WYBRZEŻE BAŁTYKU; Wycieczki, wczasy, pobyty szkoleniowe, integracyjne

WYBRZEŻE BAŁTYKU; Wycieczki, wczasy, pobyty szkoleniowe, integracyjne nr 454791

Lokalizacja: Łomża (woj. podlaskie)

INFORMACJE
Użytkownik
1_podrozniczek-7 ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Józef Szok
"Podróżniczek" Organizator Turystyki Przyrodniczej
Wyślij e-mail
Dworna 18/4 - 5
18-400 Łomża

tel: 600 671744
tel: 86 2188199
fax: 86 2188199
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

„PODRÓŻNICZEK” Organizator Turystyki Przyrodniczej

 

Zaprasza nad Bałtyk na:

  • wycieczki szkolne, obozy edukacyjne,
  • wycieczki dla dorosłych, wczasy, pobyty integracyjne,
  • pobyty weekendowe, szkoleniowe, konferencje, rekreacja na morzu i lądzie.

Trójmiasto, Mierzeja Wiślana i Helska, Żuławy, Kaszuby. W programach imprez zabytki Gdańska, Sopotu, Gdyni i Oliwy oraz w Sztutowie, Krynicy Morskiej, Władysławowie, na Helu. Poznanie Muzeum Zamku w Malborku, Kanał Elbląski, Fokarium, zbieranie bursztynu i "Bursztynowa komnata", latarnie morskie, w tym na Rozewiu. Dla grup szkolnych pobyty edukacyjne z zajęciami w ośrodkach i w terenie, prowadzone przez wykładowców znających specyfikę morza i przyrody lądu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Rekreacja na rejsach przez zatoki Gdańska do Westerplatte, Pucką na Hel i Wiślaną do Fromborka na zwiedzenie zabytków związanych z M. Kopernikiem. Rajdy piesze i szlakami na rowerach wzdłuż plaż morskich albo kolejką w stylu retro. Poznanie folkloru Żuław i Kaszub, w tym niespotykanego gdzie indziej budownictwa tych regionów. Zwiedzanie wielkich terminali portowych Trójmiasta oraz wyjątkowo ciekawej elektrowni wodnej w Żarnowcu.

Wybrzeże Środkowe. Jest pasmem pięknych plaż morskich i jeziornych, urzekającej przyrody Słowińskiego Parku Narodowego z "ruchomymi piaskami" i b. rzadkimi gatunkami roślin. Zwiedzimy tu również atrakcyjne kurorty w Łebie, Ustce, Mielnie, Kołobrzegu, Ustroniu. Wzdłuż plaż i wydm biegną na długich odcinkach turystyczne szlaki rowerowe. W środkowym regionie Wybrzeża poznamy rozległe założenie parkowo ogrodowe, urządzone według wzorców kilku narodowości, w tym w japońskim.

Wybrzeże Zachodnie jest dalszym ciągiem rozległych plaż, wysokich klifów i unikalnej przyrody Wolińskiego Parku Narodowego. W miastach: Międzyzdroje, Świnoujście, Kamieniu Pomorskim i Wolinie znajduje się mnóstwo atrakcyjnych zabytków i szlaków turystycznych. Pobyt wielodniowy na Wybrzeżu Zachodnim może być okazją do jedno- lub więcej dniowych wypadów do: Kopenhagi, Szwecji, Niemiec albo przez Zalew do Szczecina celem obejrzenia imponujących zabytków Książąt Pomorskich.

Zakwaterowanie dopasowane do uzgodnionego programu pobytu w licznych obiektach, z możliwością wyboru wymaganego standardu wyposażenia. Koszty wycieczek, pobytów według przeciętnych cen stosowanych w regionach. "Podróżniczek" oferuje komplet świadczeń na pobytach lub wybrane usługi. www.podrozniczek.comZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU 1_podrozniczek-7
Na molo w Sopocie - WYBRZEŻE BAŁTYKU; Wycieczki, wczasy, pobyty szkoleniowe, integracyjne
WYBRZEŻE BAŁTYKU; Wycieczki, wczasy, pobyty szkoleniowe, integracyjne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 2)
Poprzednia usługa: Sony Xperia M4 Aqua, M2 Aqua wymiana dotyk szybka   Następna usługa: Wycieczki do Małopolski