Blockchain Wallet Services

Blockchain Wallet Services nr 473406

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Paweł Barylski
FiveDreams sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Warszawa
tel: 729159245
tel: -
fax: -
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 6:00-20:00
sb: 10:00-18:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Digitalizacja… Już chyba każdy zdaje sobie sprawę z faktu, że gotówka prędzej czy później będzie wycofana z obrotu. Innowacja, szybkie i skuteczne wdrażanie a także utrzymanie obecnych oraz pozyskiwanie nowych klientów to zadanie numer 1 dla każdego przedsiębiorcy w szczególności teraz.

To co teraz możesz zrobić to przeczekać okres największej rewolucji na świecie lub stać się jej częścią. Niech klienci staną się prawdziwie lojalni! Zapomnij o portfelach z 20-ma kartami. Daj ludziom wartość dzięki której zawsze będą czuli potrzebę wracania do Ciebie.

Zanim powiemy co oferujemy wyobraź sobie chociaż jedną kluczową korzyścią.. Wyobraź sobie, że klient deponuje u Ciebie swoje pieniądze. Nie, nie sprzedałeś jeszcze niczego… ale klient już wpłacił swoje środki do Ciebie. Więcej, bardzo tego chciał! Jeszcze ich nie wydał, ale one już są na Twojej stronie internetowej. Wiesz dokładnie ile oraz znasz jego preferencje, wiesz czego potrzebuje… Starczy żebyś go przekonał aby te środki u Ciebie wydał a w przyszłość wydawał więcej! Czy nie jest to sytuacja idealna?

Jak się więc domyślasz oferujemy systemy wdrożenia portfeli cyfrowych do Twoich systemów lub na zwyczajną platformę / stronę internetową zgodnie z Twoimi preferencjami. Dzięki temu każdy będzie mógł deponować swoje pieniądze oraz inne aktywa u Ciebie. Więcej, oferujemy pełną integrację z systemem, który pozwoli na ubezpieczenie Twoich klientów na kwotę do 100mln$ a później w razie potrzeby dostarczymy pełne usługi utrzymania dostarczonych rozwiązań. W ramach bonusu wdrożymy dla Ciebie nowy system lojalnościowy dla Twoich klientów przy użyciu tokenu Twojej marki.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą napisz! Zaprezentujemy Ci nasze rozwiązania i przygotujemy szytą na miarę ofertę handlową dla Twojej spółki.

 

——

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 5 %
Przy zamówieniu 1 x sztukaRabat
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Klernik
Blockchain Wallet Services - galeria
Blockchain Wallet Services Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: X Dedicated STO's   Następna usługa: Sale funnels