczną metodę leczenia wrastających paznokci. Kosmetyczka zakłada na paznokieć Klamrę Korygującą . Zabieg jest krótki, bezbolesny. Klamra nie przeszkadza na co dzień. Klamra zrasta razem z paznokciem. W większości przypadków trzeba powtarzać nakładanie klamry. Zabiegi kontynuuje się tak długo aż problem wrastającego paznokcia zostanie zlikwidowany Najnowszym wynalazkiem niemieckiej podologii są klamry drutowe Wyślij e-mail

•  rureczki ( "Sulci-Protektor" wg Rossa Frasera)

Można zastosować rureczki ( "Sulci-Protektor" wg Rossa Frasera), które są przecięte z jednej strony. Sulciprotection to prosta i skuteczna metoda niwelowania bólu w przypadku wrastających paznokci. Cieniutka, gumowa rureczka jest nakładana w odpowiedni sposób pod paznokieć. Jest to rodzaj opatrunku ,który niweluje ból i znosi ucisk paznokcia. Założenie Sulciprotection trwa kilka minut a ulga odczuwana jest natychmiast po założeniu opatrunku. Rureczkę nasuwa się na odpowiednio przygotowany brzeg paznokcia i utrwala masą do rekonstrukci paznokcia. Z masy tej można przygotować również "protezę częściową" w celu uzupełnienia usuniętego brzegu paznokcia.

•  klamry B/S Quick

Jeżeli mamy do czynienia z wrastaniem paznokcia spowodowanym przez deformację płytki paznokciowej należy koniecznie zastosować klamrę. Klamra powoduje prawie natychmiastową ulgę. W celu uzyskania trwałej poprawy należy kontynuować stosowanie klamry wielokrotnie.
Najbardziej dostępne i proste w nałożeniu przez fachowca są klamry B/S Quick . Klamrę B/S Quick przykleja się na płytkę paznokciową - dzięki temu może być ona stosowana nawet podczas stanu zapalnego wału paznokciowego, na cienkie i łamliwe paznokcie.

Bardzo często zdarza się ,że paznokcie u stóp ulegają trwałemu uszkodzeniu (lub uszkodzeniu czasowemu - odnowa paznokcia trwa ok. pół roku). W Gabinecie Zdrowe Nogi proponujemy rekonstrukcję płytki paznokciowej - rekonstrukcja czyli odtworzenie płytki uszkodzonego paznokcia może być wykonana metodą Fiberglass lub Nagelmasse. Kosmetyczka decyduje ,która z tych metod będzie zastosowana.

Od niedawna do rekonstrukcji płytek paznokciowych wykorzystujemy najnowszy produkt serii GEHWOL - żel światłoutwardzalny, zawierający climbazol - środek zapiegający ponownemu rozwojowi bakterii grzybicznych Jeśli uszkodzenie płytki paznokciowej nie jest trwałe to pod warstwą fiberglass , nagelmasse lub żelu światłoutrwadzalnego będzie odrastał zdrowy paznokieć - rekonstrukcję trzeba powtarzać przez kilka miesięcy ,aż do uzyskania zadawalającego efektu. Jeśli paznokieć jest trwale uszkodzony ,a zależy nam na ładnym wyglądzie płytki paznokciowej to rekonstrukcję trzeba powtarzać regularnie (np. tak jak robi się to w przypadku odnowy tipsów)

W Gabinecie Zdrowe Nogi stosujemy specjalistyczne urządzenia, nowoczesne frezy i wiertła , które minimalizują niebezpieczeństwo skaleczenia. Bardzo ważna jest profilaktyka -odpowiednia pielęgnacja , dobranie właściwego obuwia pozwoli na uniknięcie kłopotliwych i bolesnych odcisków. W Gabinecie Zdrowe Nogi specjalistka doradzi Państwu jakie zakupić silikonowe ortezy oraz jakie stosować opatrunki ochronne (poduszeczki, plastry), warto zakupić także właściwe kosmetyki do pielęgnacji stóp
  • fachowe zabiegi na pękające pięty, suchą skórę itp.
  • doświadczenie w opiece nad chorymi na cukrzycę
  • Wyślij e-mail
Potrzeba pielęgnacji stóp u osób starszych to nie luksus, ale konieczność. W wieku starszym dużym problemem jest sucha skóra stóp, odciski i modzele. Na te dolegliwości nakładają się objawy chorób, które częściej nękają ludzi starszych. Są to schorzenia narządu ruchu, układu krążenia, obwodowego układu nerwowego, choroby skóry i cukrzyca. Większość diabetyków to osoby po 60 roku życia. Posiadamy również ofertę wizyt domowych

Kąpiel parafinowa-zapewnia intensywną pielęgnację , nawilżanie oraz stymuluje głębokie oczyszczanie skóry. Po kuracji skóra jest wyjątkowo miękka i gładka, znika uczucie zmęczenia w stopach. Kąpiele parafinowe mają również szczególnie łagodzące działanie w przypadku dolegliwości reumatycznych.

Dzięki naszym zabiegom pielęgnacyjnym możemy rozwiązać wszystkie problemy twoich stóp. Dzięki temu będziesz mógł prezentować bez kompleksów piękne stopy.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Dorota Nowak
Studio MD Dorota Nowak
Wyślij e-mail
ul. Dzielnicowa 19,
04-666 Warszawa

tel: 22 613134322 6131343
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-20:00
sb: 08:00-17:00
Niedziela - na zapisy.
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Pielęgnacja stóp - najnowsze metody - Warszawa - galeria
Pielęgnacja stóp - najnowsze metody - Warszawa Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 13)
Poprzednia usługa: Agencja Reklamowa IDEA PLUS Loga, Tablice, Banery !!   Następna usługa: TWOJE WESELE OD A DO Z