favore.pl
Brak zdjęcia

INSTALACJE ANTENOWE, DOMOFONY, ALARMY, TV HOTELOWA nr 403467

Lokalizacja: Duszniki Zdrój, Kłodzko, Lądek Zdrój, Szczytn (woj. dolnośląskie)Więcej: Serwis znajduje się przy ulicy Świerczewskiego 21 w Dusznikach Zdroju

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
Duszniki
tel: 531 446 449531 446 449
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
www.martronix.pl
rozwiń
OPIS USŁUGI

 

Raz zaprojektowany i wykonany szkielet instalacji antenowej powinien być uniwersalny przez wiele lat i umożliwiać podłączanie do niego coraz to nowocześniejszych urządzeń bez zasadniczej ingerencji w jego strukturę. Instalacja powinna umożliwiać podłączenie sygnałów telewizji naziemnej, satelitarnej i kablowej, a w razie potrzeby również innych sygnałów wizji jak np. sygnał z kamer telewizji dozorowej. Firma nasza buduje instalacje antenowe w oparciu o nowoczesny sprzęt posiadający homologacje oraz spełniający wszystkie wymagania techniczne dla tego typu sprzętu. System rozprowadzenia sygnału w budynku zapewnia odbiorcą niezależny i bez zakłóceń odbiór sygnałów telewizyjnych i radiowych.

Nowoczesne instalacje zbiorcze umożliwiają odbiór programów telewizji naziemnej analogowej oraz cyfrowej (DVB–T), jak również programów satelitarnych. Systemy te wymagają montażu tylko jednego zestawu anten odbiorczych dla całego budynku, elementów dystrybucji sygnału, okablowania oraz końcowych gniazd w poszczególnych mieszkaniach.

Na życzenie inwestora wykonujemy pełną dokumentacje budowanych instalacji antenowych. Wykonujemy również modernizację oraz konserwację już istniejących instalacji antenowych.

 

Projektując systemy zabezpieczeń technicznych, zdajemy sobie w pełni sprawę z tego, jak bardzo jest to odpowiedzialne zadanie. Proponujemy Państwu fachową pomoc podczas projektowania systemu alarmowego podchodząc do każdego klienta indywidualnie uwzględniając jego uwagi i wymagania.

Podstawowa funkcja systemu alarmowego to wykrywanie oraz sygnalizowanie nienormalnych warunków wskazujących na zaistnienie niebezpieczeństwa. Nasza firma bardzo rygorystycznie pilnuje, aby na tych etapach nie wystąpiły żadne nieprawidłowości, ponieważ to one właśnie potrafią bardzo negatywnie wpłynąć na całokształt systemu alarmowego, oraz na skuteczność jego działania.

Także proponowany przez nas monitoring wizyjny dzięki zaawansowanej technologii znakomicie sprawdzi się w hotelach, obiektach sportowych i innych miejscach o intensywnym ruchu. Każdy system wizyjny jest indywidualnie projektowany, w zależności od potrzeb. Pracujemy na rozmaitych systemach alarmowych m.in. dsc, satel, risco, imperial, galaxy i innych.

Specjalizujemy się w projektowaniu, budowie, modernizacji oraz konserwacji zbiorczych instalacji telewizyjnych. Instalacja satelitarna hotelowa jest podstawowym elementem przyczyniającym się do czerpania zysków przez hotel. Dzięki bogatemu doświadczeniu, potrafimy uzyskać sygnał telewizyjny o wysokiej jakości i wyrównanym poziomie, także w rozległych obiektach. Należy pamiętać iż nawet najlepsze odbiorniki telewizyjne nie będą wyświetlały doskonałego obrazu jeśli instalacja nie jest wykonana we właściwy sposób, dbając o szczegóły w najdrobniejszych elementach. Rozwiązanie techniczne tego zagadnienia polega na bardzo złożonej konfiguracji urządzeń takich jak stacje czołowe, modulatory, wzmacniacze, które pozwalają nam na doprowadzenie kanałów satelitarnych do pokoi hotelowych. Sygnał jest transmitowany ze stacji poprzez sieć światłowodową i koncentryczną do abonentów. W pomieszczeniu stacji zabudowane są zazwyczaj nadajniki światłowodowe służące do rozesłania sygnału do sieci TV kablowej. Zaletą tego systemu jest to, iż nie potrzebujemy już dekodera cyfrowego przy każdym odbiorniku końcowym, co znacznie zmniejsza nam koszty

 

Domofon jest autonomicznym systemem komunikacji głosowej do użytku w obrębie budynku lub zbioru małych budynków, funkcjonujący niezależnie od publicznej sieci telefonicznej. System wideodomofonowy wypada znacznie korzystniej w kwestiach bezpieczeństwa i wygody użytkowania niż domofon. Wideodomofon to w obecnych czasach nie tylko urządzenie pozwalające widzieć z kim rozmawiamy, producenci wyposażają monitory w dodatkowe funkcje np. pamięć obrazów. Wykonujemy kompletne instalacje domofonowe i wideodomofonowe na potrzeby klientów indywidualnych, firm, instytucji - w pojedynczych budynkach, blokach i osiedlach. Wykonujemy instalacje od podstaw, na istniejącym okablowaniu oraz zajmujemy się modernizacją lub wymianą istniejących systemów. Doradzając Państwu nasze systemy staramy się zawsze uniknąć ewentualnych późniejszych problemów z ich eksploatacją. Na wszystkie nasze instalacje udzielamy gwarancji i świadczymy usługi stałej konserwacji.

Oferta firmy MarTronix i inne usługi dostępne w pełni na nasze stronie internetowej. Wyślij e-mail

 

Firma prowadzi usługi na terenie całej Polski

Nasza oferta jest kompleksowa, przez co staramy się realizować obiekty od początku do końca we własnym zakresie. Oferujemy dodatkowe usługi consultingowe, z uwagi na posiadane doświadczenie w integracji urządzeń pochodzących od różnych producentów i komunikujących się w różnych protokołach. Jesteśmy dla Państwa.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
Duszniki
tel: 531 446 449531 446 449
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
www.martronix.pl
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU MarTronix

INSTALACJE ANTENOWE, DOMOFONY, ALARMY, TV HOTELOWA Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Dekoracyjne artystyczne malarstwo ścienne , fresk   Następna usługa: Skup Aut - GOTÓWKA - 510 876 600 Dojazd GRATIS