favore.pl
I - DOM I - BUDYNEK !! Inteligenty !! EXTRA ZOBACZ !!

I - DOM I - BUDYNEK !! Inteligenty !! EXTRA ZOBACZ !! nr 2793

Lokalizacja: Katowice (woj. śląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, CS Group Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz Panorama Firm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Centrum Komputerowe MICROMAN Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Al. Roździeńskiego 188b
40-203 Katowice

tel: 32 782922032 7829220
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

ZOBACZ

I-DOM

I-BUDYNEK

Nasza KONCEPCJA

W oparciu o liczne dotychczasowe doświadczenia w realizacji inteligentnych budynków, przygotowaliśmy specjalną ofertę inteligentnego budynku dla użytkowników indywidualnych, którą nazwaliśmy "i-dom". Oferta ta uwzględnia specyficzne potrzeby i wymagania klientów, zapewnia pełną elastyczność i możliwość konfiguracji wszystkich urządzeń, zgodnie z nawet najbardziej nietypowymi wymaganiami klientów.

Istotą tego rozwiązania jest ścisłe współdziałanie wszystkich instalacji wykonanych w budynku (m.in. zasilania, oświetlenia, klimatyzacji, ogrzewania, okien, bram, zabezpieczeń i monitoringu, audio-video, telekomunikacji oraz sieci informatycznej). Wszystkie te instalacje działają pod nadzorem zintegrowanego systemu zarządzania budynkiem (IBMS).Umiejętne wykorzystanie najnowszych technologii sprawia, że mieszkańcy Inteligentnego Domu mogą żyć w nim bezpiecznie, komfortowo i ekonomicznie.

Naszym klientom oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie określenia wymagań i funkcjonalności przyszłego systemu. Dopiero na tej podstawie tworzymy indywidualny projekt "pod klucz" - każdy dom jest inny i posiada swój niepowtarzalny styl i charakter, a jego infrastruktura techniczna musi być idealnie dopasowana do potrzeb mieszkańców. Projekt systemu "i-dom" można wykonać na bazie już istniejącego budynku, jak i równolegle z projektem architektonicznym.
Wykonując instalacje kładziemy nacisk na najwyższą jakość realizacji. W naszą pracę, na każdym etapie wkładamy nie tylko naszą wiedzę, ale też osobiste zaangażowanie, gdyż jesteśmy przekonani, że tylko w ten sposób możemy usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów.

BEZPIECZEŃSTWO

Zabezpieczenia najnowszej generacji mają przede wszystkim skutecznie zapobiegać potencjalnym niebezpieczeństwom.

KOMFORT

Automatyczne sterowanie wszystkimi urządzeniami w budynku oraz możliwość ich kontroli praktycznie z dowolnego miejsca pobytu (dom, praca, podróż), zapewniają niespotykany dotychczas komfort i wygodę.


EKONOMIKA

Twój dom dzięki swojej "inteligencji" potrafi znacząco (nawet do 50%) obniżyć koszty eksploatacji, w porównaniu do konwencjonalnych instalacji.


DOM MYŚLI

Kiedy zastanawiamy się, jak będą wyglądały domy przyszłości, z reguły mamy przed oczami wizję zautomatyzowanego budynku, w którym wszystkie urządzenia podłączone są do zaawansowanego systemu komputerowego. W takim domu na przykład światła, bramy i rolety uruchamiane są za pomocą głosu mieszkańców, a program czuwający nad całym domem włącza na 10 minut przed zaplanowaną pobudką ekspres do kawy, by ta czekała na nas tuż po przebudzeniu.


Inteligentny BUDYNEK

Choć trudno podać jednoznaczną definicję, terminem "inteligentny budynek" określane są budynki (biurowe, mieszkalne, przemysłowe) posiadające zintegrowany system zarządzania (IBMS), obejmujący wiele autonomicznie pracujących układów automatyki. W pierwotnych planach idea inteligentnego budynku miała obejmować tylko niektóre instalacje budynkowe (oświetleniową, alarmową i grzewczą), jednakże rozwój technologii spowodował, że dziś systemy te integrują wiele dodatkowych układów, w tym sieci komputerowe, telefoniczne, systemy multimedialne i automatykę (np. sterowanie roletami, bramami, nawadnianiem ogrodów).


FUNKCJE

Każdy zaprojektowany i zrealizowany przez nas system inteligentnego domu jest inny. Poszczególne elementy każdego z systemów dobrane i zintegrowane są ściśle do potrzeb jego użytkowników - potrzeb nie tylko obecnych, ale także przyszłych. Dzięki praktycznie nieograniczonej możliwości wzajemnego konfigurowania reakcji tych elementów i programowania ich działania, użytkownicy zyskują narzędzie, które jest w stanie doskonale spełniać ich zachcianki i potrzeby dla zapewnienia sobie komfortu, bezpieczeństwa i ekonomicznej eksploatacji.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Centrum Komputerowe MICROMAN Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Al. Roździeńskiego 188b
40-203 Katowice

tel: 32 782922032 7829220
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
I - DOM I - BUDYNEK !! Inteligenty !! EXTRA ZOBACZ !! - galeria
I - DOM I - BUDYNEK !! Inteligenty !! EXTRA ZOBACZ !! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Bardzo czysta woda z silną rybą   Następna usługa: POMIMO IV RZECZYPOSPOLITEJ RYBA WCIĄŻ BIERZE !!