favore.pl
Pensjonat dla koni! Stajnia Podgaj!

Pensjonat dla koni! Stajnia Podgaj! nr 2423

Lokalizacja: Środa Wielkopolska (woj. wielkopolskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
600 / miesiąc
Kontakt
Piotr Kulikowski
Stajnia "Podgaj"
Wyślij e-mail
ul. Czerwonego Krzyża 5/1
63-00 Środa Wielkopolska

tel: 600 072893600 072893
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGIZapraszamy Państwa do nowo otwartej stajni znajdującej się w Podgaju,
6 km od Środy Wielkopolskiej ( w kierunku na Kostrzyn ) i 30 km od Poznania.
Nasza specjalność to bezstresowa praca z młodymi końmi,
oparta na wieloletnim doświadczeniu zdobytym w Europie Zachodniej.

Oferujemy również pensjonat dla koni, duże boksy (14 m²) wyposażone w automatyczne poidła.
Posiadamy krytą ujeżdżalnię o wymiarach 15x40m.
Proponujemy także profesjonalnie prowadzoną naukę jazdy i pracy z koniem.
Serdecznie zapraszamy!


PRACA Z KOŃMI

Pracę z młodymi końmi można porównać do wychowywania dzieci.
Każde dziecko jak i każdy koń potrzebuje indywidualnego podejścia. Pierwsze kontakty z siodłem i jeźdźcem odbijają się na końskiej psychice i charakterze.
Sposób w jaki będziemy pracować z młodym koniem ma ogromny wpływ na jego dalsze zachowania podczas współpracy z jeźdźcem. Jest to ważne zarówno u koni wyczynowych jak i rekreacyjnych.
Nawet najmniejsze błędy popełnione w tym początkowym okresie wspołpracy mogą prowadzić do niodwracalnych lub bardzo trudnych do naprawienia złych skutkow jak np. niepewność lub strach jeźdźca powodują te same odruchy u koni. Zbyt pochopne karcenie i nagradzanie, nie rozróżnianie złośliwości od strachu jest przyczyną wielu trudności przy dalszym użytkowaniu tych zwierząt.
Konie są bardzo wrażliwe i dlatego też należy postępować z nimi delikatnie ale stanowczo. Koń musi doskonale wiedzieć kto w tej parze jest przewodnikiem ale również musi temuż przewodnikowi ufać i mieć w nim oparcie.

Jest to trudna praca wymagająca od nas cierpliwości i wiedzy, którą zdobyć można tylko obserwując i pracując z wieloma końmi. Różnorodnośc zachowań i charakterów koni dostarcza nam niezbędnej wiedzy i doświadczeń.

Przez 7 lat pracowałem w Niemczech ujeżdżajac młode konie i przygotowując je do prób dzielności , aukcji czy też do kariery sportowej. W tym okresie z dużym powodzeniem ujeździłem i przygotowałem do dalszego treningu ponad 100 różnych koni. Podczas tej pracy zdobyłem duże doświadczenie i wiedzę.

Mam nadzieję, że te informacje pomogą Państwu podjąć decyzję o skontaktowaniu się ze mną i podjęciu współpracy. Dzięki krytej ujeżdżalni praca z końmi możliwa jest u mnie bez względu na pogodę. Odpowiednia i prawidłowa praca z młodym koniem to dobra inwestycja procentująca w dalszym jego użytkowaniu.

Serdecznie zapraszam.

PENSJONAT
Oferujemy Państwu boksy o wymiarach 3,6 x 4,0 m, wyposażone w automatyczne poidła. Stajnia ma 360 m² powierzchni użytkowej, na której znajduje się 16 boksów. Sześć kominów wentylacyjnych zapewnia bardzo dobrą wentylację. Stajnia posiada łazienkę, prysznic, siodlarnię, kuchenkę. Konie są karmione dwa razy dziennie, gniecionym owsem i sianem.

W okresie zimowym raz w tygodniu zadajemy mesz. Na życzenie klientów prowadzimy również żywienie indywidualne.

W cenę pensjonatu wchodzi również wypuszczanie koni na wybiegi i pastwiska a także czyszczenie. Posiadamy krytą ujeżdżalnię (600 m²) i dwa place treningowe.

Na terenie przyległym do stajni macie Państwo możliwość biesiadowania przy grilu lub ognisku. Jesteśmy bardzo elastycznie i indywidualnie nastawieni do każdego klienta.

Serdecznie Państwa zapraszamy.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
600 / miesiąc
Kontakt
Piotr Kulikowski
Stajnia "Podgaj"
Wyślij e-mail
ul. Czerwonego Krzyża 5/1
63-00 Środa Wielkopolska

tel: 600 072893600 072893
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Pensjonat dla koni! Stajnia Podgaj! - galeria
Pensjonat dla koni! Stajnia Podgaj! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 13)
Poprzednia usługa: HOT LINE Agencja Reklamowa Rzeszów , szyldy, neony   Następna usługa: Usługi chłodnicze, zamrażanie, składowanie