favore.pl
Rębak do gałęzi, rozdrabniacz, zrębka. Łuparka do drewna. Wynajem Tani

Rębak do gałęzi, rozdrabniacz, zrębka. Łuparka do drewna. Wynajem Tani nr 465006

Lokalizacja: Olesno, Opole, Częstochowa, Wieluń, Kluczbork (woj. opolskie)

INFORMACJE
Cena
90 / sztuka Rabat 5% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
floranet ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Krzysztof Kiszel
Działalność rolnicza
Wyślij e-mail
Starowiejska
46-300 Stare Olesno

tel: 518181690518181690
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 5%)
Strona WWW
Godziny
pn-pt: 16:00-21:00
sb: 8:00-18:00
Możliwy też wynajem rębaka na całą dobę - cena 300 zł
rozwiń
OPIS USŁUGI

Proszę o kontakt telefoniczny po godzinie 17.
Zapraszam również do moich pozostałych ogłoszeń.

Przetwarzamy odpady drzewne w opał - woj. opolskie, śląskie, łódzkie, dolnośląskie, wielkopolskie, do ok. 100 km od Olesna!

Oferuję zrębkowanie i rozdrabnianie gałęzi profesjonalnym włoskim rębakiem do gałęzi Negri R185, napędzanym spalinowym silnikiem o dużej mocy 20KM, z wbudowanym hydraulicznym regulowanym podajnikiem, samoczynnie wciągającym materiał. Wielkość otworu załadunkowego aż 70x70 cm. Maszyna bardzo wydajna, bez problemu zrębkuje gałęzie, odpady drewniane i zrzyny tartaczne o średnicy do ok. 10 cm. Większe tnę raczej piłą na klocki - jest to gratis, w cenie usługi wynajęcia rębaka.

Nie musisz już wywozić gałęzi lub palić na łąkach, wystarczy je zezrąbkować! Bardzo dobre paliwo dla piecy z podajnikami ślimakowymi.
UWAGA - Ani na terenie ogródków działkowych, ani w ogródkach prywatnych domów nie można palić odpadów zielonych - Straż Miejska nałoży karę do 500 zł.

Usługa polega na wynajęciu maszyny z operatorem - cena zrębkowania to 90 zł za godzinę pracy maszyny - rębak obsługuje osoba która przywozi urządzenie. Plus dojazd 0,75zl/km liczone w każdą stronę. Innych kosztów nie ma. Nie płaci się za paliwo spalane przez maszynę i pracę operatora. Można pomagać donosić gałęzie do rębaka, by cały proces przebiegał sprawniej. Urządzenie ma swoją przyczepkę, na której jest transportowane, dzięki czemu nie ma problemu z dowozem maszyny pod wskazany adres czy miejsce docelowe.

Koszt wynajmu-wypożyczenia profesjonalnego włoskiego rozdrabniacza-rębaka gałęzi Negri R185 z mocnym silnikiem benzynowym Honda GX620 20KM:
- 90 zł/godzinę pracy maszyny - wraz z obsługującym operatorem
- 300 zł/dobę - maszyna wraz z przyczepką transportową - bez operatora (+kaucja zwrotna 500 zł, oddawana po zwróceniu maszyny w stanie zatankowanym)
Wydajność: 10-15 metrów sześciennych gałęzi na godzinę pracy.
Waga zestawu (maszyna z przyczepką) : 440 kgZniżki przy większej ilości gałęzi, zrzyn, drewna do zrębkowania :
powyżej 8 godzin pracy - każda kolejna godzina usługi tylko 80 zł!

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego celem zarezerwowania terminu prac.

Model Negri R185 jako jedyna maszyna na polskim rynku wyposażona jest w kalibrator zrębki (różne sita), rębak w zależności od potrzeb umożliwia uzyskanie zrębki o zróżnicowanej średnicy - od 2-4 cm aż do drobniutkiej - do 0,5 cm. Dzięki temu rozdrabniacz może być wykorzystany do kotłów z podajnikiem, jako dekoracja ogrodów, oraz do produkcji zrębki do peletowania. Zrębka z tego rębaka bębnowego z sitami do regulacji frakcji jest regularna.

Wydajność do 5 m sześciennych na godzinę. Rębak typowo do rozdrabniania gałęzi, do produkcji zrębki energetycznej na cele opałowe - do kotłów z podajnikiem oraz do zastosowań jej w celach dekoracyjnych jako ściółka w ogrodach. Tworzona zrębka jest regularna.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

RABATY
Rabat 5 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Rębak do gałęzi, rozdrabniacz, zrębka. Łuparka do drewna. Wynajem Tani - galeria
Rębak do gałęzi, rozdrabniacz, zrębka. Łuparka do drewna. Wynajem Tani Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 13)
Poprzednia usługa: Reklama przez portal internetowy. Adwords Mailing NR 1 w POLSCE   Następna usługa: Pozycjonowanie stron, audyt SEO, reklama w Internecie