CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ RZESZÓW, MIELEC, LUBLIN

CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ RZESZÓW, MIELEC, LUBLIN nr 268740

Lokalizacja: Rzeszów, Lublin, Mielec, Stalowa Wola, Sandomierz (woj. podkarpackie)

INFORMACJE
Kontakt
Dariusz Szmit
Clean24
Wyślij e-mail
ul. Poniatowskiego 63/31
37-450 Stalowa Wola

tel: 791 939 011
tel: 785 090 618
info@czyszczenie-kostki.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
WWW.CZYSZCZENIE-KOSTKI.PL

Zajmujemy się czyszczeniem kostki brukowej za pomocą wody pod wysokim ciśnieniem. Z kostki usuwamy olej silnikowy, resztki zaprawy betonowej, smary, zacieki z rdzy, wykwity. Usuwanie zabrudzeń odbywa się przy użyciu surface cleanera oraz dobranej do każdego zlecenia odpowiedniej chemii. Po wykonanej usłudze istnieje możliwość impregnacji danej powierzchni oraz jej koloryzacja. Oferujemy kilka usług dopasowanych do potrzeb naszych Klientów.

Usługa standardowa Polegająca na czyszczeniu wysokociśnienowym kostki brukowej lub betonu z zabrudzeń wynikających z ich naturalnego użytkowania. Kostka brukowa najczęściej pokryta jest także mchem i innymi zabrudzeniami pochodzenia organicznego. Ciśnienie w naszej maszynie poradzi sobie z zabrudzeniami bez problemu. Agregat 350/17B posiada silnik spalinowy, a 1000 litrowy zbiornik zamontowany na naszym samochodzie pozwoli na długo trwałą pracę bez korzystania z Państwa wody.

Usługa usuwania zabrudzeń Usługa ta polega na usunięciu miedzy innymi wykwitów, plam z oleju czy smarów. Przy zastosowaniu agregatu wysokociśnieniowego wraz z doborem chemii poradzimy sobie z zabrudzeniami silnie zabrudzonej powierzchni. Pamiętajmy jednak, że plamy z oleju silnikowego z biegiem czasu wsiąkają głęboko w strukturę kostki. Sporadycznie zdażyć się może, iż doczyszczony fragment „odda” zabrudzenie po pewnym czasie.

Usługa impregnacji czyszczonej powierzchni Po czyszczeniu powierzchni kostki brukowej oferujemy Państwu jej impregnację. Nałożenie odpowiedniej warstwy chemii dobranej do danej powierzchni zabezpieczy kostkę lub beton przed działaniami zewnętrznymi. Do podanej usługi proponujemy także usługę renowacji kostki brukowej (poniżej).

Usługa renowacji kostki brukowej Renowacja, koloryzacja kostki brukowej to kolejna usługa naszej firmy. Nałożenie odpowiedniej wartstwy preparatu daje wspaniałe efekty, które można zobaczyć w dziale galeria na naszej stronie. Przed nałożeniem impregnatu doczyszczamy kostkę z wszelkich zabrudzeń. Odpowiednio przeprowadzony proces renowacji daje nam zamierzony widok nowej kostki brukowej.
Jeśli mają Państwo pytania dotyczące powyższych usług zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie na nie odpowiemy.
Oferujemy czyszczenie kostki brukowej, impregnację kostki, zabezpieczenie kostki brukowej przed działaniem osadów atmosferycznych, mchów czy grzybów. Działamy głównie na terenie miast takich jak Rzeszów, Mielec, Stalowa Wola, Sandomierz, Tarnobrzeg i okolice.

Czyścimy mury, elewacje budynków, domków jednorodzinnych i nie tylko. Każde zlecenie traktujemy indywiduwalnie. Oględziny nieruchomości przed wykonaniem każdego zlecenia są bezpłatne i niezobowiązujące.

Usługa czyszczenia elewacji Usługa polega na myciu, czyszczeniu elewacji budynku lub Państwa domu przy użyciu agregatu wysokośnieniowego OSTECH. Ciśnienie strumienia wody, sposób czyszczenia oraz chemię dobieramy do danego zlecenia indywidualnie po zapoznaniu się z jego specyfikacją. W przypadku czyszczenia na wysokości istnieje możliwość użycia rusztowania lub zwyżki.

Usługa czyszczenia ogrodzeń Zadbamy również o wygląd Państwa ogrodzenia. Podobnie jak w przypadku elewacji dobieramy do danego zlecenia ciśnienie strumienia wody oraz sposób czyszczenia. Silnik spalinowy Briggs&Stratton 18 HP w naszej myjce oraz zbiornik wody zamontowany na samochodzie powodują, iż nie mamy potrzebujemy podłączenia urządzenia do mediów, ani określonego ciśnienia wody w kranie.

Usługa zabezpieczenia elewacji przed graffiti Zabezpieczenie powierzchni przed graffiti polega na pokryciu fragmentu elewacji (na całej szerokości budynku do wysokości około 3-4m) preparatem anty-graffiti który nakłada się w kilku warstwach, dzięki czemu uzyskuje się trwałą, lecz usuwalną powłokę ochronną, która izoluje powierzchnię elewacji od wszelkich zabrudzeń. Dzięki tej powłoce każde zabrudzenie (atmosferyczne, komunikacyjne, czy wykonane farbą, lakierem w aerozolu graffiti), nie wiąże się ze strukturą materiału elewacyjnego lecz utrzymuje się na wierzchniej warstwie powłoki ochronnej.

Zabezpieczenie może być również stosowane do ochrony przed graffiti innych powierzchni jak np. ogrodzenia, mury oporowe, wiadukty, okładziny kamienne i ceramiczne, elementy elewacyjne z blachy malowanej przemysłowo, kosztowne tablice reklamowe itp.

Niewątpliwą zaletą zabezpieczenia jest długi, określony i GWARANTOWANY – 7 letni okres trwałości, który w praktyce wynosi kilkanaście lat.
Więcej informacji na temat ofert otrzymają Państwo wysyłając email lub dzwoniąc pod podane w dziale kontakt numery telefonów. Działamy głównie na terenie miast takich jak Rzeszów, Mielec, Stalowa Wola, Sandomierz, Tarnobrzeg i okolice.Ciśnienie wysokociśnieniowe różnego rodzaju dachówki z osadów atmosferycznych, mchu i tym podobnych zabrudzeń odbywa się przy użyciu agregatu wysokociśnienowego OSTECH 350/17B zamontowanego na naszym samochodzie oraz odpowiedniej zwyżki dobranej do danego zlecenia. W przypadku zleceń gdzie nie można używać zwyżki ani podestu korzystamy z pomocy firmy alpinistycznej z którą ściśle współpracujemy. Czyszczenie dachów z mchów lub zabrudzonych różnymi czynnikami atmosferycznymi odbywa się więc bardzo sprawnie. Po doczyszczeniu wskazanej przez Państwa powierzchni istnieje możliwość jej impregnacji.

Usługa czyszczenia dachówki Polega na usunięciu zabrudzeń wynikających z działań atmosferycznych, rdzy, mchów lub innych organizmów pochodzenia organicznego. Odpowiednio dobrane ciśnienie i dysza czyszcząca pozwalają czyścić dachówkę bardzo dokładnie. Współpracujemy z firmą alpinistyczną, a więc wykonywana usługa będzie fachowo i na wysokim poziomie jakościowym.

Usługa impregnacji dachu Po wykonanej usłudze czyszczenia oferujemy zabezpieczenie, czyli impregnację dachu przed ponownym pojawieniem się grzybów czy mchów. Nałożenie odpowiedniej warstwy preparatu spowalnia także proces zabrudzenia dachówki przez czynniki atmosferyczne.

Czyścimy różne rodzaje pokryć dachowych: - dachówka ceramiczna - dachówka cementowa - papa - blacha

Po usunięciu wszelkich zabrudzeń istnieje możliwość impregnacji dachu przed ponownym osadzaniem się na niej grzybów i mchów. Działamy głównie na terenie miast takich jak Rzeszów, Mielec, Stalowa Wola, Sandomierz, Tarnobrzeg i okolice.

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU CLEAN24net
CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ RZESZÓW, MIELEC, LUBLIN - galeria
CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ RZESZÓW, MIELEC, LUBLIN Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 12)
Poprzednia usługa: Kompleksowe remonty mieszkań Zachodniopomorskie   Następna usługa: Kursy przygotowawcze w Gdyńskiej Akademii Sztuki