Oprogramowanie na zamówienie  -  Aplikacje webowe ERYS"

Oprogramowanie na zamówienie - Aplikacje webowe ERYS" nr 474520

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Kontakt
Ryszard Plewnia
Aplikacje webowe ERYS'
Wyślij e-mail
tel: 699712600
https://erys.io
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
pn-pt: 9:00-17:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Tworzę oprogramowanie na zamówienie z wykorzystaniem technologii webowych - Java_script, React, Node. Są to aplikacje webowe oraz strony internetowe. Realizuję projekty od analizy potrzeb do wdrożenia. Podejmuję się również zadań związanych z rozwijaniem oprogramowania w technologiach mi znanych - mogą to być modyfikacje istniejących programów lub współpraca z zespołem przy tworzeniu nowego produktu.

# Aplikacje webowe | Strony internetowe

Projektuję oraz tworzę od postaw dedykowane oprogramowanie według konkretnych wytycznych zamawiającego. W zależności od potrzeby jest to:

a) Rozbudowana aplikacja webowa, na którą składa się część działająca na serwerze oraz część działająca na urządzeniu użytkownika,
b) Strona internetowa z możliwością edycji treści, która również wymaga części działającej na serwerze oraz na urządzeniu użytkownika,
c) Statyczna strona internetowa, której treść nie jest możliwa do bezpośredniej modyfikacji.
Poszczególne rozwiązanie proponowane jest na podstawie wcześniejszych rozmów i ustaleń z zamawiającym.

Cechuje mnie nadmierny perfekcjonizm, dlatego możliwe, że projekt zajmie mi więcej czasu, ale też całkiem możliwe, że będzie bardziej dopracowany i wolny od wad. Posłużę całą swoją wiedzą, aby wytłumaczyć i zaproponować najbardziej dopasowane rozwiązania. Jeżeli nie będę czegoś wiedział to o tym powiem - czasami trzeba zagłębić się w temat, aby zaczerpnąć precyzyjnej wiedzy w danej dziedzinie.

Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej - Wyślij e-mail . Skontaktuj się ze mną w celu uzyskania szczegółowych informacji. Napisz czego potrzebujesz, a przedstawię możliwe rozwiązania.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU rplewnia
Oprogramowanie na zamówienie - Aplikacje webowe ERYS" - galeria
Oprogramowanie na zamówienie - Aplikacje webowe ERYS" Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Coaching   Następna usługa: Gabinet trychologii w Krakowie