favore.pl
Favore.plUsługiUsługi rozrywka, imprezy i sztuka

Usługi gastronomiczne

Organizujesz bankiet firmowy lub rodzinną imprezę? Szukasz miejsca, gdzie można dobrze zjeść? Chcesz zatrudnić specjalistę od zdrowego żywienia? Tu zgromadziliśmy szeroką gamę ofert związanych z gastronomią. Skomponuj idealne menu lub zaufaj fachowcom, którzy zaspokoją każdy gust. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Interesują Cię usługi cateringowe lub dostawy żywności? Szukasz klimatycznych kawiarni, lodziarni i cukierni lub restauracji o dobrych opiniach? A może prowadzisz lokal gastronomiczny i szukasz kucharzy, kelnerów oraz barmanów?

Wyszukaj interesujące Cię usługi i oferty kierując się kategoriami lub opisz dokładnie, czego szukasz, w jakim zakresie, terminie itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 91  

W Polsce coraz bardziej popularne zaczyna być organizowanie przyjęć. Istnieje wiele powodów do ich organizacji. Począwszy od rocznic, przez urodziny, aż po różne firmowe eventy, przyjęcia oraz bankiety mające na celu uczcić czyjś indywidualny sukces. Do organizacji takiej imprezy bardzo często wynajmuje się salę lub na przykład pomieszczenie hotelowe. Organizacja imprezy często idzie w parze z poczęstunkiem, dlatego dużą rolę odgrywają tutaj usługi gastronomiczne. Aby z nich skorzystać, zazwyczaj wynajmuje się restaurację, udostępniającą takie usługi. Wówczas gwarantuje nam dowóz potraw, rozmieszczenie, podgrzanie oraz obsługę kelnerów i barmanów przez całą noc. Z reguły na przyjęciach spotykamy się z bufetem. Zaproszeni goście mogą sami zdecydować co zjeść, wybierając potrawy z wielu stołów. Wokół ludzi krążą kelnerzy trzymający porządek oraz uzupełniają potrawy, których brakuje lub sprzątają ze stołów, gdy dany posiłek zostanie zjedzony. Na imprezach, tak jak i weselach, zwykle osobo stoi bar. Tam barmani zawsze z przyjemnością podadzą nam to na co mamy ochotę. Do wyboru mamy różne rodzaje alkoholi. Barmani otwierają butelki wina, nalewają whiskey, ale również parzą kawę czy herbatę. Kursy barmańskie do pracy w tego typu miejscach nie są wymagane, jednak zawsze większe zainteresowanie wzbudzi barman posiadający umiejętność robienia wszelkiego rodzaju drinków.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację