Opieka nad Twoim dzieckiem - u nas najlepiej

Opieka nad Twoim dzieckiem - u nas najlepiej nr 4469

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: w pobliżu Ronda Waszyngtona przy ulicy Berezyńskiej 39, pokój 36 i 37, I piętro.

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul Berezyńska 39
Warszawa

tel: 22 6177578
tel: 607 899001
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-16:30
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
 

O FIRMIE


Firma ANIMUS AWG została założona z myślą o ułatwieniu Państwu procesu poszukiwania sprawdzonych i doświadczonych opiekunek do dzieci, osób starszych i chorych, a także gospoś i osób do pomocy w domu i w ogrodzie.

Zdajemy sobie sprawę, że znalezienie właściwej osoby wymaga dużo czasu i energii. Nasza firma wykona to za Państwa.

Każda z osób dobrana jest pod kątem Państwa oczekiwań (wiek, poprzednie doświadczenie zawodowe, wykształcenie, ukończone kursy, profil osobowy etc.).

Polecane przez nas kandydatki/kandydaci są to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem, ale łączy je jedno: mają odpowiednie doświadczenie (poparte referencjami, dokładnie sprawdzonymi przez naszych pracowników), są uczciwe i rzetelnie wywiązują się ze swoich obowiązków.

Wszystkie rekomendowane przez nas osoby są sprawdzane w trakcie szczegółowych rozmów kwalifikacyjnych, dzięki którym poznajemy ich doświadczenie zawodowe oraz predyspozycje do wykonywania określonej pracy. Następnym krokiem jest szczegółowe sprawdzenie ich referencji.

Po otrzymaniu od Państwa zlecenia potrzebujemy do 5 dni na znalezienie kandydatek, które najlepiej spełniają Państwa oczekiwania. W przypadku zlecenia nietypowego czas ten może się wydłużyć.

Informacje na temat kandydatek otrzymują Państwo w postaci szczegółowego RESUME. Znajdą tam Państwo informacje potrzebne do wstępnej weryfikacji rekomendowanych kandydatek i wybrania tych, z którymi chcą się Państwo spotkać.

Spotkanie z wybranymi przez Państwa kandydatkami możemy zorganizować w naszym biurze lub w miejscu wytypowanym przez Państwa (np. w Państwa domu).

Na świadczone przez nas usługi dajemy kilkumiesięczną gwarancję. Pobieramy również jednorazową prowizję, której wysokość jest uzależniona od rodzaju otrzymanego zlecenia. Wysokość prowizji podana jest w trakcie rozmowy z naszą firmą, po otrzymaniu wyczerpujących informacji na temat Państwa zlecenia = jej wysokość jest uzależniona od ilości dni, w jakich taka osoba pracuje dla Państwa.

W trakcie realizacji powierzonego zlecenia jesteśmy w ciągłym kontakcie z Państwem i na bieżąco informujemy o rezultatch naszej pracy (telefonicznie lub drogą e-mailową).

Nigdy nie pozostawiamy żadnego zlecenia bez odpowiedzi.Firma ANIMUS AWG posiada Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy wydany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego potwierdzający wpis do rejestru firm prowadzących agencje doradztwa personalnego.

Ponadto baza danych naszych kandydatek jest zarejestrowana w GIODO (Głównym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych).

 

OPIEKA NAD DZIEĆMI


ANIMUS AWG oferuje bardzo szeroki wachlarz usług w zakresie opieki nad dziećmi w różnym wieku:

 • opieka całodniowa (od 8 do 11 - 12 godzin dziennie)
 • opieka w godzinach wyznaczonych przez Rodziców
 • opieka z zamieszkaniem
 • odprowadzanie dzieci do żłobka / przedszkola / szkoły / na zajęcia dodatkowe
 • przyprowadzanie dzieci ze żłobka/ z przedszkola / szkoły / zajęć dodatkowych
 • opieka nad dziećmi po zajęciach szkolnych i pomoc w odrabianiu lekcji
 • opieka nad dziećmi po zajęciach w przedszkolu
 • opieka w nagłych przypadkach przez cały tydzień, również w weekendy


  Do opieki rekomendujemy panie w różnym wieku, z doświadczeniem, dokładnie sprawdzone przez naszych pracowników w trakcie szczegółowych rozmów kwalifikacyjnych. Dodatkowo na życzenie Rodziców oferujemy możliwość poddania wybranych kandydatek testom psychologicznym przeprowadzanym przez współpracującego z nami dyplomowanego psychologa.

  Rekomendujemy opiekunki i nianie dobrane pod kątem Państwa oczekiwań zarówno względem doświadczenia i wykształcenia, oraz wieku a także profilu osobowego.

  Każda z nich ma dokładnie sprawdzone referencje z poprzednich miejsc pracy (możliwe do osobistego zweryfikowania przez Rodziców). Przeprowadzamy również wywiad środowiskowy.

  W przypadku zatrudnienia osoby poleconej przez nas pobieramy jednorazową prowizję w wysokości ustalonej w trakcie przyjmowania zlecenia.
 • Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
  Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
  Wyślij zapytanie przez formularz


  INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
  OPINIE O UŻYTKOWNIKU
  Opieka nad Twoim dzieckiem - u nas najlepiej - galeria
  Opieka nad Twoim dzieckiem - u nas najlepiej Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 3)
  Poprzednia usługa: Prace MALARSKIE TAPETY LAKIERY Najlepiej!! ZOBACZ!   Następna usługa: ARGS - unieszkodliwianie i utylizacja odpadów