Transport, utylizacja odpadów niebezpiecznych

Transport, utylizacja odpadów niebezpiecznych nr 4464

Lokalizacja: Poznań (woj. wielkopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Katowicka 47/3
61-131 Poznań

tel: 61 8874380
tel: 603 782272
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Szanowni Państwo,


od ponad 11 lat kompleksowo obsługujemy przedsiębiorstwa przemysłowe w obszarze ochrony środowiska zajmując się odbiorem, transportem i ponownym wykorzystaniem odpadów przemysłowych, w tym odpadów niebezpiecznych na terenie całego kraju.


Na mocy decyzji wydanych przez Wojewodę Wielkopolskiego (OS-II-3-6620-4/02 oraz SR.II-9.6620-56/03) możemy odbierać ponad 300 rodzajów odpadów przemysłowych, zagospodarowywanych z wykorzystaniem specjalistycznych technologii i instalacji.


Działalność rozpoczęliśmy od współpracy z firmami branży poligraficznej i zakładami przemysłu metalowego. Wkrótce uruchomiliśmy własną linię rafinacji i granulacji srebra oraz laboratorium analityczne, które na bieżąco kontroluje taj jakość produkowanego surowca, jak i odbieranych odpadów. W procesie produkcji srebra z roztworów odpadów fotochemicznych wykorzystujemy specjalistyczne urządzenia firmy Agfa, piece indukcyjne oraz spektrometr atomowy Spectro.


Chemikalia wodorozcieńczalne poddawane są reakcjom fizykochemicznym, rozpuszczalniki natomiast odzyskiwane są w procesach destylacji z wykorzystaniem specjalistycznych technologii włoskiej firmy Formeco. Ponowne wykorzystanie i odzysk metali prowadzimy w oparciu o procesy elektrolizy, gdzie uzyskane materiały stanowią pełnowartościowy surowiec do produkcji odlewniczych stopów metali, które wytwarzamy we własnej odlewni.


Odpady niebezpieczne nie nadające się do powtórnego wykorzystania poddawane są utylizacji termicznej w instalacjach spełniających najwyższe wymagania techniczne i prawne. W oparciu o bezemisyjną technologię MRT System rozwiązywany jest problem z utylizacją zużytych źródeł światła, a wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów poszerzyliśmy działalność o recykling odpadów elektronicznych i elektrycznych.


Dyspozycyjność pracowników umożliwia szybkie dotarcie do klientów w każdym zakątku kraju. Zaufanie, jakim obdarzyło nas wiele firm oraz długoletnie doświadczenie są naszą najlepszą rekomendacją, a profesjonalizm, terminowość i konkurencyjność to nasze największe atuty. Czyste środowisko to dobro nas wszystkich - zostań zatem naszym partnerem.

Oferujemy koncesjonowany odbiór, transport i utylizację odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne powstających w przemyśle.

Po odbiorze odpadów przejmujemy odpowiedzialność za dalsze postępowanie z nimi zgodnie z ustawą o odpadach z dnia 27 kwietnia 2001 r. (Dz.U.2001.62.628 z dnia 20 czerwca 2001r.).

Odpady odbieramy własnym, specjalistycznym transportem spełniającym wymogi konwencji ADR.

W zależności od potrzeb klienta do gromadzenia odpadów podstawiamy atestowane pojemniki i kontenery.

Zapewniamy kompleksową obsługę firm w zakresie gospodarki odpadami przemysłowymi.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Transport, utylizacja odpadów niebezpiecznych - galeria
Transport, utylizacja odpadów niebezpiecznych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Instalacje WODA GAZ OGRZEWANIE Profesjonalnie!!   Następna usługa: Audyty, systemy kancelaryjne, inwentaryzacje!