favore.pl
Opieka nad Twoim dzieckiem - u nas najlepiej

Opieka nad Twoim dzieckiem - u nas najlepiej nr 4469

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: w pobliżu Ronda Waszyngtona przy ulicy Berezyńskiej 39, pokój 36 i 37, I piętro.

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul Berezyńska 39
Warszawa

tel: 22 617757822 6177578
tel: 607 899001607 899001
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-16:30
OPIS USŁUGI
 

O FIRMIE


Firma ANIMUS AWG została założona z myślą o ułatwieniu Państwu procesu poszukiwania sprawdzonych i doświadczonych opiekunek do dzieci, osób starszych i chorych, a także gospoś i osób do pomocy w domu i w ogrodzie.

Zdajemy sobie sprawę, że znalezienie właściwej osoby wymaga dużo czasu i energii. Nasza firma wykona to za Państwa.

Każda z osób dobrana jest pod kątem Państwa oczekiwań (wiek, poprzednie doświadczenie zawodowe, wykształcenie, ukończone kursy, profil osobowy etc.).

Polecane przez nas kandydatki/kandydaci są to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem, ale łączy je jedno: mają odpowiednie doświadczenie (poparte referencjami, dokładnie sprawdzonymi przez naszych pracowników), są uczciwe i rzetelnie wywiązują się ze swoich obowiązków.

Wszystkie rekomendowane przez nas osoby są sprawdzane w trakcie szczegółowych rozmów kwalifikacyjnych, dzięki którym poznajemy ich doświadczenie zawodowe oraz predyspozycje do wykonywania określonej pracy. Następnym krokiem jest szczegółowe sprawdzenie ich referencji.

Po otrzymaniu od Państwa zlecenia potrzebujemy do 5 dni na znalezienie kandydatek, które najlepiej spełniają Państwa oczekiwania. W przypadku zlecenia nietypowego czas ten może się wydłużyć.

Informacje na temat kandydatek otrzymują Państwo w postaci szczegółowego RESUME. Znajdą tam Państwo informacje potrzebne do wstępnej weryfikacji rekomendowanych kandydatek i wybrania tych, z którymi chcą się Państwo spotkać.

Spotkanie z wybranymi przez Państwa kandydatkami możemy zorganizować w naszym biurze lub w miejscu wytypowanym przez Państwa (np. w Państwa domu).

Na świadczone przez nas usługi dajemy kilkumiesięczną gwarancję. Pobieramy również jednorazową prowizję, której wysokość jest uzależniona od rodzaju otrzymanego zlecenia. Wysokość prowizji podana jest w trakcie rozmowy z naszą firmą, po otrzymaniu wyczerpujących informacji na temat Państwa zlecenia = jej wysokość jest uzależniona od ilości dni, w jakich taka osoba pracuje dla Państwa.

W trakcie realizacji powierzonego zlecenia jesteśmy w ciągłym kontakcie z Państwem i na bieżąco informujemy o rezultatch naszej pracy (telefonicznie lub drogą e-mailową).

Nigdy nie pozostawiamy żadnego zlecenia bez odpowiedzi.Firma ANIMUS AWG posiada Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy wydany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego potwierdzający wpis do rejestru firm prowadzących agencje doradztwa personalnego.

Ponadto baza danych naszych kandydatek jest zarejestrowana w GIODO (Głównym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych).

 

OPIEKA NAD DZIEĆMI


ANIMUS AWG oferuje bardzo szeroki wachlarz usług w zakresie opieki nad dziećmi w różnym wieku:

 • opieka całodniowa (od 8 do 11 - 12 godzin dziennie)
 • opieka w godzinach wyznaczonych przez Rodziców
 • opieka z zamieszkaniem
 • odprowadzanie dzieci do żłobka / przedszkola / szkoły / na zajęcia dodatkowe
 • przyprowadzanie dzieci ze żłobka/ z przedszkola / szkoły / zajęć dodatkowych
 • opieka nad dziećmi po zajęciach szkolnych i pomoc w odrabianiu lekcji
 • opieka nad dziećmi po zajęciach w przedszkolu
 • opieka w nagłych przypadkach przez cały tydzień, również w weekendy


  Do opieki rekomendujemy panie w różnym wieku, z doświadczeniem, dokładnie sprawdzone przez naszych pracowników w trakcie szczegółowych rozmów kwalifikacyjnych. Dodatkowo na życzenie Rodziców oferujemy możliwość poddania wybranych kandydatek testom psychologicznym przeprowadzanym przez współpracującego z nami dyplomowanego psychologa.

  Rekomendujemy opiekunki i nianie dobrane pod kątem Państwa oczekiwań zarówno względem doświadczenia i wykształcenia, oraz wieku a także profilu osobowego.

  Każda z nich ma dokładnie sprawdzone referencje z poprzednich miejsc pracy (możliwe do osobistego zweryfikowania przez Rodziców). Przeprowadzamy również wywiad środowiskowy.

  W przypadku zatrudnienia osoby poleconej przez nas pobieramy jednorazową prowizję w wysokości ustalonej w trakcie przyjmowania zlecenia.
 • Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
  Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
  Wyślij zapytanie przez formularz


  INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
  INFORMACJE
  Kontakt
  Wyślij e-mail
  ul Berezyńska 39
  Warszawa

  tel: 22 617757822 6177578
  tel: 607 899001607 899001
  Pokaż na mapie
  Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
  Strona WWW
  brak
  Godziny
  pn-pt: 09:00-16:30
  OPINIE O UŻYTKOWNIKU
  brak opinii pozytywnych - pokaż wszystkie opinie
  W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
  Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
  Opieka nad Twoim dzieckiem - u nas najlepiej - galeria
  Opieka nad Twoim dzieckiem - u nas najlepiej Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 3)
  Poprzednia usługa: Prace MALARSKIE TAPETY LAKIERY Najlepiej!! ZOBACZ!   Następna usługa: ARGS - unieszkodliwianie i utylizacja odpadów