WYCIECZKI, WCZASY  na  WARMII  i  MAZURACH

WYCIECZKI, WCZASY na WARMII i MAZURACH nr 454816

Lokalizacja: Giżycko, Mikołajki, Mragowo, Pisz, Ruciane, Olsztyn (woj. warmińsko-mazurskie)Więcej: adres organizatora: 18-400 Łomża, ul. Dworna 18

INFORMACJE
Użytkownik
1_podrozniczek-7 ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Józef Szok
"Podróżniczek" Organizator Turystyki Przyrodniczej
Wyślij e-mail
Dworna 18/4
18-400 Łomża

tel: 600 671744
tel: 86 2188199
fax: 86 2188199
strona: www.podrozniczek.com
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
W sezonie rezerwacja konkretnej imprezy z wyprzedzeniem czasowym.
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Oferujemy organizację i kompletne wykonanie:

  • Wycieczek jedno- i kilkudniowych. W programach ciekawe zabytki, atrakcje bujnej przyrody, folklor regionu, relaksowe rejsy statkami z muzyką po jeziorach, spływy kajakowe po rzekach pozostawionych naturze, wieczorki integracyjne w obiektach pobytu usytuowanych nad jeziorami lub rzekami, jazda końmi w siodle lub bryczkami.
  • Wczasy w połączeniu z: rekreacją na wodzie i lądzie, zwiedzaniem zabytków, folkloru i atrakcji przyrodniczych, uczestnictwem w festynach regionalnych i festiwalach piosenki. Szczególnym uznaniem cieszą się na Mazurach rajdy rowerami wzdłuż jezior, rzek i przez leśne ostępy Puszczy Piskiej. Szlaki rowerowe są bezpieczne, łatwe po utwardzonych drogach, o znikomym natężeniu ruchu.
  • Organizacja pobytów: szkoleniowych, konferencyjnych, studyjnych, integracyjnych.
  • Obiekty zakwaterowania: hotele i ośrodki wypoczynkowo szkoleniowe z dobrym lub wysokim standardem wyposażenia, w tym większość posiada kategorie gwiazdkowe. Lokalizacja obiektów bezpośrednio nad jeziorami lub w ich pobliżu, także nad rzekami albo na leśnych polanach w sanatoryjnym mikroklimacie. Wybór obiektu zakwaterowania, jest dostosowany do programu pobytu. Przykładowo; program pobytu, / lub wycieczki / dotyczy zabytków na Szlaku Kopernika, wówczas noclegi są urządzane w Olsztynie, Lidzbarku Warmińskim lub okolicy Fromborka. Jeżeli pobyt - program obejmuje Wielkie Jeziora Mazurskie i znajdujące się w ich pobliżu atrakcje, wówczas zakwaterowanie jest urządzane w miejscowościach stykających się bezpośrednio z tymi jeziorami. W sezonie wiosenno - letnim rezerwacja terminów z wyprzedzeniem czasowym.
  • Zapraszamy na Warmię i Mazury, aby zwiedzić cud Natury!                 Wyślij e-mail

 

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU 1_podrozniczek-7
Edukacja młodzieży z ekologii jeziora - WYCIECZKI, WCZASY na WARMII i MAZURACH
WYCIECZKI, WCZASY na WARMII i MAZURACH Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Wycieczki - Góry Świętokrzyskie   Następna usługa: Wycieczki - Litwa