favore.pl
Wczasy CHORWACJA WYSPA KORCULA DOJAZD WŁASNY PARK

Wczasy CHORWACJA WYSPA KORCULA DOJAZD WŁASNY PARK nr 225670

Lokalizacja: Bolesławiec, Kamienna Góra, Kraków, Opole (woj. dolnośląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Użytkownik
gloobtravel ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Biuro Turystyczne Gloob Travel
Wyślij e-mail
NIEMSTÓW 40
59-220 Legnica

tel: 076 7228829076 7228829
tel: 697297258697297258
www.gloobtravel.republika.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-22:00
sb: 08:00-22:00
nd: 08:00-22:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Park **/*** Hotel przy plaży, wyżywienie ALL, basen, dzieci do 12 lat 40% zniżki


Symbol oferty: 1093/1069
Państwo: Chorwacja
Region: Wyspa Korćula
Miasto: Korcula
Transport: Własny
Profil wyjazdu: Pobyt wypoczynkowy, Wyjazd rodzinny
Wyżywienie: śniadanie, Obiadokolacje
Zakwaterowanie: Hotel
Wyposażenie: Basen, TV, Telefon, Restauracja, bar, Kawiarnia , Sklep, Plaża, Boisko
świadczenia:
Cena obejmuje: Hotel PARK **/***, zakwaterowanie: 9 noclegów, wyżywienie ALL INCLUSIVE, opiekę rezydenta na miejscu pobytu (przedstawiciel kontrahenta), AXA ubezpieczenie KL 10.000E, NNW 2.000E i bagaż 200E (warunki ubezpieczenia na Wyślij e-mail , zaleca się wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od chorób przewlekłych). Cena nie obejmuje: taksy klimatycznej obowiązkowo płatnej w dniu przyjazdu 9E/os. (dzieci do 12 lat nie płacą, dzieci 12-18 lat 4,5E), napoi do obiadokolacji, opłaty za wycieczki fakultatywne. Uwaga! Integralną częścią katalogu jest oferta oraz Warunki Uczestnictwa Imprezy , dostępne w siedzibie Organizatora, w biurach Agencyjnych, na stronie Wyślij e-mail , proszę o zapoznanie się z ich treścią. Oferty zamieszczone w katalogu są opracowane zgodnie ze stanem prawnym i kursem walut na dzień 03.11.2010. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany cen poszczególnych imprez. Oferty stanowią integralną część umowy z Klientem. Nieobowiązkowe dopłaty: Ubezpieczenie od rezygnacji z imprezy 2,40% od ceny imprezy. Uwaga! Zakwaterowanie od godz. 14.00 w dniu przyjazdu, wykwaterowanie do godz. 10.00 w dniu wyjazdu. Uwaga! Wymagany ważny paszport lub dowód osobisty (dotyczy tylko osób pełnoletnich).
 
Cena podstawowa:
pokój 2 osobowy/standard**, osoba dorosła/standrad**
HOTEL PARK *** ALL:
POŁOŻENIE: na wyspie Korcula, w miasteczku Korcula, w południowej Dalmacji, na południe od wyspy Hvar.
USŁUGI HOTELOWE: kompleks hotelowy składa z dwóch pawilonów połączonych z budynkiem centralnym oraz dwóch dodatkowych (niepołączonych z budynkiem głównym). Kompleks posiada 157 pokoi ** i *** gwiazdkowych. Recepcja, restauracja, aperitif-bar, sala TV, kawiarnia, drink bar, pizzeria, sklep z pamiątkami, sejf w recepcji (płatny).
HOTEL PARK *** ALL
POKOJE: *** przed renowacją. Wyposażenie: 2 os. z możliwością dostawki, łazienka WC/prysznic, TV SAT, telefon, część posiada balkony, większość posiada widok na morze. ** po renowacji. Wyposażenie: 2 os. z możliwością dostawki, łazienka z WC/prysznic, telefon, pokoje od strony parku bez balkonów, TV SAT, telefon.
WYŻYWIENIE: All Inclusive: śniadanie- bufet, obiad- bufet, kolacja- bufet, napoje w ciągu dnia, napoje alkoholowe rodzimej produkcji.
SPORT I ZABAWA: basen z morską wodą (w hotelu Liburna wejście bezpłatne), boisko sportowe, wypożyczalnia sprzętu wodnego w pobliżu plaży, serwis plażowy płatny. Korty tenisowe w godz. 11:00-14:00 cały sezon, lipiec i sierpień w godz. 20:00-22:00 gratis, korzystanie z rowerów wodnych, tenis stołowy, kule, strzelanie z łuku, aerobik, muzyka na żywo 2 razy w tygodniu, w sezonie animacje. Płatne dodatkowo: wynajęcie rakiety tenisowej, deski surfingowej, rowerów, szkoła tenisa. Nurkowanie - Szkoła nurkowania za opłatą.
PLAŻA: Własna, kamienisto-żwirowa, przy kompleksie.

Hotel Park
Wyślij e-mail
Tel: Wyślij e-mail
 
CHORWACJA:
...mały kraj na wielkie wakacje
Chorwacja to kraj o wielkim uroku! Chorwacki Adriatyk to dla Europejczyka najbliższe ciepłe morze, a jego bezkonkurencyjność podkreśla 1185 wysp i wysepek. Chorwacja należy do najpiękniejszych i najciekawszych krajów nad Adriatykiem. Urocze średniowieczne miasteczka, malownicze wyspy, zaciszne porty, doskonale zachowane zabytki i wspaniała przyroda, to gwarancja udanego wypoczynku. Chorwacja to kraj oferujący wiele atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś, co pozwoli mu wspaniale spędzić wymarzony urlop. Jest to jeden z najlepiej chronionych regionów europejskich pod względem ekologii, z rekordową ilością parków narodowych. Nie łatwo poznać Chorwację w całym jej bogactwie. Długie plaże, odbicia kamiennych skał w morzu, liczne zamki porozrzucane na pagórkach Chorwackiego Zagorja, źródła termalne...Miasta oferują turystom specyficzny nastrój, który powoduje, że różnią się one od wszystkich innych. Chorwacka sztuka kulinarna jest w stanie zadowolić gust każdego smakosza, szczególnie zaspokoi tych, którzy tęsknią za smakiem owoców morza.
 
WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
Dubrownik ok. 30E/os.
Wyjazd z hotelu zgodnie z rozkładem jazdy 9:30 przyjazd do Neum- krótki postój. 11:00 przyjazd do Dubrownika-wycieczka po mieście z przewodnikiem, czas wolny
16: 00 wyjazd z Dubrownika - krótki postój w Neum. 19: 00 przyjazd do hotelu.
Korcula ok. 18,50E/os.
Wyjazd z hotelu zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd wybrzeżem do Drevnik ( ok 30 min) 9:15 Rejs statkiem (katamaranem) do miasta Korczuli. 10: 30 Wycieczka po mieście z wejściem do katedry i skarbca, czas wolny
18: 00 Wyjazd w drogę powrotną do autokaru. 20:00 przyjazd do hotelu.
Mostar ok. 38,50E/os.
Wyjazd z hotelu zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd wzdłuż wybrzeża do Metkovic. 10:30 przyjazd do Pocitelj - krótki postój 20 minut. 11:15 przyjazd do Mostar- wycieczka z przewodnikiem (1,5 godziny), czas wolny.
15:30 wyjazd z Mostaru przez Vrogorac (tam krótki postój) 19:00 przyjazd do hotelu.
Omisz/Cetina
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd przez Makarską Riwierę przez skrzyżowanie 2 gór do obszaru wysoko położonego do kanionu Cetina. Przyjazd do Omis i krótki spacer zapoznawczy. Przejazd małymi łódkami wzdłuż rzeki do restauracji(45 minut ), lunch, muzyka.
Menu: fasolówka, mięso i ziemniaki zrobione w żelaznym naczyniu, sałatka i domowe ciastka, wino.
Split ok.80E/os.
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Przejażdżka wzdłuż wybrzeża. 9:00 przyjazd do Splitu i zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem(1,5 h), czas wolny. 12:00 wyjazd do Trogir, zwiedzanie(1 h), czas wolny. 17:30-18: 00 przyjazd do hotelu.
Fish Picnikc ok. 30E/os.
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd busem do wioski Igrane, wejście na łódkę i przepłynięcie na wyspę Hvar, zwiedzanie małej wioski Sucuraj, czas wolny ,powrót do łódki. Luncg- ryba z grila i wino bez ograniczeń, spływ wzdłuż makarskiej riviery przed przyjazdem do Igrane.
17:30-18:00 przyjazd do hotelu.
 
INFORMACJE PRAKTYCZNE O KTÓRYCH NALEŻY PAMIĘTAĆ:
PASZPORT: okres ważności paszportu nie może być krótszy od okresu pobytu na terenie Chorwacji. Można wjechać do Chorwacji również na ważny dowód osobisty ale dotyczy to tylko osób pełnoletnich.
CZAS LOKALNY: obowiązuje taki sam jak w Polsce.
JĘZYK: chorwacki - zrozumiały dla Polaków.
WALUTA: kuna chorwacka (KN), 1E=7.30KN AMBASADA POLSKA: ul. Krlezin Gvozd 3, 10-0000 Zagrzeb, tel. Wyślij e-mail .
PLAŻA: głównie kamieniste, żwirkowe lub betonowe.
ORIENTACYJNE CENY: kawa ok.5-8KN, sok ok.10-15KN, pizza ok.20-50KN zależy od miejscowości, piwo ok.12-15KN, woda ok.10KN.
REZYDENT: turyści są objęci opieką rezydenta, do zadań którego należy: pomoc przy dojeździe i wyjeździe oraz podczas pobytu, przyjmowanie zapisów na wycieczki lokalne, spotkania z klientami podczas wyznaczonych dyżurów w poszczególnych miejscach zakwaterowania.
WYCIECZKI FAKULTATYWNE: Ceny wycieczek są podane orientacyjnie, na podstawie cen z 2010 roku. Realizowane przy odpowiedniej ilości osób. Za jakość wycieczek odpowiada miejscowe biuro organizujące. Wszelkie reklamacje należy zgłaszać na miejscu.
 
ZNIŻKI:
- dziecko do 12 lat na dostawce zniżka 40%
- dziecko 12 lat z 1 osobą dorosłą zniżka 25%
- 3 osoba powyżej 12 lat na dostawce zniżka 10%
 
UBEZPIECZENIE:
KL (koszty leczenia) wraz z assistance - 10.000 EUR
NNW ( następstwa nieszczęśliwych wypadków) 2.000 EUR
BP ( bagaż podróżny) 200 EUR

Ubezpieczenie kosztów leczenia i natychmiastowa pomoc assistance , zapewniające w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku:
- całodobowy dyżur Centrum Alarmowego,
- zwrot kosztów poniesionych na badania, zabiegi - medyczne i zakup lekarstw,
- pobyt w szpitalu
- transport ubezpieczonego do placówki medycznej a także transport do RP lub kraju rezydencji,
- zwrot kosztów zakupu trumny i transportu zwłok do miejsca pochówku w Polsce lub kosztów pochówku za granicą,
- zwrot dodatkowo poniesionych kosztów podróży i pobytu osoby towarzyszącej niezbędnych dla załatwienia spraw związanych z powrotem ubezpieczonego do kraju,
- zwrot dodatkowych koszów transportu ubezpieczonego, po zakończeniu leczenia do miejsca umożliwiającego kontynuowanie podróży,
- koszty ratownictwa w górach i na morzu

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, które gwarantuje odszkodowanie w przypadku:
- trwałego uszczerbku na zdrowiu,
- śmierci w następstwie nieszczęśliwego wypadku

Ubezpieczenie bagażu podróżnego, które obejmuje przedmioty osobistego użytku. AXA odpowiada za utratę, zniszczenie, uszkodzenie lub ubytek wartości ubezpieczonych rzeczy z powodu ich zaginięcia, zniszczenia lub uszkodzenia.

ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ:
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej: Ubezpieczenie dotyczy w zakresie kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych wymienionych w par. 27 ust.5 OWU Podróży Kontynenty, niezależnych od Ubezpieczonego.

Ubezpieczenie od następstwa chorób przewlekłych i nowotworowych
termin dni typ oferty grupa cenowa cena od osoby miejsca
od:2011-06-10 do:2011-06-19 10 katalogowa A 1300 PLN Wyślij e-mail  
od:2011-06-19 do:2011-06-28 10 katalogowa B 1500 PLN Wyślij e-mail
od:2011-06-28 do:2011-07-07 10 katalogowa C 2000 PLN Wyślij e-mail
od:2011-07-07 do:2011-07-16 10 katalogowa C 2000 PLN Wyślij e-mail
od:2011-07-16 do:2011-07-25 10 katalogowa C 2000 PLN Wyślij e-mail
od:2011-07-25 do:2011-08-03 10 katalogowa C 2000 PLN Wyślij e-mail
od:2011-08-03 do:2011-08-12 10 katalogowa C 2000 PLN Wyślij e-mail
od:2011-08-12 do:2011-08-21 10 katalogowa C 2000 PLN Wyślij e-mail
od:2011-08-21 do:2011-08-30 10 katalogowa B 1500 PLN Wyślij e-mail
od:2011-08-30 do:2011-09-08 10 katalogowa B 1500 PLN Wyślij e-mail
od:2011-09-08 do:2011-09-17 10 katalogowa D 1300 PLN Wyślij e-mail
od:2011-09-17 do:2011-09-26 10 katalogowa A 1300 PLN Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Użytkownik
gloobtravel ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Biuro Turystyczne Gloob Travel
Wyślij e-mail
NIEMSTÓW 40
59-220 Legnica

tel: 076 7228829076 7228829
tel: 697297258697297258
www.gloobtravel.republika.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-22:00
sb: 08:00-22:00
nd: 08:00-22:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU gloobtravel
Wczasy CHORWACJA WYSPA KORCULA DOJAZD WŁASNY PARK - galeria
Wczasy CHORWACJA WYSPA KORCULA DOJAZD WŁASNY PARK Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 15)
Poprzednia usługa: Hotel PASJA   Następna usługa: Projektowanie i aranżacja wnętrz