Odpady, utylizacja, recykling  -  PMS BARTNICKI

Odpady, utylizacja, recykling - PMS BARTNICKI nr 4696

Lokalizacja: Kobyłka (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Jezuicka 4A
05-230 Kobyłka

tel: 602 303858
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
 
..

.....

ZBIÓRKA, UTYLIZACJA, RECYKLING ODPADÓW

Nasza specjalizacja to zbiórka, transport, utylizacja i recykling odpadów przemysłowych w tym odpadów niebezpiecznych. Prowadzimy zbiórkę i recykling odpadów objętych opłatą produktową : opakowania, baterie i akumulatory, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Firma została założona w 1989 roku, jej kapitał jest w 100 % polski.
Działamy na terenie całego kraju na mocy decyzji Wojewody Mazowieckiego nr WŚR-V-6620/64/2003. Jesteśmy członkiem założycielem Stowarzyszenia Polskich Przedsiębiorców Gospodarki Odpadami oraz Krajowej Izby Gospodarki Odpadami.

Długoletnie doświadczenie w utylizacji, odzysku i recyklingu odpadów oraz własne technologie w tej dziedzinie zaowocowały ścisłą współpracą z ponad 1500 zakładami na terenie całego kraju, w tym z ponad 100 placówkami służby zdrowia.

 

 

 

Posiadamy nowoczesny park maszynowy do recyklingu, unieszkodliwiania i utylizacji odpadów. Jedna z naszych instalacji została zakupiona przy współudziale Powiatowego Funduszu Ochrony Środowiska i jest to jedno z najnowocześniejszych urządzeń na świecie do odzysku wody technologicznej.

Jesteśmy zakładem przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
Nasz Nr w rejestrze GIOŚ: E0000374P.

Dysponujemy laboratorium analitycznym ukierunkowanym na pomiar metali ciężkich i określanie jakości ciekłych odpadów przemysłowych.

Transport odpadów na terenie całego kraju.

Zapewniamy profesjonalny transport odpadów niebezpiecznych (ADR).

Firma działa według zintegrowanego systemu zarządzania jakością ISO 9001, ISO 14001 oraz 18001, co prowadzi do dalszego doskonalenia świadczonych usług.

Współpraca z nami zapewni Państwu wygodę i pełne bezpieczeństwo prawne w dziedzinie gospodarowania odpadami /zbiórka, utylizacja, odzysk, recykling/.


DZIĘKI PAŃSTWU, MOTTO NASZEJ FIRMY
"DZIAŁAJ CZYSTO !"
MA SZANSĘ WCIELIĆ SIĘ W ŻYCIE.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Odpady, utylizacja, recykling - PMS BARTNICKI - galeria
Odpady, utylizacja, recykling - PMS BARTNICKI Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 13)
Poprzednia usługa: Pełna obsługa kadrowo - płacowa SOLIDNIE!!!   Następna usługa: Centrum bezpieczna Niania - Opieka nad dzieckiem