favore.pl
Ślub za granicą  -  Morze  Śródziemne i Świat

Ślub za granicą - Morze Śródziemne i Świat nr 46681

Lokalizacja: cała PolskaWięcej: Kompleksowo organizujemy wyjazdy ślubne za granicę:Ucieknij od tradycji! Zaproś gości w podróż

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Użytkownik
avena_olsztyn ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
MariaWacława Ślinko
AVENA Agencja Organizacji Imprez
Wyślij e-mail
Zbożowa 12
10-807 Olsztyn

tel: 89 521513089 5215130
tel: 692 100033692 100033
skype: avena-agencja
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

 


Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

  Wyślij e-mail

  Wyślij e-mail

  Wyślij e-mail

Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Wyślij e-mail
  Wyślij e-mail
  Wyślij e-mail
  Wyślij e-mail
  Wyślij e-mail
  Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
  TAM BYLIŚMY

Wyślij e-mail

   Ślub "na wdechu"   Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Wiosenny ślub na Wyspie Miłości               Wyślij e-mail Wyślij e-mail


Ślub w gorącym słońcu
                               
Wyślij e-mail Wyślij e-mail
  A TWÓJ WYMARZONY ŚLUB?
  KONSULTANCI ON LINE

 

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Infolinia:

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Biuro czynne:

Poniedziałek - Piątek

10.00 - 18.00

Sobota

10.00 - 14.00

Zapraszamy
Zespół agencji AVENA

OŚWIADCZENIE

Agencja AVENA oświadcza, iż nie posiada przedstawicieli handlowych w Polsce i na świecie oraz nie ponosi odpowiedzialności za nieautoryzowane działania osób trzecich.

Zarząd Agencji AVENA
Olsztyn 2008.01.17

 

ŚLUB                                            


GRATULACJE!

Czytasz tę stronę, a to oznacza, że masz już obok siebie osobę, z którą chcesz spędzić resztę Twojego życia. Szczerze Ci gratulujemy, bo to wspaniałe uczucie!

Jeśli przy Tobie nie ma jeszcze nikogo wyjątkowego albo Wasza znajomość dopiero się rozwija i na poważne decyzje za wcześnie, miło nam, że jesteś na tej stronie. Twoja wizyta u nas oznacza, że lubisz mieć wszystko dobrze przygotowane.

Mówi się, że 1-2 lata znajomości to sporo czasu na wzajemne poznanie, przemyślenie, na wiążące ustalenia...
Możliwe, że decyzję o zalegalizowaniu Waszego związku podejmiesz szybciej, bo to miłość od pierwszego wejrzenia.
Albo długo nie możesz zdecydować się na ważny krok, jakim jest małżeństwo. Nie będziemy Cię namawiać na radykalne działania. Jednak warto przeczytać poniższy tekst, aby dowiedzieć się, co Cię czeka, gdy już dojrzejesz.

Pierwszy krok to ZARĘCZYNY. Jeśli masz już za sobą ten szczególny moment, to
Jesteś Narzeczoną, na palcu błyszczy pierścionek, a w duszy szczęście. Cieszymy się razem z Tobą. Za kilka miesięcy spełni się marzenie, żeby już zawsze być tylko z Nim.
Czeka Cię wiele przygotowań zanim zaśpiewasz za Elżbietą Kruk:

"...Już mi niosą suknię z welonem
Już Cyganie czekają z muzyką
Jeszcze sypną mi ryżem na szczęście
I powiozą mnie windą do nieba..."

Wybór rodzaju ślubu - tylko cywilny, cywilny i kościelny czy konkordatowy.

Miejsce ślubu - miejscowość, z której pochodzisz Ty, a może Jego rodzinne strony? W innym wariancie - ślub za granicą?

Data ślubu - dzień powszedni czy świąteczny?

Forma - ślub tradycyjny, ekskluzywny, folklorystyczny czy ekstrawagancki? A może hobbystyczny?

Suknia ślubna i dodatki, bukiet, makijaż i fryzura, ubranie Pana Młodego...

To dopiero początek listy...

Ślub to największe wydarzenie organizacyjne - ogromny projekt, z wieloma uczestnikami, epizodami i szczegółami, nad którymi trzeba zapanować. Oferta naszej agencji dla Młodej Pary obejmuje kompleksowe działania w zakresie:

1. Zaproszenia ślubne, winietki, zawiadomienia o ślubie
Rola konsultantów agencji
AVENA obejmuje doradztwo w wyborze zaproszeń i/lub zawiadomień w zakresie formy i treści, oraz wysyłkę do wskazanych gości ślubnych i weselnych.

2. Tworzenie i zarządzanie listą gości
Doradzimy Młodej Parze we wszystkich elementach związanych nie tylko z tworzeniem, ale również prowadzeniem listy gości ślubnych i weselnych. Możemy zarządzać listą w imieniu Pary Młodej drogą telefoniczną lub pocztą elektroniczną, w zależności od możliwości zaproszonych osób. Pomagamy w zapewnieniu transportu i noclegów dla gości przyjezdnych.

3. Porady stylistów, wizażystów i fryzjerów
Współpracujemy z wizażystami, fryzjerami, kosmetyczkami i solariami. Nasi styliści doradzą Wam jak dobrać wszystkie dodatki do strojów ślubnych aby tworzyły one harmonijną całość. Pomogą Wam wybrać odpowiednią wiązankę, welon, kapelusz czy muszkę. Mogą oni również podpowiedzieć ciekawe rozwiązania Waszym rodzicom.

4. Stroje ślubne i niezbędne dodatki dla Pary Młodej
Agencja
AVENA współpracuje ze specjalistycznymi sklepami i salonami, posiadającymi w swoim asortymencie zarówno tradycyjne kolekcje, jak i unikatowe wzory strojów ślubnych. Wybór jest niemal nieograniczony od prostych, eleganckich do wyrafinowanych i uszytych z ogromnym przepychem.

5. Obrączki i biżuteria ślubna
Przedstawimy Wam katalogi renomowanych firm posiadających ciekawy asortyment, oferujących szereg usług dodatkowych (np. bezpłatne grawerowanie i polerowanie obrączek, itp.). W tym obszarze rola konsultantów
AVENA polega na pomocy w doborze biżuterii ślubnej, pasującej do wybranych strojów i odpowiadającej oczekiwaniom Młodej Pary.

6. Wyjątkowe miejsca na ślub i wesele (dworki, restauracje)
Przygotujemy Wasze wesele w restauracji, hotelu, w pałacu lub dworku, na zamku bądź w ogrodzie oraz we wszystkich innych miejscach przez Was wskazanych. A ślub może odbyć się w USC, kościele lub w ogrodzie (zarówno cywilny, jak i kościelny). Zrobimy wszystko, aby zapewnić niepowtarzalny klimat i wspaniałą atmosferę. Agencja
AVENA ze względu na długoterminową współpracę z wybranymi miejscami posiada preferencyjne warunki realizacji zleceń. Pomimo bardzo krótkiego terminu pozostałego do uroczystości jesteśmy w stanie zaproponować Wam bardzo ciekawą i oryginalną lokalizację

7. Catering
Nasi partnerzy gotowi są zrealizować najbardziej wyszukane menu, dbając o profesjonalną i elegancką obsługę. Dzięki współpracy z najlepszymi cukiernikami, którzy wykreują dla Was jedyny i niepowtarzalny tort weselny - zgodnie z polską tradycją zapewni Wam "słodkie życie małżeńskie".

8. Aranżacje kwiatowe (bukiety ślubne, dekoracja kościoła, sali oraz samochodu)
Konsultanci agencji
AVENA przedstawią Wam ciekawe propozycje dekoracji miejsca ślubu i wesela. Zaprezentujemy liczne rozwiązania i pomysły na aranżacje z roślin, które mogą być bardzo bogate lub symboliczne, wszystko zależy od Waszych oczekiwań.

9. Transport dla Pary Młodej oraz gości weselnych (zabytkowe auta, eleganckie limuzyny, dorożki)
Konsultanci
agencji AVENA współpracują zarówno z firmami posiadającymi różnorodną ofertę zabytkowych aut, jak również z indywidualnymi kolekcjonerami, dlatego posiadamy bardzo szeroki wybór samochodów. Specjalnie wynegocjowane warunki współpracy z przewoźnikami autokarowymi, pozwolą Wam znacznie ograniczyć koszty transportu gości.

10. Profesjonalne reportaże ślubne - fotograf i kamerzysta. 
W ofercie agencji AVENA znajdziecie zarówno: zdjęcia studyjne jak i plenerowe. Jeżeli Para Młoda wybierze bardziej niekonwencjonalne miejsce, sesja zdjęciowa odbędzie się właśnie tam. Zarówno zdjęcia, jak i filmy w ofercie naszych partnerów mogą zostać wykonane w formie tradycyjnej lub techniką cyfrową. Oferujemy zapis na kasetach video i płytach DVD, wykonujemy eleganckie albumy fotograficzne.

11. Oprawa muzyczna ceremonii zaślubin oraz wesela
W ofercie agencji
AVENA znajdziecie muzykę klasyczną (duet, tercet, kwartet i kwintet) i muzykę mechaniczną (DJ) oraz zespoły wieloosobowe grające pełen repertuar utworów z muzyki polskiej i zagranicznej, starszej i najnowszej, z czołowych miejsc list przebojów, jak i utwory przygotowywane i wykonywane specjalnie na zamówienie Pary Młodej.

13. Tworzenie i zarządzanie listą prezentów
Konsultanci agencji
AVENA pomogą Parze Młodej przygotować odpowiednią listę oraz przedstawią propozycje sklepów, w których możliwa będzie jej realizacja. Bardzo ważnym elementem tej opcji organizacji ślubu, leżącym w gestii konsultantów, jest zarządzanie listą, czyli koordynacja wyboru umieszczonych na niej prezentów oraz utrzymywanie kontaktu z gośćmi, którzy go dokonali. Dodatkowym elementem, ułatwiającym zarządzanie nią będzie stworzenie indywidualnej dla każdej pary listy prezentów, która umieszczona zostanie na naszej stronie internetowej. Umożliwi to Młodej Parze modyfikację listy prezentów z dowolnego komputera podłączonego do sieci internetowej, a gościom rezerwację prezentu za pomocą Internetu.

14. Porady formalno-prawne dotyczące ślubu
Udzielamy informacji dotyczących dokumentów wymaganych do zawarcia związku małżeńskiego oraz dostarczenia informacji na temat założeń skutków prawnych intercyz przedmałżeńskich.

15. Aranżacja noclegu i transportu dla gości weselnych
Pomożemy Wam znaleźć odpowiednią lokalizację (pod względem warunków zakwaterowania, odległości od miejsca uroczystości), oraz zajmiemy się koordynacją transportu gości z miejsca zakwaterowania na miejsce ślubu i/lub wesela.

16. Pomoc przy wyborze miejsca i organizacji podróży poślubnej
Konsultanci agencji
AVENA pomogą Wam spełnić wszystkie Wasze marzenia, wystarczy że powiecie gdzie i kiedy chcecie pojechać

17. Podziękowania dla uczestników ślubu i wesela
Nasi projektanci/graficy pomogą w wyborze treści podziękowań oraz ich odpowiedniej formy, a nasza agencja dokona ich wysyłki w imieniu Państwa Młodych i/lub rodziców.

18. Inne usługi (pokazy pirotechniczne, nauka tańca, itp.)
Mamy wiele pomysłów na uatrakcyjnienie tego wspaniałego dnia. Powierzcie nam swoje marzenia - a żadne z nich nie pozostanie niezrealizowane.

Teraz ważna decyzja - lubisz się stresować i załatwisz wszystko sama czy zlecisz firmie, która profesjonalnie zajmie się organizacją całości imprezy?

Ty będziesz mogła cieszyć się z narzeczeństwa i radośnie oczekiwać na kolejne wydarzenia.

Wypróbuj nas! Zadzwoń i umów się na spotkanie z doradcą: Wyślij e-mail . Porozmawiasz, zapytasz, dowiesz się.

Zapraszamy,

Zespół agencji AVENA

UBEZPIECZA NASZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

OPCJE DODATKOWE
Tylko we dwoje - ślub cywilny w j. polskim rozwiń Cena: 0 zł Wyjazd ślubny dla dwojga - bez konieczności zabierania świadków, sukni, garnituru - wszystko na miejscu!
Ślub kościelny w j. polskim rozwiń Cena: 0 zł Możliwość zawarcia ślubu w j. polskim przed kapłanem obrządku rzymskokatolickiego
Tylko we dwoje - ślub cywilny w j. angielskim rozwiń Cena: 0 zł Wyjazd ślubny dla dwojga - bez konieczności zabierania świadków, zapewniamy tłumacza!
RABATY
Rabat 5 %
Przy zamówieniu 16 000 złW określonych terminach - rabaty nawet do 20% na koszty obsługi agencji
Rabat 30 %
Przy zamówieniu 2 x sztukaPromocje na pakiety pobytowe nawet do 30%
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Użytkownik
avena_olsztyn ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
MariaWacława Ślinko
AVENA Agencja Organizacji Imprez
Wyślij e-mail
Zbożowa 12
10-807 Olsztyn

tel: 89 521513089 5215130
tel: 692 100033692 100033
skype: avena-agencja
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU avena_olsztyn
Ślub cywilny na Cyprze - Ślub za granicą - Morze Śródziemne i Świat
Ślub za granicą - Morze Śródziemne i Świat Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 14)
Poprzednia usługa: Biuro Usług Pogrzebowych ,, SOTER"   Następna usługa: Gumy olejoodporne i zwykłe, z przekładkami i bez