INDYWID. KURS grafiki, redakcja reklam przygotowanie druku certyfik. UE

INDYWID. KURS grafiki, redakcja reklam przygotowanie druku certyfik. UE nr 393479

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: Między stacjami metra Stare Bielany a Wawrzyszew

INFORMACJE
Cena
1 990 / sztuka Rabat 5% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
MacPress (8)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Marcin Wnuk
Ośrodek Edukacji Komputerowej MacPress
Wyślij e-mail
Kasprowicza 62
01-836 Warszawa

tel: 602511950
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 5%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
nd: 10:00-14:00
Terminy zajęć i zakres programowy są ustalane indywidualnie z uczestnikami
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Kurs DTP i redakcji graficznej publikacji internetowych
Ośrodka Edukacji Komputerowej „MacPress”


Informacja o programie


Zadaniem kursu jest wyszkolenie kursanta w stopniu umożliwiającym mu podjęcie SAMODZIELNEJ pracy i wykonywanie zawodu grafika/operatora DTP, czyli projektanta i wykonawcy szaty graficznej folderów reklamowych, bannerów, grafiki internetowej, ulotek, książek i czasopism.
Zajęcia są prowadzone INDYWIDUALNIE kursant jest więc sam na sam z wykładowcą. Powoduje to nieporównanie lepsze i szybsze opanowanie materiału aniżeli w sytuacji zajęć grupowych.
 Nasz wykładowca to osoba z wyższym wykształceniem uniwersyteckim i ponad 15-letnią praktyką redakcyjną. Przez wiele lat prowadził kursy DTP w Publishing Institute autoryzowane stosownym certyfikatem przez Apple Computer IMC Poland.
Jego absolwentami są osoby przygotowujące np. Gazetę Policyjną i Super Express.
Redagował także przez pewien czas dział DTP w czasopiśmie poligraficznym „Vidart”.
Prowadził również zajęcia w Zespole Szkół Poligraficznych przy ul Stawki a wiec placówce o ugruntowanej renomie w całym kraju. Obecnie jest redaktorem naczelnym Polonia INFO International – pierwszego czasopisma dla Polaków w RFN, wydawanego pod patronatem marszałka Senatu RP.
Operator dtp to stosunkowo młody zawód i adepci naszych kursów nie mają większych kłopotów ze znalezieniem stosownej pracy – szczególnie w dobie koniunktury gospodarczej, a co za tym idzie – zwiększonego zapotrzebowania na specjalistów wykonujących materiały reklamowe.
Program kursu obejmuje naukę 3 dominujących na świecie programów DTP, a wiec Adobe Photoshopa, Adobe Illustratora i QuarkXPressa lub Adobe InDesigna.
Zajęcia obejmują ok. 17-20 dwugodzinnych sesji i w ramach tego czasu kursanci poznają zarówno teorię jak i praktykę przygotowywania profesjonalnych prac do druku.
Cena pełnego dwustopniowego kursu bez opłaty egzaminacyjnej to 1990 zl netto.

ADOBE PHOTOSHOP

Na naukę Adobe Photoshopa przeznaczamy połowę ogólnego czasu zajęć. W ramach tej części, kursanci zapoznają się z podstawowymi pojęciami grafiki bitowej. Poznają zasady selekcji, operacje na selekcjach, montaże kanałowe itp. a także tryby kolorystyczne i różnice między nimi, zasady korekcji barwnej i wszelkie narzędzia oferowane przez program Photoshop. Podczas dalszych zajęć uczniowie uczą się zasad interpolacji plików, korekcji barwy i kontrastu.
Po opanowaniu podstaw Photoshopa zajmujemy się efektami specjalnymi, fotomontażem i pracą na warstwach. Omawiane są także formaty zapisu, różnice i wymagania formatowe dla innych aplikacji. Kursant uczy się jak przygotować plik do druku na zwykłej drukarce, a jak to zrobić na potrzeby naświetlarki lub prezentacji multimedialnej
Generalnie zadaniem tej części kursu jest zapoznanie kursantów z pełnym spektrum możliwości Photoshopa oraz zasadami przygotowania plików do druku. Niezbędnym jest tu duża ilość ćwiczeń, toteż w miarę potrzeb wracamy w późniejszym czasie do Photoshopa aby kursanci nie mieli problemów ze swobodną operalizacją całości zdobytej wiedzy. W trakcie pracy kursanci samodzielnie wykonują prace będące następnie podstawą zaliczenia kursu i stworzenia własnego „Portfolio”.

ADOBE ILLUSTRATOR

Natepną aplikacją jest Adobe Illustrator. Program ten jest niezbędny do tworzenia grafiki wektorowej np. loga, znaki firmowe, herby itp. Po gruntownym poznaniu Photoshopa kursanci zwykle nie mają kłopotów z opanowaniem tego programu toteż najcześciej na Illustratora przeznaczamy 6-8 godzin. Kursanci podobnie jak wcześniej przygotowują sami prace bedące elementem końcowego opracowania dyplomowego.

QUARK XPRESS z elementami InDesign

Ostatnim programem jest QuarkXPress i Indesign. Podczas nauki Quarka kursanci zapoznają się z zasadami edycji graficznej, wymaganiami niezbędnymi dla utrzymania jedni kompozycyjnej oraz oczywiście dokładnie poznają możliwości samej aplikacji. Polem ćwiczeń jest początkowo opracowywanie wizytówek, potem prostych stron a wreszcie profesjonalnym łamaniem kolumn gazetowych lub folderów reklamowych.
Po opanowaniu tej części materialu, kursanci uczą się drukowania pliku w separacji, tworzeniem Postsciptu lub PDF-ów i przygotowaniem pliku do profesjonalnego druku lub prezentacji.  Warto zwrócić uwagę że nauka Quarka jest dziś zjawiskiem unikalnym. Wszystkie firmy uczą INDESIGNA choć tylko połowa agencji reklamowych z niego korzysta a WSZYSTKIE redakcje warszawskich gazet pracują QUARKIEM, zaś przesiadka z Quarka na InDesigna jest banalnie prosta ale w drugą stronę nie jest to już tak łatwe.

Kurs kończy sie egzaminem w trakcie którego kursanci samodzielnie przygotowuja publikacje od skanowania poczawszy, a na „skreceniu postcriptu” bądź wydruku do formatu pdf kończac. Certyfikat potwierdzajacy zdobyte umiejetnosci jest honorowany przez wszystkie firmy DTP, na terenie całej Unii Europejskiej

  • Nasze kursy posiadają autoryzacje Mazowieckiego Urzędu Pracy, a miarą ich jakości może być fakt że trzy lata temu dwoje absolwentów bez trudu uzyskało pracę w Super Ekspressie, a jedno znich mimo dość trudnego testu wstępnego, zostało przyjęte jako osoba z doświadczeniem w branży.
Prowadzący
mgr Marcin Wnuk


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

RABATY
Rabat 5 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
brak opinii neutralnych - pokaż wszystkie opinie
Panienka - INDYWID. KURS grafiki, redakcja reklam przygotowanie druku certyfik. UE
INDYWID. KURS grafiki, redakcja reklam przygotowanie druku certyfik. UE Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Faktoring dla firm spółek pomagamy odzyskać płynność finansową   Następna usługa: Sprzątanie opróżnianie mieszkań piwnic garaży