favore.pl
WYCIECZKI NOWA ZELANDIA AUSTRALIA TASMANIA PERTH

WYCIECZKI NOWA ZELANDIA AUSTRALIA TASMANIA PERTH nr 259543

Lokalizacja: Warszawa, Wrocław, Złotoryja, Lubin (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Użytkownik
gloobtravel ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Biuro Turystyczne Gloob Travel
Wyślij e-mail
Niemstów 40
59-220 Legnica

tel: 076 7228829076 7228829
tel: 697297258697297258
www.gloobtravel.republika.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-22:00
sb: 08:00-22:00
nd: 08:00-22:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

WIĘCEJ NA Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

NOWA ZELANDIA, AUSTRALIA Z TASMANIĄ I PERTH W 26 DNI
Symbol oferty: 17/5958
Państwo: Australia
Region: Nowa Południowa Walia
Miasto: Sydney
Transport: Samolot
Profil wyjazdu: Oferta objazdowa, Wyjazd rodzinny, Wyjazd biznesowo - motywacyjny
Wyżywienie: śniadanie, Obiadokolacje
Zakwaterowanie: Hotel
Wyposażenie: TV, Telefon, Restauracja, Whirpool, Klimatyzacja centralna, Klimatyzacja indywidualna, Parking, bar, Kawiarnia , Klub nocny, Sklep, Sala wielofunkcyjna, Sala bankietowa, Sala konferencyjna, Internet , Business room, fryzjer, Salon kosmetyczny, Lekarz, Rent a car, Kantor walut, taxi, Winda
świadczenia:
- przeloty z Polski i wewnetrzne w Australii i Nowej Zelandii - przejazdy, mikrobusem, promem - zakwaterowanie w hotelach 3/5 -4* i motelach ze śniadaniami, obiadokolacje, pokoje 2-osobowe - opłaty za bilety wstępu, usługi polskojęzycznego pilota-przewodnika w Australii i Nowej Zelandii ubezpieczenie ( KL i A - 20000 EUR, NNW - 1300, OC/O - 25000 EUR, OC/R - 2500 EUR, BP - 125 EUR)
Cena podstawowa:
uczestnik
NOWA ZELANDIA, AUSTRALIA Z TASMANIĄ I PERTH W 26 DNI :
Ramowy Program Australia - Nowa Zelandia
1 dzień WARSZAWA
Spotkanie grupy na dwie godziny przed odlotem na Międzynarodowym Lotnisku im. F. Chopina w Warszawie - hala odlotów. Odlot do Auckland przez jedno z lotnisk zachodnioeuropejskich.
2 dzień HKG KONG Auckland
Przelot.
3 dzień Auckland
Przylot do Auckland. Transfer do hotelu
Zwiedzanie AUCKLAND: Parnell z zabytkową, kolonialną zabudową, Queen Street, przejazd nadmorskim bulwarem do Mission Bay i Kahimarama, panorama Auckland. Widok na miasto z krateru wulkanu MT Eden. Nocleg.
4 dzień Auckland - Waitomo - Rotorua
Śniadanie. Przejazd do Rotorua, po drodze zwiedzanie słynnych jaskiń WAITOMO oraz przejażdżka łodzią po podziemnej rzece, aby obejrzeć endemiczną odmianę świetlików. Przyjazd do ROTORUA - miasta położonego nad jeziorem o tej samej nazwie, co w języku maoryskim oznacza drugie jezioro. Obejrzenie historycznych budynków. Nocleg w Rotorua.
5 dzień Rotorua
Śniadanie. Przejazd do słynnego parku geotermicznego - WAIOTAPU, oglądanie wybuchu gejzeru Lady's Knox będącego jedną z największych atrakcji rezerwatu, pobyt nad Basenem Szampańskim, największym i najgłębszym tego typu źródłem na południowej półkuli, obserwacja innych atrakcji strefy geotermicznej "Paleta Malarza", "Wanna Diabła". Powrót do Rotorua. Wizyta w parku WHAKAREWAREWA: oglądanie potężnych sekwoi, słynnych gotujących się błot, największego gejzeru Nowej Zelandii Pohutu oraz udział w występie grupy maoryskiej w Centrum Kultury znajdującym się także na tym terenie. Zobaczenie ptaka kiwi - symbolu Nowej Zelandii. Nocleg w Rotorua
6 dzień Rotorua-Queenstown
Śniadanie. Transfer na lotnisko w Auckland, przelot na Wyspę Południową do Queenstown. Spacer po malowniczym górskim kurorcie. Dla osób chętnych fakultatywnie w miarę możliwości wjazd kolejką linową na punkt widokowy(20AUD), z którego roztacza się malowniczy widok na miasto. Nocleg.
7 dzień Queenstown
Śniadanie. Czas wolny lub wycieczki fakultatywne. Queestown znane jest jako stolica sportów extremalnych. Można skoczyć na bugy (150NZD), płynąc szybka łodzią w kanionie(109NZD), lub fakultatywnie (150NZD) przejazd widokową trasą z krótkimi panoramicznymi postojami do Milford Soud. Rejs statkiem wycieczkowym po słynnym fiordzie MILFORD SOUD. Przejazd wzdłuż jeziora Wakatipu do Queenstown. Nocleg.
8 dzień Queenstown - jezioro Tekapo - Arrowntown - Christchurch
Śniadanie. Postój w ARROWNTOWN - mieście pierwszych poszukiwaczy złota. Przejazd malowniczą trasą do Christchurch (przy dobrej widoczności oglądanie najwyższego szczytu Alp Południowych Mt. COOK 3754 m n.p.m.). Próba wędzonego łososia na jeden z farm. Nad jeziorem Tekapo obejrzenie starego historycznego kościółka pod wezwaniem Dobrego Pasterza oraz statuetki psa - przyjaciela człowieka. Przyjazd do największego miasta Wyspy Południowej - Christchurch. Zwiedzanie najbardziej angielskiego miasta poza granicami Anglii, ogrodami botanicznymi, katedrą. Nocleg.
9 dzień Christchurch - Wellington - HOBART ( Australia)
Śniadanie. Przejazd na lotnisko. o godz.07.00 i przelot do Wellington stolicy Nowej Zelandii. Zwiedzanie maista: Muzeum Te Papa z ciekawymi zbiorami sztuki maoryskiej. Wjazd na gore Mt Victoria z panoramicznym widokiem na cale miasto. Przystanek przy budynku parlamentu i odwiedzenie starej katedry. Transfer na lotnisko o godz.14.00 , przelot do Hobart z przesiadka w Melbourne . Nocleg.
10 dzień HOBART
Zwiedzanie miasta, wjedziemy na Mt Wellington skąd roztacza się wspaniała panorama na miasto i jego urocze zatoczki. Następnie do historycznej dzielnicy Battery Point i Salamanca Place. Oglądamy gregoriańskie budowle z 1830 roku, dzielnicę portową znaną z rejsów Sydney Hobart. W okolicy mnóstwo kafejek, restauracji, galerii dających ciepły charakter tego turystycznego miejsca. Fakultatywnie wycieczka do Cadbury Chocolate Factory. Reszta dnia wolna na osobiste odkrycia Hobart.
11 dzień Hobart LAUNCESTON
Jedziemy przez rodek wyspy do Launceston. Po przyjezdzie zwiedzamy miasto z jego znanym Cataract Gorge. Fakultatywnie, możliwość zobaczenia wąwozu z kolejki krzesełkowej a następnie zbadania jego krajobrazu spacerkiem. Następnie wycieczka do Woolmers Estate gdzie znajduje się historyczny majątek ze wspaniale zachowanym budynkiem kolonialnym z bogatymi meblami i dekoracjami. Na farmie znajduje się przepiękny ogród z ponad 1500 krzewami róż, i kolekcją starych samochodów.
12 dzień LAUNCESTON
Po śniadaniu wyjazd w stronę znanego na całym świecie Cradle Mountain National Park. Zapierające w piersiach widoki dzikiej natury. Podziwiamy majestat jeziora Dove Lake, w którym odbijają się poszarpane szczyty góry Cradle Moutain, tworząc niesamowitą scenerię. Czas na wycieczkę pieszą wzdłuż jeziora około 3 godz. Po drodze urzekające widoki gór. Powrót do Launceston i przelot do Melbourne.
13 dzień MELBOURNE - ALBURY
Zwiedzanie: Królewski Ogród Botaniczny, Fitzroy Garden, dom kapitana Cook'a, katedra, Parlament, ANZ Bank in Collins - budynek jednego z najpiękniejszych banków świata, Victoria Market, stadion olimpijski. Po poludniu wyjazd do Albury, miasteczka na granicy stanu Victoria i Nowej Poludniowej Walii. Nocleg.
14 dzień ALBURY - CANBERRA - SYDNEY
Przejazd do Canberry - zwiedzanie miasta : Galeria Narodowa, Stary i Nowy Parlament, jezioro Burley Griffin, i Pomnik Ofiar Wojen, dzielnica amasad, wjazd na gore Mt Ainslie z panoramicznym widokiem na miasto i okolice. Przejazd do Sydney na nocleg.
15 dzień Sydney
Śniadanie. Zwiedzanie SYDNEY umożliwiające zapoznanie się z charakterem metropolii: słynna plaża Bondi, klify, punkty widokowe oraz centrum miasta. Zwiedzanie Katedry, obejrzenie budynków i przyległego do nich portu: Opery, mostu Harbour Bridge oraz słynnego punktu widokowego, z którego najlepiej widać te obiekty. Spacer po dzielnicy Rocks, rejs promem do Manly. Dla osób chętnych fakultatywnie: wjazd na Sydney Tower(27AUD), wizyta w Akwarium Morskim(27AUD). Nocleg.
16dzień SYDNEY - MANLY
Wycieczka promem przez zatokę na plaże w Manly. Po drodze wspaniale widoki na położenie Sydney, które najpiękniej wygląda od strony zatoki. Spacer lub wypoczynek nad Oceanem Spokojnym. Powrót do Sydney czas wolny.
17 dzień SYDNEY - BLUE MOUNTAINS - SYDNEY
Śniadanie. Wycieczka do BLUE MOUNTAINS (lista UNESCO) - podziwianie wspaniałego krajobrazu, obejrzenie położonej w dżungli skały Trzy Siostry, dla osób chętnych fakultatywnie zjazd najbardziej stromą kolejką na świecie. Następnie wizyta w sympatycznym WILD LIFE PARK, w którym możemy spotkać m.in.: kangury, koala, strusie, wombaty, kazuary, diabły tasmańskie. Krótki postój przy Olimpijskich Obiektach Sportowych. Nocleg.
18 dzień SYDNEY - CAIRNS
Po sniadaniu, transfer na lotnisko i przelot do tropikalnego Cairns. Transfer do hotelu, zwiedzanie miasteczka czas wolny na odpoczynek przy basenie.
19 dzień Cairns
Śniadanie. Fakultatywnie dla osób chętnych wycieczka na WIELKĄ RAFĘ KORALOWĄ(99AUD). Możliwość pływania z akwalungiem lub maska i rurka. Dla niepływających, zwiedzanie rafy z lodzi podwodnej i ze szklanym dnem. Nocleg.
20 dzień CAIRNS
Fakultatywnie wycieczka do Kurandy (65AUD) - przejazd przez tereny znane z filmu "Ptaki ciernistych krzewów". Plantacje trzciny cukrowej, drzewa mango. Spacer po lesie deszczowym na podziwianie widoków, m.in.: wodospadów na rzece Baron. Czas wolny w Kurandzie. Wioska słynie z wielu galerii obrazów, sklepów z pamiątkami oraz wyrobami sztuki aborygeńskiej. Przejazd do Rainforestation na występ aborygenów, rzut bumerangiem. Na miejscu ciekawy ogród tropikalny z okazami jak drzewa kakaowe, wanilia i wiele innych odmian owoców tropikalnych. Przejazd na plaże morza koralowego. Odpoczynek na plaży i powrót do Cairns. Nocleg.
21 dzień CAIRNS - AYERS ROCK
Transfer na lotnisko, przelot do Ayers Rock. Przylot do "serca" Australii do AYERS ROCK, transfer do hotelu. Zwiedzanie Parku Narodowego ULURU (lista UNESCO), oglądanie świętej góry Aborygenów Uluru oraz formacji skalnych KATA TJUTA (Olgas). Podziwianie przy lampce szampana zachodu słońca nad Uluru. Nocleg.
22 dzień Alice Springs
Podziwianie wschodu słońca nad Uluru, wizyta w Centrum Kultury Aborygenów. Przejazd przez pustynie do Alice Springs. Zwiedzanie miasta ze stara stacja telegrafu, oraz przejazd do gór Mcdonell Ranges i spacer w kanionie. Powrót do Alice Springs na nocleg.
23 dzień PERTH
Przelot do Perth. Transfer do hotelu. Zwiedzanie tego bardzo uroczego miasta z jego wspaniałym położeniem nad rzeka Swan River i Oceanem Indyjskim. Zobaczymy centrum, rezydencje gubernatora, Kings Park skąd jest wspaniały widok na miasto i jego zatoki. Przejedziemy przez urokliwe dzielnice położone nad zatoczkami. Zobaczymy dzielnice milionerów. Miasteczko Fremantle znane z Pucharu Ameryki z jego uroczymi kafejkami, i oczywiście Oceanem Indyjskim. Przejażdżka wzdłuż plaż z piękną architekturą domów patrzących w ocean. Dla mniej zmęczonych wieczorem odwiedzimy dzielnice z ponad 200 restauracjami.
24 dzień Pustynia "The Pinnacles Desert"
Jedziemy na północ od Perth na całodniową wycieczkę wzdłuż wybrzeża Oceanu Indyjskiego do magicznych szczytów "The Pinnacles Desert". Tysiące naturalnych wapiennych filarów wyrasta z surowych pustynnych piasków, by utworzyć mistyczny krajobraz z jego wysokimi cieniami, uderzającymi żółtymi piaskami i jasnym niebieskim niebem, który zachwyca turystów z całego świata. Pustynia "The Pinnacles Desert" znajduje się tylko kilka godzin na północ od Perth w parku narodowym Nambung. Po drodze często widać kangury, emu. Wracamy do Perth przez znane regiony upraw winogron. The Swan Valley. Przyjazd do Perth wieczorem.
25 dzień
Cza wolny na zkupy pamiatek i przygotowania do wylotu. Przejazd na lotnisko i wylot do Europy i wylot do Polski.
26 dzień
Przylot do Warszawy

Wyślij e-mail

Kolory Australii i Nowej Zelandii w 20 dni
Symbol oferty: 1/5958
Państwo: Nowa Zelandia
Region: Auckland Region
Miasto: Auckland
Transport: Samolot
Profil wyjazdu: Pobyt wypoczynkowy, Oferta objazdowa, Wyjazd rodzinny, Wyjazd biznesowo - motywacyjny
Wyżywienie: śniadanie, Kolacje
Zakwaterowanie: Hotel
Wyposażenie: TV, Telefon, Restauracja, Whirpool, Klimatyzacja centralna, Klimatyzacja indywidualna, Kawiarnia , Klub nocny, Sklep, Sala telewizyjna, Sala konferencyjna, Internet , Business room, Lekarz, Winda, Plaża
świadczenia:
- przeloty z Polski i wewnetrzne w Australii i Nowej Zelandii - przejazdy, mikrobusem, promem - zakwaterowanie w hotelach 3/5 -4* i motelach ze śniadaniami, obiadokolacje, pokoje 2-osobowe - przedstawienie w wykonaniu maoryskich artystów w Rotorua oraz kolacja - opłaty za bilety wstępu, usługi polskojęzycznego pilota-przewodnika w Australii i Nowej Zelandii ubezpieczenie ( KL i A - 20000 EUR, NNW - 1300, OC/O - 25000 EUR, OC/R - 2500 EUR, BP - 125 EUR)
Cena podstawowa:
uczestnik
Kolory Australii i Nowej Zelandii w 20 dni :
Ramowy Program Australia - Nowa Zelandia
1 dzień
Spotkanie grupy na dwie godziny przed odlotem na Międzynarodowym Lotnisku im. F. Chopina w Warszawie - hala odlotów. Odlot do Auckland przez jedno z lotnisk zachodnioeuropejskich.
2 dzień
Auckland
Przelot.
3 dzień
Auckland
Przylot do Auckland. Transfer do hotelu
Zwiedzanie AUCKLAND: Parnell z zabytkową, kolonialną zabudową, Queen Street, przejazd nadmorskim bulwarem do Mission Bay i Kahimarama, panorama Auckland. Widok na miasto z krateru wulkanu MT Eden. Nocleg.
4 dzień
Auckland - Waitomo - Rotorua
Śniadanie. Przejazd do Rotorua, po drodze zwiedzanie słynnych jaskiń WAITOMO oraz przejażdżka łodzią po podziemnej rzece, aby obejrzeć endemiczną odmianę świetlików. Przyjazd do ROTORUA - miasta położonego nad jeziorem o tej samej nazwie, co w języku maoryskim oznacza długie jezioro. Obejrzenie historycznych budynków. Nocleg.
5 dzień
Rotorua
Śniadanie. Przejazd do słynnego parku geotermicznego - WAIOTAPU, oglądanie wybuchu gejzeru Lady's Knox będącego jedną z największych atrakcji rezerwatu, pobyt nad Basenem Szampańskim, największym i najgłębszym tego typu źródłem na południowej półkuli, obserwacja innych atrakcji strefy geotermicznej "Paleta Malarza", "Wanna Diabła". Powrót do Rotorua. Wizyta w parku WHAKAREWAREWA: oglądanie potężnych sekwoi, słynnych gotujących się błot, największego gejzeru Nowej Zelandii Pohutu oraz udział w występie grupy maoryskiej w Centrum Kultury znajdującym się także na tym terenie. Zobaczenie ptaka kiwi - symbolu Nowej Zelandii. Nocleg.
6 dzień
Rotorua-Queenstown
Śniadanie. Transfer na lotnisko, przelot na Wyspę Południową do Queenstown. Spacer po malowniczym górskim kurorcie. Dla osób chętnych fakultatywnie w miarę możliwości wjazd kolejką linową na punkt widokowy, z którego roztacza się malowniczy widok na miasto. Nocleg.
7 dzień
Queenstown
Śniadanie. Czas wolny lub wycieczki fakultatywne. Queestown znane jest jako stolica sportów extremalnych. Można skoczyć na bugy (150NZD), płynąc szybka łodzią w kanionie(99NZD), lub fakultatywnie (150NZD) przejazd widokową trasą z krótkimi panoramicznymi postojami do Milford Soud. Rejs statkiem wycieczkowym po słynnym fiordzie MILFORD SOUD. Przejazd wzdłuż jeziora Wakatipu do Queenstown. Nocleg.
8 dzień
Queenstown - jezioro Tekapo - Arrowntown - Christchurch
Śniadanie. Postój w ARROWNTOWN - mieście pierwszych poszukiwaczy złota. Przejazd malowniczą trasą do Christchurch (przy dobrej widoczności oglądanie najwyższego szczytu Alp Południowych Mt. COOK 3754 m n.p.m.). Próba wędzonego łososia na jeden z farm. Nad jeziorem Tekapo obejrzenie starego historycznego kościółka pod wezwaniem Dobrego Pasterza oraz statuetki psa - przyjaciela człowieka. Przyjazd do największego miasta Wyspy Południowej - Christchurch. Nocleg.
9 dzień
Christchurch - Sydney ( Australia)
Śniadanie. Zwiedzanie najbardziej angielskiego miasta poza granicami Anglii, ogrodami botanicznymi, katedrą. Muzeum z ciekawymi zbiorami sztuki maoryskiej. Transfer na lotnisko, przelot do Sydney. W drodze do hotelu Sydney "by night". Nocleg.
10 dzień
Sydney
Śniadanie. Zwiedzanie SYDNEY umożliwiające zapoznanie się z charakterem metropolii: słynna plaża Bondi, klify, punkty widokowe oraz centrum miasta. Zwiedzanie Katedry, obejrzenie budynków i przyległego do nich portu: Opery, mostu Harbour Bridge oraz słynnego punktu widokowego, z którego najlepiej widać te obiekty. Spacer po dzielnicy Rocks, rejs promem do Manly. Dla osób chętnych fakultatywnie: wjazd na Sydney Tower, wizyta w Akwarium Morskim. Nocleg.
11dzień
SYDNEY - MANLY
Wycieczka promem przez zatokę na plaże w Manly. Po drodze wspaniale widoki na położenie Sydney, które najpiękniej wygląda od strony zatoki. Spacer lub wypoczynek nad Oceanem Spokojnym. Powrót do Sydney czas wolny.
12 dzień
SYDNEY - BLUE MOUNTAINS - SYDNEY
Śniadanie. Wycieczka do BLUE MOUNTAINS (lista UNESCO) - podziwianie wspaniałego krajobrazu, obejrzenie położonej w dżungli skały Trzy Siostry, dla osób chętnych fakultatywnie zjazd najbardziej stromą kolejką na świecie. Następnie wizyta w sympatycznym WILD LIFE PARK, w którym możemy spotkać m.in.: kangury, koala, strusie, wombaty, kazuary, diabły tasmańskie. Krótki postój przy Olimpijskich Obiektach Sportowych. Nocleg.
13 dzień
SYDNEY - CANBERRA - ALBURY
Przejazd do Canberry - zwiedzanie: Galeria Narodowa, uniwersytet, Sąd Najwyższy, Stary i Nowy Parlament, jezioro Burley Griffin, kościół baptystów St. John i Pomnik Ofiar Wojen. Przejazd do Albury, miasteczka na granicy stanu Victoria i Nowej Południowej Walii. Nocleg.
14 dzień
ALBURY - MELBOURNE
Rano przyjazd do Melbourne, zwiedzanie: Królewski Ogród Botaniczny, Fitzroy Garden, dom kapitana Cook'a, katedra, Parlament, ANZ Bank in Collins - budynek jednego z najpiękniejszych banków świata, Victoria Market, stadion olimpijski.
15 dzień
MELBOURNE - AYERS ROCK
Transfer na lotnisko, przelot do Ayers Rock. Przylot do "serca" Australii do AYERS ROCK, transfer do hotelu. Zwiedzanie Parku Narodowego ULURU (lista UNESCO), oglądanie świętej góry Aborygenów Uluru oraz formacji skalnych KATA TJUTA (Olgas). Podziwianie przy lampce szampana zachodu słońca nad Uluru. Nocleg.
16 dzień
AYERS ROCK - CAIRNS
Podziwianie wschodu słońca nad Uluru, wizyta w Centrum Kultury Aborygenów. Transfer na lotnisko, przelot do Cairns. transfer do hotelu, spacer po promenadzie. Nocleg.
17 dzień
Cairns
Śniadanie. Czas wolny, w ramach wypoczynku możliwość korzystania z wybudowanego specjalnie dla turystów basenu ze sztuczną plażą z piasku morskiego lub dojazd na pobliską plażę. Dla osób chętnych fakultatywnie wycieczka na WIELKĄ RAFĘ KORALOWĄ (99AUD) Możliwość pływania z akwalungiem lub maska i rurka. Dla niepływających, zwiedzanie rafy z lodzi podwodnej i ze szklanym dnem. Nocleg.
18 dzień
CAIRNS
Czas wolny lub wycieczka fakultatywna (65AUD) do Kurandy - przejazd przez tereny znane z filmu "Ptaki ciernistych krzewów". Plantacje trzciny cukrowej, drzewa mango. Spacer po lesie deszczowym na podziwianie widoków, m.in.: wodospadów na rzece Baron. Czas wolny w Kurandzie. Wioska słynie z wielu galerii obrazów, sklepów z pamiątkami oraz wyrobami sztuki aborygeńskiej. Przejazd do Rainforestation na występ aborygenów, rzut bumerangiem. Na miejscu ciekawy ogród tropikalny z okazami jak drzewa kakaowe, wanilia i wiele innych odmian owoców tropikalnych. Przejazd na plaże morza koralowego. Odpoczynek na plaży i powrót do Cairns. Nocleg.
19 dzień
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Półdniowa wycieczka po Sydney. Przelot do Warszawy.
20 dzień
Przylot do Europy i wylot do Polski. Przylot do WarszawyZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Użytkownik
gloobtravel ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Biuro Turystyczne Gloob Travel
Wyślij e-mail
Niemstów 40
59-220 Legnica

tel: 076 7228829076 7228829
tel: 697297258697297258
www.gloobtravel.republika.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-22:00
sb: 08:00-22:00
nd: 08:00-22:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU gloobtravel
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
WYCIECZKI NOWA ZELANDIA AUSTRALIA TASMANIA PERTH - galeria
WYCIECZKI NOWA ZELANDIA AUSTRALIA TASMANIA PERTH Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: Kredyt Poyczka NOWE ŻYCIE wiele możliwości   Następna usługa: Eventy dla dzieci