favore.pl
WYCIECZKI CHINY Z TYBETEM

WYCIECZKI CHINY Z TYBETEM nr 259550

Lokalizacja: Łódź, Bolesławiec, Katowice, Kraków (woj. łódzkie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Użytkownik
gloobtravel ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Biuro Turystyczne Gloob Travel
Wyślij e-mail
Niemstów 40
59-220 Legnica

tel: 076 7228829076 7228829
tel: 697297258697297258
www.gloobtravel.republika.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-22:00
sb: 08:00-22:00
nd: 08:00-22:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
CHINY Z TYBETEM W 18 DNI
Symbol oferty: 4/5958
Państwo: Chiny
Region: Pekin
Miasto: Pekin
Transport: Samolot
Profil wyjazdu: Oferta objazdowa, Wyjazd rodzinny, Wyjazd biznesowo - motywacyjny
Wyżywienie: śniadanie, Obiady, Kolacje
Zakwaterowanie: Hotel
Wyposażenie: TV, Telefon, Restauracja, Whirpool, Solarium, Klimatyzacja centralna, Klimatyzacja indywidualna, Parking, bar, Kawiarnia , Klub nocny, Sklep, Sala telewizyjna, Sala wielofunkcyjna, Sala konferencyjna, Telefaks, Internet , Business room, Lekarz, taxi, Winda
świadczenia:
- bilety lotnicze i opłaty lotniskowe - przejazdy wg programu: pociągiem (miejsca sypialne przy przejazdach nocnych w przedziałach 4-osobowych), klimatyzowanymi autokarami lub mikrobusami - zakwaterowanie w hotelach ****/***** w pokojach 2-os. z łazienką i klimatyzacją (2 osoby w pokoju) - opiekę polskiego pilota i lokalnych przewodników - posiłki wg programu (Ś - śniadanie typu bufet, L - lunch, O - obiadokolacja) wraz jedną szklanką piwa bądź napoju bezalkoholowego do lunchu i obiadokolacji - usługi bagażowe w hotelach - ubezpieczenie ( KL i A - 20000 EUR, NNW - 1300, OC/O - 25000 EUR, OC/R - 2500 EUR, BP - 125 EUR)
Cena podstawowa:
uczestnik
CHINY Z TYBETEM W 18 DNI :
Ramowy Program Chiny z Tybetem.

1 dzień
Spotkanie grupy na dwie godziny przed odlotem na Międzynarodowym Lotnisku im. F. Chopina w Warszawie - hala odlotów. Przelot do Pekinu, transfer do hotelu.

2 dzień
PEKIN
Zwiedzanie Pekinu: Plac Niebiańskiego Spokoju (Tiananmen) - największy plac miejski na świecie. W miarę możliwości - wizyta w mauzoleum Mao Zedonga (w niektóre dni mauzoleum bywa zamknięte). Zakazane Miasto (zimowy pałac cesarski) - rezydencja 24 cesarzy z dwóch ostatnich dynastii Ming i Qing; symbol cesarskiej potęgi i władzy. Po południu zwiedzanie miasta: Świątynia Harmonii i Pokoju - największa i najważniejsza świątynia lamaistyczna w Pekinie, Świątynia Nieba - największy obiekt sakralny cesarskich Chin; miejsce, w którym cesarze z dynastii Ming i Qing wznosili modły o pomyślne plony. Główny pawilon tej świątyni stał się niezaprzeczalnym symbolem Pekinu. Udział w Acrobatic show Kolacja.(B,D)

3 dzień
BADALING - WIELKI MUR
Wycieczka do Badaling na Wielki Mur. Ta najdłuższa na świecie fortyfikacja, mająca ponad 6300 km długości powstała w III w. p.n.e. z rozkazu pierwszego cesarza Qin Shihuanga. Przejazd na teren grobowców cesarzy z dynastii Ming. Ta największa na świecie nekropolia cesarska składa się z 13 grobowców, z których tylko dwa udostępnione są dla zwiedzających. Przy jednym z grobowców znajduje się wystawa prezentująca przedmioty, w jakie wyposażano cesarzy na ich pośmiertną drogę. Spacer słynną Świętą Drogą. Kolacja (B,D)

4 dzień
PEKIN
Wizyta w wytwórni biżuterii i kosmetyków z pereł. Możliwość poznania procesu hodowli pereł słodkowodnych oraz dokonania zakupów. Letni Pałac Cesarski. Przejażdżka rikszami wzdłuż małego, malowniczego jeziora Shisha i po terenie tzw. hutongów (czyli wąskich uliczek najstarszych dzielnic Pekinu). Wizyta w domu rodziny chińskiej, gdzie zjemy lunch Transfer na dworzec kolejowy. Przejazd nocnym pociągiem do Xi'an. (B,L)

5 dzień
XI'AN
Przyjazd do Xi'an - starożytnej stolicy Chin. Wycieczka poza miasto do Armii z Terakoty - liczącej ponad 2 tysiące lat wiernej kopii dawnych sił obronnych. Stojąca w pełnym rynsztunku bojowym terakotowa armia pierwotnie liczyła ok. 8 tysięcy naturalnej wielkości figur żołnierzy i koni. Wizyta w Huaqing - ulubionym ogrodzie cesarskiej konkubiny Yang Yuhuan, w którym znajdują się gorące źródła. Kolacja bankiet pierożkowy. (B,D)

6 dzień
XI'AN
Dalsze zwiedzanie Xi'an: pochodząca z okresu panowania dynastii Ming Wieża Dzwonu - usytuowana w samym sercu Xi'an. Spacer wąskimi uliczkami dzielnicy muzułmańskiej z licznymi straganami oferującymi wyroby rzemiosła ludowego, pamiątki. Powrót do miasta. Pochodząca z VII w. Wielka Pagoda Dzikiej Gęsi - dzisiejszy symbol Xi'an. Wieczorem wyjazd do Suzhou. (B,D)

7 dzień
SUZHOU
Przyjazd do Suzhou - miasta pełnego pięknych ogrodów. Wizyta w Świątyni Hanshan (Świątyni Zimnej Góry). Ogród Mistrza Sieci (Wangshi Yuan) - najmniejszy i najpiękniejszy oraz Ogród Harmonii (Yi Yuan) - niewielki park, pochodzący z okresu panowania dynastii Qing. Zwiedzanie manufaktury jedwabiu - możliwość poznania procesu produkcji oraz dokonania zakupów. (B, D)

8 dzień
SZANGHAJ
Przejazd do Szanghaju. Zwiedzanie: Stare Miasto - spacer uliczkami przypominającymi cesarskie Chiny, malowniczy ogród Yu Yuan. Świątynia Nefrytowego Buddy. Wieczorem wycieczka na nabrzeże, czyli słynny Bund - symbol Szanghaju oraz rejs statkiem po przepływającej przez miasto rzece Huang Pu. Kolacja w jednej z bardziej znanych restauracji w Szanghaju. (B, D)

9 dzień
SZANGHAJ
Czas wolny w najbardziej europejskim mieście Chin, w którym znajduje się wiele nowoczesnych centrów handlowych, muzeów, nastrojowych herbaciarni i butików oferujących najmodniejsze ubrania i obuwie. Po południu przelot do Guilin (B,D)

10 dzień
Przejazd do LONGSHEN. Przejazd do Longji - Titian. Podziwianie tarasów ryżowych wspinających się na wysokość 800 m. Przy odrobinie szczęście będziemy mogli zobaczyć zachód słońca nad tarasami ryżowymi. Powrót do Guilin.

11 dzień
W tym dniu będzie istniała możliwość uczestniczenia w wycieczce (za dopłatą) łodzią po rzece LI. Program wycieczki będzie obejmował: wyjazd autokarem do miejsca, w którym wsiądziemy na łodzie, rejs łodzią po rzece LI do Yangshou to kolejne miejsce w Chinach gdzie widoki zapierają dech w piersiach. Chińska wioska (300.000 mieszkańców) otoczona jest strzelistymi górami o pionowych ścianach. Powrót do Guilin. Wylot do Cantonu na nocleg.

12 dzień
Lhasa
Rano wylot do Lhasa. Po przylocie przejazd z lotniska urocza droga okolo 100 km. do Lhasy - stolicy Tybetu, Transfer do hotelu. Czas wolny na aklimatyzacje z wysokością 3700 m
Nocleg w Lhasie.

13 dzień
Lhasa
Po śniadaniu zwiedzanie pochodzącego z początku XV w. Klasztoru Sera (Dzikich Róż) znanego z codziennych teologicznych debat mnichów oraz Parku Norbulingka (Parku Klejnotów) obiekt wpisany przez UNESCO na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego, byłej letniej rezydencji dalajlamów. Zwiedzanie Muzeum Tybetu. Wizyta u rodziny tybetańskiej, gdzie można zapoznać się z tradycyjnym stylem życia mieszkańców. B+L )

14 dzień
Lhasa
Zwiedzanie Pałacu Potala obiekt wpisany przez UNESCO na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego - perły Dachu Świata, 13-piętrowej budowli, dawnej siedziby dalajlamów. Zwiedzanie Klasztoru Jokhang Jokhang obiekt wpisany przez UNESCO na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego - jednego z najświętszych miejsc buddyzmu oraz spacer po ulicy Barkhor będącej trasą pielgrzymek wokół świątyni Jokhang i jednocześnie barwnym bazarem. Wizyta w fabryce tybetańskich dywanów oraz tybetańskim szpitalu. ( B+L )

15 dzień
Lhasa
Całodzienna wycieczka nad leżące na wysokości 4700 m n.p.m. jezioro Yamdrok. Jezioro otoczone jest wspaniałym krajobrazem. Po drodze - postój w lokalnej wiosce. Kolacja w tradycyjnym, tybetańskim stylu. Po kolacji - występy folklorystyczne. (B,D)

16 dzień
Shigatse Lhasa
Czas wolny na zakup pamiątek. (B+L)

17 dzień
Lhasa
Czas wolny do odlotu. Przelot do domu. (B)

18 dzień
Przylot do domu.

Cena wycieczki: 7440 PLN za osobę w pokojach dwuosobowych.

Dopłata do pokoju jednoosobowego 1200 PLN

Dopłata do opcji "podróżujący samotnie" (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) 400 PLN

Rabat dla trzeciej osoby na dostawce 200 PLN

I RATA 1000 PLN płatna przy zapisie

II RATA 6440 PLN płatna na 35 dni przed wyjazdem

Cena od osoby, przy grupie min. 10 osób.


cena zawiera:
- bilety lotnicze i opłaty lotniskowe
- przejazdy wg programu: pociągiem (miejsca sypialne przy przejazdach nocnych w przedziałach 4-osobowych), klimatyzowanymi autokarami lub mikrobusami
- zakwaterowanie w hotelach ****/***** w pokojach 2-os. z łazienką i klimatyzacją (2 osoby w pokoju)
- opiekę polskiego pilota i lokalnych przewodników
- posiłki wg programu (Ś - śniadanie typu bufet, L - lunch, O - obiadokolacja) wraz jedną szklanką piwa bądź napoju bezalkoholowego do lunchu i obiadokolacji
- usługi bagażowe w hotelach
- ubezpieczenie ( KL i A - 20000 EUR, NNW - 1300, OC/O - 25000 EUR, OC/R - 2500 EUR, BP - 125 EUR)

cena nie zawiera:
- wizy chińskiej (348 PLN)
- biletów wstępu do obiektów wymienionych w programie (280 USD)
- dodatkowe napoje do posiłków
- napiwki dla lokalnych przewodników i kierowców (40 USD)
- udział w wycieczkach i zajęciach fakultatywnych nie objętych programem zwiedzania

WIZA
W celu uzyskania wizy paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu oraz posiadać co najmniej jedną wolną stronę na wizę.

Paszport wraz z wypełnionym w języku angielskim wnioskiem wizowym oraz jednym zdjęciem należy dostarczyć do biura najpóźniej 3 tygodnie przed planowanym terminem rozpoczęciem imprezy.


 
Atrakcje:
Chiny ogólne informacje i charakterystyka:
http://www.koalatour.pl/page_chiny_info.html
 
Wyślij e-mail
 
Wyślij e-mail
 
Wyślij e-mail
 
Wyślij e-mail
 
Wyślij e-mail
 
Wyślij e-mail
 
Wyślij e-mail
 
Wyślij e-mail
 
 
termin dni typ oferty grupa cenowa cena od osoby miejsca
od:2011-01-14 do:2011-01-31 18 katalogowa D 7350 PLN Wyślij e-mail
 
od:2011-02-11 do:2011-02-28 18 katalogowa D 7350 PLN Wyślij e-mail
 
od:2011-03-11 do:2011-03-28 18 katalogowa D 7350 PLN Wyślij e-mail
 
od:2011-04-15 do:2011-05-02 18 katalogowa D 7350 PLN Wyślij e-mail


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Użytkownik
gloobtravel ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Biuro Turystyczne Gloob Travel
Wyślij e-mail
Niemstów 40
59-220 Legnica

tel: 076 7228829076 7228829
tel: 697297258697297258
www.gloobtravel.republika.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-22:00
sb: 08:00-22:00
nd: 08:00-22:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU gloobtravel
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
WYCIECZKI CHINY Z TYBETEM - galeria
WYCIECZKI CHINY Z TYBETEM Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 13)
Poprzednia usługa: ODZIEŻ CIĄŻOWA ul. B. Głowackiego 1A Bydgoszcz   Następna usługa: FOREX GIEŁDA AKCJE FUTURES SZKOLENIA SOLIDNIE