favore.pl
Favore.plUsługiUsługi elektronika, foto, wideoUsługi instalacje elektroniczne, rtvUsługi alarmy

Instalacje antywłamaniowe, alarmy antywłamaniowe

Chcesz zabezpieczyć swój dom przed włamaniem? Tu zebraliśmy uslugi fachowców od systemów alarmowych o różnych zastosowaniach. Czujki wewnętrzne i zewnętrzne, detektory ruchu, sygnalizatory, szyfratory oraz kompleksowa obsługa związana z instalacja, okablowaniem, konfiguracją i serwisem. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Uważasz, że w Twoim domu przydałaby się instalacja przeciwpożarowa? A może boisz się włamania i chcesz zainstalować alarm? Wszelkie usługi związane z instalacjami alarmowymi i przeciwpożarowymi zapewnią Ci nasi specjaliści!

Opisz dokładnie, jaka instalacja Cię interesuje, termin montażu itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 8  

Ochrona domu przed włamaniem- co wybrać?

Dom powinien kojarzyć się z takimi pojęciami jak: bezpieczeństwo, ciepło, rodzina. O ile dwa ostatnie jesteśmy w stanie stworzyć i pielęgnować bez użycia technologii, tak w przypadku zapewnienia bezpieczeństwa musimy sięgnąć po odpowiednie produkty. W języku polskim często używa się popularnego powiedzenia ,,okazja czyni złodzieja”. Nie pozwól, aby złodziej napotkał taką „okazję” w Twoim domu i zadbaj o odpowiednią instalację antywłamaniową .

Jednym z najlepszych rozwiązań będzie wyposażenie domu w kompleksowy system alarmowy . Aby wybrać odpowiedni, należy dobrać go do wielkości naszego domu, funkcjonalności, które nas interesują, a także urządzeń, z których chcielibyśmy z niego korzystać. System alarmowy składa się z wielu urządzeń, którymi są: centrala, różnego rodzaju czujniki, urządzenie, z którego można sterować systemem, sygnalizator. Centrala kieruje pracą systemu alarmowego i komunikacją pomiędzy czujnikami a sygnalizatorami. Wśród czujników można wyróżnić czujniki ruchu (PIR, dualne, mikrofalowe), zmierzchu (uruchamia światło w przypadku braku zmroku), wibracyjne (w przypadku zbicia szyby, czy próby uszkodzenia drzwi wejściowych).

Do systemu alarmowego warto dobrać odpowiedni system kamer do monitoringu . Obecnie na rynku istnieje duży wybór zestawów kamer dostosowanych do powierzchni i położenia. Możliwe jest również podłączenie monitoringu do Internetu, dzięki czemu na naszym smartphonie możemy bezpośrednio zobaczyć, co się dzieje w naszym domu, będąc w pracy czy na wakacjach.

Jeżeli chcemy zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo naszym domownikom, warto zastanowić się nad kontaktem z firmą zajmującą się instalacjami antywłamaniowymi . Dostarczą oni fachową poradę i pomogą dobrać odpowiedni dla naszego domu system alarmowy.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację