favore.pl
Usługi IT, Outsourcing IT, support IT, bazy danych, hurtownie danych

Usługi IT, Outsourcing IT, support IT, bazy danych, hurtownie danych nr 467170

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
IT Powers
Wyślij e-mail
Rakowska 9/4
02-237 Warszaw

tel: 696440770696440770
tel: 796140385796140385
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-20:00
sb: 08:00-20:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

It Powers to firma specjalizująca się w szeroko pojętej branży it. Jej kadrę tworzy grupa wykwalifikowanych i certyfikowanych specjalistów, którzy realizują zarówno proste, jak i niestandardowe projekty. It Powers z Warszawy zapewnia pełne wsparcie it dla firm oraz rozwijających się lub już istniejących instytucji wdrażając gotowe rozwiązania lub dostosowując indywidualnie do przedsiębiorstwa. Czynności z zakresu opieki informatycznej mają głównie na celu obniżyć koszty oraz usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstw. Firma realizuje zarówno jednorazowe zlecenia oraz działa przy stałej umowie. Wszystko czynności prowadzone są zgodnie z literą prawą oraz mają zagwarantować obustronne korzyści w ramach współpracy B2B. Usługi it wykonywane przez It Powers obejmują m.in.:

- zabezpieczenie systemów, sieci i danych przedsiębiorstwa,
- usprawnienie funkcjonowania przedsiębiorstwa,
- wdrażanie gotowych systemów i technologii,
- tworzenie nowym rozwiązań indywidualnie do potrzeb Klienta,
- opiekę it na każdym etapie realizowanych czynności,
- wspieranie nowych rozwiązań informatycznych i organizacyjnych.

Zadowolenie klientów i sprawne funkcjonowanie firm to priorytet, który It Powers zawsze stawia na pierwszym miejscu. Wśród usług it realizowanych przez firmę Klienci mogą skorzystać również z outsourcingu it, oraz rozwiązań Business Intelligence. Więcej szczegółów na temat oferty znajduje się na https://itpowers.pl/Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Kontakt
IT Powers
Wyślij e-mail
Rakowska 9/4
02-237 Warszaw

tel: 696440770696440770
tel: 796140385796140385
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-20:00
sb: 08:00-20:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU itpowers
Usługi IT, Outsourcing IT, support IT, bazy danych, hurtownie danych - galeria
Usługi IT, Outsourcing IT, support IT, bazy danych, hurtownie danych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Gwintowanie rur 1 / 2 --- 3 "   Następna usługa: Naprawa pękniętych ścian - murów , klamrowanie ścian - murów.