Protetyka, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna,

Protetyka, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, nr 468443

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Tomasz Pańczyk
Dr Pańczyk. Stomatologia. Chirurgia, protetyka, stomatologia zachowawcza
Wyślij e-mail
Zapustna 36
02-483 Warszawa

tel: 223048800
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

W gabinetach Stomatologia dr Pańczyk oferujemy zabiegi z zakresu implantologii, chirurgii i protetyki stomatologicznej, leczenie kanałowe, wybielanie zębów, ortodoncji oraz choroby błony śluzowej i przyzębia. Naszymi priorytetami są wysoka jakość usług stomatologicznych, bezpieczeństwo oraz długotrwałe efekty leczenia. Podchodzimy indywidualnie do każdego pacjenta i proponujemy różne możliwości leczenia, aby jak najlepiej odpowiadały pacjentowi pod względem medycznym, estetycznym, a także finansowym. Misją naszej działalności jest leczenie „człowieka”, a nie „przypadku medycznego”. Proponujemy kompleksowe leczenie wszystkich nieprawidłowości stomatologicznych, a nie tylko takich, które wymagają natychmiastowej interwencji. Zgodnie z postulatem Światowej Organizacji Zdrowia [WHO] nasze leczenie ma na celu zapewnienie pacjentowi dobrego stanu fizycznego i psychicznego.

Dbamy, aby specjalistyczne wyposażenie gabinetów umożliwiało naszym lekarzom leczenie minimalnie inwazyjne, oparte na wysoko zaawansowanych technologiach diagnostycznych i zabiegowych. Dentyści wciąż kojarzą się głównie z wyrywaniem zębów. Choć chirurgia stomatologiczna zajmuje się wykonywaniem takich zabiegów, to jednak metody leczenia w gabinetach we Włochach i Ursusie w Warszawie na tym się nie kończą. Warto wspomnieć chociażby o ciągle rosnących możliwościach dziedziny, jaką jest protetyka, a także o zabiegach czysto estetycznych, takich jak wybielanie zębów. Co więcej, zwiększa się zrozumienie dla mlecznych zębów i ich roli w prawidłowym rozwoju jamy ustnej – stomatolog dziecięcy to więc często jeden z pierwszych lekarzy specjalistów, jakiego poznaje nasza pociecha.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU DrPanczyk
Protetyka, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, - galeria
Protetyka, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Sprzątanie, sprzątanie biur, sprzątanie domów, mycie okien, mycie   Następna usługa: Sport - Garage