Oferujemy Państwu dostawy wody źródlanej Żywiec Perła do firm i instytucji znajdujących sie na terenie Powiatu Cieszyńskiego i Bielskiego jak i w miastach Cieszyn, Bielsko, Pszczyna, Żywiec, Jastrzębie, Wodzisław Śląski, Kęty, Goczałkowice, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Wisła, Ustroń, Goleszów.

Nasza elastyczność w zakresie cen i dostaw pozwoli Państwu zapomnieć o problemie z czystą wodą do picia.

ŻYWIEC PERŁA – woda z serca Żywieckiego Parku Krajobrazowego posiada wszelkie walory wód źródlanych, jest czerpana z ujęcia wysoko w górze Prusów w Żabnicy, co daje pierwotną czystość naszej wody.

Jej doskonały skład chemiczny i mineralny jest potwierdzony atestem Państwowego Zakładu Higieny. Może być pita w każdym okresie życia, przez osoby w każdym wieku i nie posiada żadnych przeciwwskazań ograniczających ilość jej spożywania.
Jej delikatny i słodki smak spowodowany jest naturalnym składem mineralnym, całkowicie zachowywanym podczas procesu rozlewania, w czasie którego nie stosuje się żadnych procesów chemicznych.




- średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)