Kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek, ulotki,

Kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek, ulotki, nr 344140

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Cena
Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
SUNLANDER Corporation
Wyślij e-mail
Biuro terenowe: Zabierzów Bocheński 361
32-007 Zabierzów Bocheński

tel: (12)-281-68-35
Biuro terenowe czynne codziennie od godziny 9:00 do godziny 18:00
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
nd: 10:00-14:00
Zamówienia przyjmujemy mailowo przez 24/h oraz pod numerem telefonów komórkowych
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
KOLPORTAŻ ULOTEK GAZETEK ITP.

Specjalizujemy się w kolportażu materiałów reklamowych do ponad 16 milionów gospodarstw domowych oraz firm. Zasięg naszej działalności obejmuje obszar całej Polski (aglomeracje jak i małe miejscowości).Również zajmujemy się grafiką, fotografią, drukiem i plakatowaniem.

Spośród firm dystrybucyjnych wyróżnia nas:
-Kompleksowość usług
-Brak podwykonawców
-odbiór reklam własnym transportem


Nasz potencjał:
• W każdym tygodniu docieramy do ponad 20 000 000 mieszkań
• W ciągu roku dystrybuujemy ponad Wyślij e-mail przesyłek
• Dysponujemy 4 000 m powierzchni magazynowej i ponad 80 samochodami w 44 placówkach w kraju
• Posiadamy własną sieć 4000 wyszkolonych dystrybutorów i kolporterów

Kolportaż druków bezadresowych:

Od początku swojej działalności firma zajmuje się kolportażem druków bezadresowych. Tego typu akcja marketingowa cieszy się dużą popularnością wśród wielkich sieci handlowych oraz mniejszych organizacji mających na celu skuteczną reklamę swojej oferty wśród potencjalnych klientów. Kolportaż druków bezadresowych jest zarazem tanią jak i wyjątkowo owocną formą dotarcia do szerokiej gamy odbiorców.

Strategia kolportażu:

Dystrybucja rozpoczyna się w momencie wydania materiałów reklamowych. Jedną trzecią procesu kolportażu, wykonywanego w małych miejscowościach o zabudowie jednorodzinnej, wykonują mobilne grupy Kolporterów złożone z 4-8 osób, wraz z zabezpieczeniem logistycznym w postaci samochodów.
Szef grupy odpowiada za skuteczność dystrybucji wykonywanej przez jego zespół. W sposób uporządkowany rozdziela zadania,obszar wykonywania kolportażu oraz materiały reklamowe. Taki system działań jest szczególnie skuteczny, ponieważ przewodniczący grupy w bardzo łatwy sposób kontroluje jakość wykonywania obowiązków przez wszystkich pracowników mu podległych. Ponadto dysponujemy kolporterami pracującymi poza grupą. Osoby te mieszkają w swoim rejonie kolportażu, znają bardzo dobrze obsługiwany teren. Zdobyte przez nas doświadczenie pokazało iż taka formuła kolportażu jest najskuteczniejsza. Na nasze wynika pracuje stała, zaufana grupa pracowników.

Szczegółowe raporty z przeprowadzonego kolportażu kolporterzy oddają głównemu koordynatorowi w wyznaczonym terminie. Na podstawie sprawozdań przeprowadzana jest szczegółowa kontrola wewnętrzna, przez specjalnie w tym celu zatrudnione osoby. Kontrolerzy nie znają głównego koordynatora oraz kolporterów. Taka czynność zapewnia całkowitą bezstronność kontroli.

OPIS USŁUG:

Dystrybucja Adresowa:

Proponujemy Państwu również dystrybucje Adresową, głównie do firm i instytucji przeprowadzaną na podstawie bazy danych klientów, wraz z potwierdzeniem zrealizowania zadania.

KOLPORTAŻ BEZADRESOWY:

Usługa polega na doręczaniu materiałów reklamowych do wszystkich obiektów mieszkalnych oraz firm i instytucji na danym rejonie. Materiału reklamowe mogą być doręczane do skrzynek pocztowych lub zostawiane na wycieraczkach lub klamkach.

KOLPORTAŻ ADRESOWY:

Dystrybucja materiałów reklamowych, folderów, czasopism i innych przesyłek bezpośrednio pod wskazany adres, najczęściej do odbiorcy instytucjonalnego. Decydując się na kolportaż adresowy mają Państwo możliwość wyboru usługi zarówno bez potwierdzenia, jak również za potwierdzeniem odbioru przesyłki reklamowej.

Wielu Klientom zależy na dotarciu do specyficznej, wyselekcjonowanej grupy odbiorców z danej branży. Dzięki dobrze stworzonej bazie danych przesyłka reklamowa trafia we właściwe ręce.

KOLPORTAŻ NARĘCZNY:

Usługa polegająca na rozdawaniu materiałów reklamowych bezpośrednio do rąk odbiorców.

KOLPORTAŻ DEDYKOWANY:

Usługa polegająca na doręczaniu materiałów reklamowych np. za wycieraczki samochodów.

Dla klienta:

* Posiadamy mapy ułatwiające wybór terenów kolportażu
* możliwość wyboru miejscowości jak i wybranych rejonów kolportażu w miastach
* automatyczne wyliczenie potrzebnego nakładu
* przesłanie informacji o wybranych rejonach do centrali
* pełna kontrola nad wyborem terenu kolportażu

*Krótkie terminy realizacji zleceń
*Dokładne raportowanie z przebiegu dystrybucji
*Odbiór ulotek, gazetek itp. Z siedziby państwa firmy
*Niskie ceny
*Wystawiamy faktury VAT

KOLPORTAŻ BEZADRESOWY:
Firma reklamowa SUNLANDER Corporation zapewnia kompleksową obsługę akcji typu direct mail – odpowiada za procesy drukowania, pakowania, sortowania, logistyki i doręczeń druków marketingowych i adresowych. Potencjał naszej struktury dystrybucyjnej to prawie 3 miliony doręczeń dziennie. Przez 4 lata skutecznie doręczyliśmy klientom placówek handlowych i usługowych, konsumentom i mieszkańcom miast i wsi miliardy sztuk materiałów reklamowych i przesyłek adresowych.

Jakość dystrybucji prowadzonej przez firme reklamową SUNLANDER Corporation jest kontrolowana w ramach systemu Check, którego fundamentami są: wiarygodne bazy danych, sprawny system planowania dystrybucji, kontrole wewnętrzne w trakcie dystrybucji oraz ankieta terenowa z udziałem przedstawicieli Klienta.

W ciągu miesiąca nasi kontrolerzy wspólnie z przedstawicielami Klientów docierają do ponad 800.000 mieszkań osiągając współczynnik odpowiedzi potwierdzających fakt dotarcia kolportowanych gazetek reklamowych na poziomie nie mniejszym niż 98%.
Firma reklamowa SUNLANDER Corporation jako Operator Pocztowy realizuje dystrybucję bezadresową zgodnie z najwyższymi standardami i w oparciu o obowiązujące prawo pocztowe.
• Do oddawczej skrzynki pocztowej tzw. "euroskrzynki"
• Pod drzwi
• Na klamkę
• Do zbiorczych pojemników (koszyków) usytuowanych przed wejściem lub na terenie budynku mieszkalnego czy osiedla

Zapraszamy do współpracy:

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące roznoszenia ulotek czy dostarczania katalogów do Państwa klientów. Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu chętnie pomożemy w wyborze najlepszej techniki reklamy i doradzimy czy lepiej sprawdzi się kolportaż ulotek czy dystrybucja katalogów do wybranych odbiorców, czy dostarczanie ulotek do skrzynek reklamowych jest lepsze dla Państwa firmy niż roznoszenie pod wycieraczki czy wieszanie ulotek na drzwi.Dystrybucja ulotek w całej Polsce.

Kolportaż w formie zwykłego roznoszenia ulotek do bloków czy też dystrybucja do skrzynek lub bezpośrednio do firm to wszystko zadania znane naszej firmie od dawna, więc jeśli zdecydują się Państwo powierzyć nam dystrybucję swoich reklam to dołożymy wszelkich starań aby Państwa usatysfakcjonować.

NASZE ATUTY:
- stała siatka dystrybutorów
- atrakcyjne rabaty ilościowe
- odbiór ulotek od klienta własnym transportem
- dogodne warunki płatności
- elastyczność działania
- II stopniowy system kontroli dostarczeń
- pracujemy 7 dni w tygodniu

Zapraszamy!

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 10 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU SUNLANDER
Kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek, ulotki, - galeria
Kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek, ulotki, Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Szkolenie SQL Oracle Toruń   Następna usługa: USŁUGI TRANSPORTOWE Z WINDĄ DO 1 TONY UDŹWIGU