Usługi chłodnicze, zamrażanie, składowanie

Usługi chłodnicze, zamrażanie, składowanie nr 2425

Lokalizacja: Zamość (woj. lubelskie)

INFORMACJE
Kontakt
Chłodnia "Mors" Spółka z.o.o.
Wyślij e-mail
ul. Kilińskiego 83
22-400 Zamość

tel: 84 6389700
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Historia

Spółka została założona w 1994 roku .

Działalność gospodarczą Spółka rozpoczęła w maju 1995 roku z chwilą dokonania zakupu majątku byłego państwowego Przedsiębiorstwa Przemysłu Chłodniczego w Zamościu . Wraz z majątkiem przejęła jej pracowników wraz z ich dużym doświadczeniem.

Od chwili rozpoczęcia działalności Spółka osiąga dodatni wynik finansowy netto

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo produktu
 
   
HACCP - system wdrożony VI 2003 roku
   
Posiadamy uprawnienia sanitarne zgodne z Dyrektywą Rady Unii Europejskiej 64/4333/EEC. Nasz identyfikacyjny numer weterynaryjny 06641101Działalność

  • Usługi chłodnicze. Do prowadzenia tej działalności posiadamy pojemność chłodniczą 5.000 ton i zdolność przeładunkową w granicach do 150 ton na dobę. Zakład posiada sanitarne uprawnienia do zamrażania, składowania i handlu mięsem wieprzowym i wołowym w tuszach, ćwierćtuszach i elementach.
  • Produkcja mrożonych owoców i warzyw. Produkujemy rocznie od 2,0 do 2,5 tys. ton owoców / truskawka, porzeczki, aronia, malina, wiśnia , jagoda czarna / oraz od 4 - 5 tys. ton warzyw / kalafior, por, jarmuż, cebula /. Atutem naszej produkcji jest pozyskiwanie surowców do produkcji czystych ekologicznie.
  • Kontraktacja i skup płodów rolnych. Prowadzimy działania które zapewniają dostawy surowca od producentów rolnych gwarantujących wysoką jakość zdrowotną poprzez zawieranie umów kontraktacyjnych i doradztwo naszych specjalistów
  • Sprzedaż wyrobów. Firma nasza prowadzi sprzedaż wyrobów własnych których jest producentem jak i też towarów produkowanych przez współpracujące z nami Zakłady. W ~ 80 % ilościowej produkcji własnej owoców i warzyw sprzedajemy do krajów Unii Europejskiej. Pozostałe 20 % wraz z innymi towarami obcymi sprzedajemy na rynku krajowym
  • Plany rozwojowe Spółki. Z uwagi na duże zamortyzowanie majątku Spółki,
    w celu jego unowocześnia planujemy przedsięwzięcie inwestycyjne polegające na wybudowaniu nowoczesnej chłodni. Wymaganych jednak środków Spółka nie posiada, koniecznym jest więc poszukiwanie zewnętrznych źródeł finansowania tej inwestycji
  • Inna działalność i osiągnięcia Spółki. Spółka w swojej ośmioletniej historii została nagrodzona w konkursie "Solidny Partner" rok 98, zajęła III miejsce w konkursie "Pracodawca Organizator Pracy Bezpiecznej"


Spółka jest sponsorem różnych imprez sportowych oraz udziela pomocy charytatywnej


Spółka jest otwarta na różne działania handlowe oraz wspólne przedsięwzięcia inwestycyjne, prowadzi działalność gospodarczą w regionie rolniczym i czystym ekologicznie

Asortyment


W naszym asortymancie produkcji znajdziecie Państwo nastepujące owoce:
   
 
   

   TRUSKAWKA

 Mrożone truskawki odmiany Senga Sengana pochodzą z wysoko kalifikowanego materiału sadzonek klasy elita , rozprowadzanego na własnej bazie kontraktacyjnej, corocznie odnawianej, produkowane są zgodnie z Pn 94/ w klasie II i na dżemy. Pakowane są w worki papierowe a 25 kg, kartony a 10 kg oraz w kartony a 10 kg 4 * 2,5 kg.

Produkcja roczna 1300 - 1500 ton.

 

   MALINA

Głównym produktem z mrożonych malin jest malina kl II grys pakowana w worki a 25 kg i kartony a 10 kg oraz w kartony 4*2,5 kg.

Produkcja roczna 300 - 500 ton

 
 

   JEŻYNA LEŚNA

Pochodzące z czystej ekologicznie Puszczy Solskiej i lasów Roztocza jeżyny leśne są traktowane przez firmę jako dodatek uzupełniający gamę owoców jagodowych.

Produkcja roczna 60 ton.

 
 

   PORZECZKA CZARNA

Porzeczka czarna stanowi drugi co do wielkości asortyment produkcji owocowej. Głeboko mrozona porzeczka czarna po procesie odszypułkowywania i sortowania uzyskuje parametry standardu B i C.


Produkcja roczna 800 - 1000 ton

 
 

   PORZECZKA CZERWONA

Porzeczka czerwona produkowana jest w standardzie B. Opakowania standardowe worek a 25 kg lub zgodnie z wymaganiami klienta.

Produkcja roczna 200 - 300 ton

 
 

   JAGODA CZARNA

Lasy w okolicach Zamościa obfituja w dorodne owoce jagody czarnej zwanej w tym rejonie polski "czernicą".

produkcja roczna tej czystej ekologicznie "czernicy" to 60 -100 ton .

 
 

   WIŚNIA

Wiśnie z zamojszczyzny są niejednorodne odmianowo. Brak tu jest dużych wyselekcjonownych odmianowo i wielkotowarowych plantacji, dlatego też wiśnie są przeznaczane na dżemy.

Produkcja roczna to 200 - 400 ton.W naszym asortymancie produkcji znajdziecie Państwo nastepujące warzywa:
 
 

KALAFIOR

Kalafiory są głównym warzywem produkowanym przez "Chłodnię - Mors"Sp. z o.o. w Zamościu. Drobno rózyczkowane kalafiory w procesie wstępnej segregacji, blanszowania i mrożenia uzyskują parametry zgodne z kl. I . Produkowane są w następujących kalibrażach:
10-20 mm
20-40 mm
35-60 mm

Produkcja roczna 2000 - 3000 ton

 

POR

Por mrożony, cięty w krążki 7 -9 mm. Pakowany w worki papierowe 3+1 a 17 kg. Posiadamy możliwość cięcia na inny wymiar ale z krotnością 3,5 mm.

Produkcja roczna 200 - 300 ton

 

JARMUŻ

Jarmuż- warzywo kap ustne, częścią jadalną są odnerwione blaszki liściowe. Ceniony ze względu na dużą wartość odżywczą, zawartość witamin C,A i B1 oraz wysokie walory smakowe.
Produkujemy to warzywo od 1992r.

Roczna produkcja ręcznie odnerwionego jarmużu - do 100 t w 8 kg kartonach

 

BROKUŁ

Brokuł - warzywo kapustne. Częścią jadalną jest róża ( podobnie jak u kalafiora ) barwy zielonej oraz niezdrewniała łodyga. Ceniony za wysokie właściwości dietetyczne i działanie antyrakowe. Należy do warzyw o najwyższych wartościach odżywczych ze względu na wysoka zawartość białka, witamin i soli mineralnych.

Produkowany jest jako kalibrowane różyczki o wielkości od 15 do 50 mm, głąbik w formie nieregularnej kostki

Roczna produkcja do 1500 ton

 

KAPUSTA BRUKSELSKA

Kapusta brukselska - popularnie zwana "Brukselką" należy do grupy warzyw kapustnych. Częścią jadalna są główki wyrastające w kątach liści. Brukselka uważana jest za jedna z cenniejszych roślin warzywnych ze względu na wysoką wartość odżywczą tj. dużą zawartość witaminy C, soli mineralnych i białka. Zbierana jako warzywo późnej jesieni.
W procesie produkcji poddawana jest blanszowaniu, mrożeniu i kalibrowaniu.

Roczna produkcja do 100 ton

 
WARZYWA PAKOWANE SĄ W WORKI I KARTONY

JAK DO NAS DOTRZEĆ ? TO PROSTE!
 

OTO MAPA Z KTÓRĄ ZAWSZE DO NAS DOTRZESZ.

KIERUNEK OD LUBLINACo o nas myślą?Zapraszamy do współpracy


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Usługi chłodnicze, zamrażanie, składowanie - galeria
Usługi chłodnicze, zamrażanie, składowanie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 12)
Poprzednia usługa: Pensjonat dla koni! Stajnia Podgaj!   Następna usługa: PANDOR RZESZÓW Wyklejanie plakatów, billboardy !