favore.pl
TŁUMACZENIA Z JĘZYKA JAPOŃSKIEGO I NA JĘZYK J.

TŁUMACZENIA Z JĘZYKA JAPOŃSKIEGO I NA JĘZYK J. nr 3942

Lokalizacja: cała Polska

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
75 / sztuka
Kontakt
Wyślij e-mail
tel: 501 495116501 495116
tel: 61 6417223.61 6417223.
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
OPIS USŁUGIJeśli szukacie Państwo oferty Wyślij e-mail , trafiliście Państwo pod dobry adres. Nam również jest bardzo miło.

 
Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne z języka japońskiego i na język japoński. Zajmujemy się tłumaczeniami biznesowymi, ekonomicznymi, technicznymi (w tym w szczególności tłumaczeniami z dziedziny IT), a także obsługą bezpośrednich kontaktów z japońskimi partnerami w interesach. Tłumaczymy wdrożenia japońskich technik zarządzania jakością i produktywnością TPM i TQM. Oferujemy również tłumaczenia przysięgłe. Wystawiamy faktury VAT.ORIENTACYJNA WYSOKOŚĆ STAWEK ZA TŁUMACZENIA

Stawki tłumaczeniowe zróżnicowane są w zależności od języka źródłowego i docelowego oraz techniki tłumaczeniowej, a także od wielkości zlecenia.

Stawka wyjściowa za tłumaczenia pisemne (za znormalizowaną stronę A-4) z języka japońskiego na język polski wynosi 75 PLN (plus 22% VAT).

Stawka wyjściowa za godzinę pracy tłumacza ustnego z języka japońskiego na polski to 110 PLN (plus 22% VAT).

Podane stawki orientacyjne bierzemy pod uwagę przy ustalaniu rzeczywistej wysokości stawek tłumaczeniowych.

RZECZYWISTA WYSOKOŚĆ STAWEK TŁUMACZENIOWYCH

Konkretne propozycje cenowe przedstawiane są klientowi w odpowiedzi na otrzymane Wyślij e-mail i zamieszczone w nim informacje dotyczące zlecenia.

Stawki powyższe mogą ulec zmniejszeniu, jeśli zamówienie opiewa na dłuższy czas lub większą ilość stron tłumaczenia. Priorytetowo traktujemy również zlecenia od naszych stałych klientów.

Większe stawki możemy sugerować wtedy, gdy tłumaczenie zlecane jest jako ekspresowe (do wykonania w trakcie 3 dni po przyjęciu zamówienia) lub też w innych przypadkach, kiedy wystąpią trudności w traktowaniu tłumaczenia jako standardowe.

JEDNOSTKI ROZLICZENIOWE

Stawki za wykonanie tłumaczeń pisemnych obejmują znormalizowaną stronę maszynopisu. Staramy się nie zaskakiwać klientów poprzez nieuczciwe zaniżanie ilości znaków na stronie i pozostajemy przy klasycznej definicji strony A-4, uznając za takową 1800 znaków z wliczeniem spacji (z niezrozumiałych dla nas względów, proponowana przez niektóre firmy definicja strony tłumaczenia pisemnego dotyczy częstokroć 1600, 1500, a niekiedy nawet i 1200 znaków, z wliczeniem spacji).

Stawki za wykonanie tłumaczeń ustnych obejmują każdą rozpoczętą godzinę tłumaczenia, rozumianego jako czas obecności tłumacza w ustalonym miejscu wykonania zlecenia i gotowości do pracy. W oparciu o uzgodnienia z klientem, możliwe jest ustalenie odrębnych stawek za dzień lub inny okres pracy tłumacza ustnego.

Tłumaczenia przysiegłe rozliczane są w oparciu o indywidualne uzgodnienia z klientem.

Indywidualnie z klientem ustalamy także stawki za godzinę, dzień lub inny okres pracy tłumacza towarzyszącego. Stawki te są z reguły mniejsze niż stawki tłumacza ustnego.

INNE KOSZTY

Jeśli realizacja zlecenia wymaga dojazdu tłumacza na miejsce wykonywania zlecenia, oczekuje się iż klient pokryje koszty dojazdu, zakwaterowania i wyżywienia tłumacza. Możemy zaproponować pokrycie należności za dojazd i zakwaterowanie tłumacza przez klienta na miejscu lub też wyszczególnienie tych sum na fakturze. Przed wykonaniem większych zleceń możemy proponować wpłatę zaliczki na pokrycie kosztów własnych tłumacza. Przy wyjazdach zagranicznych tłumacza klient z reguły pokrywa także koszty ubezpieczenia tłumacza.
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPCJE DODATKOWE
Tłumaczenia ustne. rozwiń Cena: 35 zł Tłumaczenie ustne 1h.
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
75 / sztuka
Kontakt
Wyślij e-mail
tel: 501 495116501 495116
tel: 61 6417223.61 6417223.
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
TŁUMACZENIA Z JĘZYKA JAPOŃSKIEGO I NA JĘZYK J. - galeria
TŁUMACZENIA Z JĘZYKA JAPOŃSKIEGO I NA JĘZYK J. Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Gimnastyka artystyczna! Zapraszamy dzieci!   Następna usługa: Fitness Club Wega, Solarium, Treningi i kursy !!