MASZ FIRMĘ? SZKOLENIE BHP --- NIE PŁAĆ MANDATÓW!

MASZ FIRMĘ? SZKOLENIE BHP --- NIE PŁAĆ MANDATÓW! nr 4429

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Cena
90 / sztuka
Kontakt
Wyślij e-mail
tel: 503 409503
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI


 
Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mail
Wyślij e-mail d9e2.jpg" alt="" />
 
 
 
 

KAŻDY PRACODAWCA (NAWET TEN ZATRUDNIAJĄCY 1 PRACOWNIKA) MUSI MIEĆ UKOŃCZONE SZKOLENIE OKRESOWE BHP DLA PRACODAWCÓW I INNYCH OSÓB KIERUJĄCYCH PRACOWNIKAMI Z ZAKRESU BHP.

Z DOŚWIADCZENIA MOŻEMY POWIDZIEĆ ŻE PRZY KAŻDEJ KONTROLI PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY ŻĄDA OD PRACODAWCY POŚWIADCZENIA ODBYCIA TAKIEGO SZKOLENIA (ZAŚWIADCZENIA)

DZISIAJ PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY MOŻE JEDNORAZOWO UKARAĆ PRACODAWCĘ ZA BRAK TAKIEGO SZKOLENIA MANDATEM W WYSOKOŚCI DO  1000 ZŁ

OD 1 LIPCA KARA  TA MA WZROSNĄĆ DO MAKSYMALNEJ KWOTY 5000 ZŁ.

ODBYCIE TEGO SZKOLENIA UPRAWNIA PRACODAWCĘ DO PRZESZKALANIA SWOICH PRACOWNIKÓW Z ZAKRESU BHP W RAMACH SZKOLENIA WSTĘPNEGO OGÓLNEGO - RAZEM Z ZAŚWIADCZENIEM PRZESYŁAMY WZÓR TAKIEGO ZAŚWIADCZENIA - (PRACOWNIK PISEMNIE POTWIERDZA ŻE PRZESZKOLIŁ GO PRACODAWCA

SZKOLENIE BHP- DLA PRACODAWCÓW I KIEROWNIKÓW

BEZ WYCHODZENIA Z DOMU, BEZ UCZĘSZCZANIA NA ZAJĘCIA- W FORMIE SAMOKSZTAŁCENIA KIEROWANEGO - NA ODLEGŁOŚĆ.

JAK?

OTRZYMUJECIE PAŃSTWO OD NAS MATERIAŁY SZKOLENIOWE, 

MACIE 1-2 TYGODNIE NA ZAPOZNANIE SIĘ I WYPEŁNIENIE ZAŁĄCZONEGO TESTU

CZY TAK MOŻNA?

Obowiązujące przepisy zezwalają na prowadzenie szkoleń okresowych bhp dla niektórych grup zawodowych (PRACODAWCÓW, KIEROWNIKÓW I PRACOWNIKÓW BIUROWYCH) tzw. "metodą na odległość". Oznacza to, że można odbyć szkolenie bez konieczności uczestnictwa na zajęciach a poprzez "samokształcenie kierowane" na podstawie otrzymanych materiałów szkoleniowych oraz po zaliczeniu testu sprawdzającego.

Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzacie Państwo przede wszystkim swój cenny czas.

NASZA FIRMA JUŻ OD PONAD 4 LAT PROWADZI DZIAŁALNOŚĆ USŁUG Z ZAKRESU BHP i OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ. NASZE TRADYCJE USŁUG BHP SIĘGAJĄ JESZCZE DALEJ - TO PONAD 27 LAT WYKONYWANIA ZAWODU BHP-owca - JEDNYM SŁOWEM DOŚWIADCZENIE KTÓREGO NIE DA SIĘ NICZYM INNYM ZASTĄPIĆ.

ŚWIADCZYMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEGO KRAJU 

NASI KLIENCI (A BYŁO JUŻ ICH PONAD 3000 FIRM) CENIĄ SOBIE NASZE USŁUGI - A TO WSZYSTKO PRZEZ TO ŻE MY CENIMY NASZYCH KLIENTÓW!! 

DOŚWIADCZENIE PRZY OBSŁUDZE MAŁYCH, ŚREDNICH, DUŻYCH  I BARDZO DUŻYCH  FIRM  NAUCZYŁO NAS ROZWIĄZYWAĆ PROBLEMY NASZYCH KLIENTÓW. 

SĄ TO ZWYKLE PROBLEMY PRZED KONTROLĄ, PO KONTROLI I TE NAJGORSZE - W CHWILI KIEDY STANIE SIĘ WYPADEK PRZY PRACY.

NAJWAŻNIEJSZYM JEST ZROZUMIEĆ ŻE O BHP W FIRMIE TRZEBA POMYŚLEĆ WCZEŚNIEJ  - ZANIM NADEJDZIE KONTROLA , ZANIM NASTĄPI WYPADEK.......

  Przedmiotem aukcji jest szkolenie dla 1 osoby - pracodawcy lub osoby kierującej pracownikami - w cenie 90 zł brutto.

Każdy uczestnik szkolenia rejestrowany jest w specjalnych dziennikach szkoleniowych.

Dzienniki a także rejestr wystawianych zaświadczeń prowadzony jest a następnie archiwizowany w siedzibie naszej firmy - tak ażeby w każdej chwili Państwowa Inspekcja Pracy mogła potwierdzić czy taka osoba była przez nas szkolona.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje oryginał zaświadczenia, potwierdzający odbycie szkolenia. Zaświadczenie dodatkowo opatrzone jest specjalną wytłoczoną pieczątką naszej firmy. Każde zaświadczenie ma swój unikatowy numer .

I oczywiście częste pytanie: "Czy Państwowa Inspekcja Pracy podczas kontroli nie będzie miała zastrzeżeń do zaświadczenia i formy szkolenia?"

Nasze zaświadczenia (wystawiliśmy ich ponad 13000  na przestrzeni 4 lat) są cały czas kontrolowane i sprawdzane. Tylko w kilku przypadkach Państwowa Inspekcja Pracy sprawdzała autentyczność naszej firmy - i kontrolowała dokumenty naszej firmy, uprawniające nas do przeprowadzania takich szkoleń. Dlatego też razem z zaśwwiadczeniem wysyłamy dokumenty naszej firmy uprawniające nas do przeprowadzania tych szkoleń- tak aby podczas kontroli można było je okazać.

Na każde szkolenie wystawiamy fakturę VAT 

SZKOLENIE WAŻNE BĘDZIE NA OKRES 5 LAT OD DATY UKOŃCZENIA

CEL SZKOLENIA:

Celem szkolenia jest przede wszystkim aktualizacja i uzupełnienie wiadomości i umiejętności z zakresu:

1. oceny zagrożeń występujących w procesach pracy oraz ryzyka związanego z tymi zagrożeniami

2. kształtowania bezpiecznych i higienicznych warunków pracy

3. ochrony pracowników przed zagrożeniami związanymi z wykonywaną pracą.

UCZESTNICY SZKOLENIA:

Szkolenie jest przeznaczone dla pracodawców - kierowników (dyrektorów) zakładów pracy oraz ich zastępców, w tym osób kierujących przedsiebiorstwami państwowymi, spółkami, zakładami prywatnymi, urzędami, spółdzielniami itp.

UCZESTNICY SZKOLENIA OTRZYMUJĄ NASTEPUJĄCE MATERIAŁY SZKOLENIOWE:

1. Poradnik z zakresu bhp dla pracodawcy

2. Prawo pracy dla pracodawcy

3. Znowelizowany kodeks pracy

4. Zestawy testowe

5. Wykaz podstwowych aktów prawnych

WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY PRZEPROWADZANEGO SZKOLENIA OTRZYMACIE PAŃSTWO W E-MAILU


 

 

B


 

Pod telefonem jestem osiągalny codziennie od godziny 17:00. Wieczorem odpowiadam na wszystkie maile. Jeżeli bardzo zależy Ci na szybkiej wysyłce - napisz maila o treści express.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
MASZ FIRMĘ? SZKOLENIE BHP --- NIE PŁAĆ MANDATÓW! - galeria
MASZ FIRMĘ? SZKOLENIE BHP --- NIE PŁAĆ MANDATÓW! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Oferujemy usługę przechowywania dokumentów.   Następna usługa: Bytom: miedzynarodowe przewozy autokarowe!